DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 17:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@lojtra

BAKICAAA, 09.11.2012. u 12:15
S tobom Bakice bi se trebao Uskok pozabaviti i ja ću te prijaviti
.

…samo slobodno,baš bi sa njima popila jednu kavicu…[emo_namigusa][emo_zloban]



@lojtra

Anonimno, 09.11.2012. u 12:18
S tobom Bakice bi se trebao Uskok pozabaviti i ja ću te prijaviti
.

…samo slobodno,baš bi sa njima popila jednu kavicu…[emo_namigusa][emo_zloban]
[/quote]

Ma ja bi’ baki prije servirao (svog) poskoka! [emo_namigusa]

d.o.o. i to je odgovor

ima li smisla od IGH pa na vamo baš toliko navlačiti na nešto što kontinuirano pada?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.jutarnji.hr/hrvatske-ceste-zbog-konstruktora-izgubile-240-milijuna-kuna-/1065273/
Ovo vam je partner!?

bogami je ovo bio brz pad, sa 125 na 85 kn (cca -30%)
ako se ne deblokira uskoro, klizat će polako dolje prema 70-75 kn
ako se ipak deblokira, očekujem nagli rast na 110-115

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove


Mogla bi blokada..

Baš
Sve se bojim
Cijenu su srušili 40% u tjedan dana i ZSE je mogla već 100 puta postaviti upit da je htjela. Kad bi srušili cijenu do blokade u samo jednom danu onda bi upit išo po službenoj dužnosti i neko bi morao nešto i crno na bijelom odgovoriti
Do tada će jedne te iste osobe ovdje imati prostora kukat i zazivat stečajeve što i rade već par godina svaki put kad je ovdje jače rušenje na dijelu

PRESUDA HYPO-Margetić:

Novi problemi-istrage:

Osim toga, u problemima bi se mogli naći i brojni drugi viđeniji poduzetnici i poduzeća koja se nalaze na popisu u ovom dokumentu poput: Ivice Todorića, Agrokora, Konzuma, Lijanovića, Ninoslava Pavića, Europapress holding, Tehnika, Istrabenz, Osijek Koteks, Brodomerkur, Saponia, Dioki, TLM, Grad Banja Luka, Magma, Kerum, Podravka, M-san grupa, Hoto Grupa, Aluflexpack, Plodine, Dalekovod, Srbijagas, Delta, Naftna industrija Srbije, te brojne druge fizičke i pravne osobe u regiji.

Odoh ja na prvu liniju, poželite mi sreću.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


d.o.o. i to je odgovor

ima li smisla od IGH pa na vamo baš toliko navlačiti na nešto što kontinuirano pada?


Ja nikog nenavlaćim na k/p kao što piše ispod al imam pravo braniti svoju imovinu tu mi nitko nemože ništa,a vi drukeri drukajte što hoćete.Vjerujem u ovu firmu i znam da je ovo pad kratkoga vijeka.Kad malo bolje pročitam izvješće 2011 i 2012 znam da idu bolja vremena.Evo za tvoju informaciju 62% portfelja mi je u ovoj dionici.Volio bi da sad mogu kupovati da nisam krivo procijenio i ušao na dosta većim cijenama.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

pad kratko vijeka? da li znate što ste rekli ili opet branite imovinu? pa nisu napadači na forumu, nego imaju svoje sjedište….ok?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što je? Nestalo Vam municije za prodaju[emo_palacd]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovi partizani uništiše građevinsku industriju Hrvatske.

New Report

Close