DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 17:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovi partizani uništiše građevinsku industriju Hrvatske.

Nakon svake kiše dolazi sunce !

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@salus
predsjednik Uprave je jasno izjavio i naglasio da blokada neće tzv. biti uskoro… posebice jer je napomenuo da neće moći ispunjavati obaveze prema zaposlenicima te prema državi, a obveze prema istima se upravilu ispunjavaju kada ono…? dnevno, tjedno… ili…?
“Blokada računa ima i imat će značajnog utjecaja na redovito financijsko poslovanje tvrtke jer nećemo moći ispunjavati svoje financijske obveze prema svim vjerovnicima – dobavljačima sirovina, proizvoda i usluga, zasposlenicima, te obveze prema državnom proračunu”, ustvrdio je Gorjup.

Uprava Dalekovoda: Pregovaramo s bankama

Opstati će sve vjerovatno osim ingre.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Over 25, uzaludno je pisati pozitivno ovdje, sindikat se prebacio sa ingre na dlkv.

[emo_smijeh]
eheheh kako bizarno sve to izgleda
firma pod kontrolom mirovinskih fondova a ti isti pod kontrolom velikih banaka
i onda ti razlog za kočnicu bude blokada računa u banci[emo_smijeh]

kao ispada da je u interesu svih velikih ulagača da firma crkne zbog nekih manjih novaca koje ne bi trebao biti problem namaknut u dan-dva
a ne da se odblokira i zavrti biznis da se bar dug i kamata pokrivaju dok ne krene biznis većim pogonom
fakat bizarno

@superhik9
Da, ja kolega pišem samo što vidim u izvješću i što pročitam po portalima.
Prema tome vidim dobru budućnost ove tvrtke,a ovo što se radi na zse nikako da shvatim.[emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



d.o.o. i to je odgovor

ima li smisla od IGH pa na vamo baš toliko navlačiti na nešto što kontinuirano pada?


Ja nikog nenavlaćim na k/p kao što piše ispod al imam pravo braniti svoju imovinu tu mi nitko nemože ništa,a vi drukeri drukajte što hoćete.Vjerujem u ovu firmu i znam da je ovo pad kratkoga vijeka.Kad malo bolje pročitam izvješće 2011 i 2012 znam da idu bolja vremena.Evo za tvoju informaciju 62% portfelja mi je u ovoj dionici.Volio bi da sad mogu kupovati da nisam krivo procijenio i ušao na dosta većim cijenama.

[/quote]

ako si prije krivo procjenio, zašto misliš da sad ispravno procjenjuješ?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


evo nas u 2002 godini
tko sada kupi moze za 10 godina u mirovinu
meni samo nek plati kavu za info?

zašto misliš da će se ponoviti?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



evo nas u 2002 godini
tko sada kupi moze za 10 godina u mirovinu
meni samo nek plati kavu za info?

zašto misliš da će se ponoviti?
[/quote]

Zato što sanja davne, danas neispunjive snove.

Prije 10 godina je bila perspektivna mlada, a sada je prezadužena stara baba, no to ne znači da nekima još pred očima titra ista slika iz mladenačkih dana i da im obješene guzice i sise i dalje ne zazivaju sladostrašće kao i prvoga puta.

To je ono kad kažu…slijep pored zdravih očiju.

Jedan od postulata koji se uče na jednoj jako posebnoj višegodišnjoj akademiji ulaganja kaže da je vrijednost dionice na duži period uvijek obrnuto proporcionalna količini šljama u vlasničkoj strukturi…

Drugi kaže da se cijena dionice uvijek opire svom prirodnom smjeru prilikom ulaska i izlaska istog…

Nama su na predavanju postulate dokazivali kroz primjer jedne velike firme iz Rovinja…

Ima li to kakve veze i sa Dalekovodom…?

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

tv ce biti posla za razne institucije

Postanite Eu-robovi


[emo_smijeh]
eheheh kako bizarno sve to izgleda
firma pod kontrolom mirovinskih fondova a ti isti pod kontrolom velikih banaka
i onda ti razlog za kočnicu bude blokada računa u banci[emo_smijeh]

kao ispada da je u interesu svih velikih ulagača da firma crkne zbog nekih manjih novaca koje ne bi trebao biti problem namaknut u dan-dva
a ne da se odblokira i zavrti biznis da se bar dug i kamata pokrivaju dok ne krene biznis većim pogonom
fakat bizarno

E vidiš to bi mogao biti iracionalan argument da je spašavaju, ta njihova institucionalna umreženost i cijeđenje zadnje kapi životnoga soka jer racionalan baš i ne postoji (osim da jedni drugima podmeću klipove oko iste vatre)…pogotovo kad daješ lovu onima koji se ponašaju k’o piromani, dok pale lovu brenerom i sve obilato zalijevaju benzinom.

New Report

Close