DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja je razlika između INGRE i Dalekovoda, osim što je isti na puno većoj cijeni.

Nezasluženo.

LP[emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Jasno je da su navlakači učinili svoje. Pitanje da li će se i kako izvući? Da li će biti reprograma? Da li je interes firmu iščupati iz gabule, tko je taj koji povlači poteze?….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Koja pljačka malih dioničara, ovo još nisam vidjeo u životu. Strašno. Tvrtka koja ima milijarde kuna prometa kao navodno u blokadi (nitko nezna tko ih je zablokirao) banke kažu da nisu, oni ništa ne govore. I netko na burzi izaziva paniku sa postavljanjem naloga na prodaju da bi se cijena zabila prema dole. Mislim da mali nebi smijeli prodavati, nema smisla po ovakvim cijenama ići van.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Jasno je da su navlakači učinili svoje. Pitanje da li će se i kako izvući? Da li će biti reprograma? Da li je interes firmu iščupati iz gabule, tko je taj koji povlači poteze?….

Oni su se već izvukli, sada moraju srediti dugove, j. da ne plaćaju previsoke kamate i pretvoriti dio kratkoročnih u dugoročne i sve ok….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Smisla? Sve ovisi što želiš, čekati da firma završi s radom ili ulagati na rizik. Sve ovisi o afinitetu, a poznavajući INGRU, tj. njene dioničare vidljivo je da se voli rizik.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


…a crni Milane,kako će isplatiti plaće ako su blokirani…što preko računa od Sindikata?[emo_zloban][emo_vrtimise]

…kakva veća cijena dionice,Crni Milane…od kud ti takva računica?

…odi se pokrij ušima…[emo_mrgud][emo_zloban]


S tobom Bakice bi se trebao Uskok pozabaviti i ja ću te prijaviti.

Tržišna kapitalizacija ispod 33 milje Eur…?

Da ga hebeš, da se naplati odrađeno, rasproda imovina i poplaća dugove, još uvijek ostane više…

Tu nešto ne štima… [emo_zacudjen]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


…a crni Milane,kako će isplatiti plaće ako su blokirani…što preko računa od Sindikata?[emo_zloban][emo_vrtimise]

…kakva veća cijena dionice,Crni Milane…od kud ti takva računica?

…odi se pokrij ušima…[emo_mrgud][emo_zloban]

Pa isplatit će im isplatnicom kojom će ići po bonove na blagajne Keruma! [emo_namigusa]

I još im nabacit po kantu masti i vreću kanadskog pasulja iz robnih rezervi!

Ja osobno očekujem daljnji pad cijene na otprilike 30-40 kuna gdje bi pad ipak mogao posustati. Zašto? Pa zato jer trenutna kapitalizacija od cca 250 milijuna kuna po mojem mišljenju značajno precjenjuje firmu u ovakvim poslovnim problemima s blokiranim računom. Imamo i sličan primjer iz susjedstva, naime i Ingra se dosta borila sa 20-ticom dok nije okinula… a, poslije svi znamo kamo je otišla.

Ovo je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na prodaju, a bome niti na kupnju! [emo_namigusa]


kupio po 85 i onda se ovi skriveni hebeni pojave.

pa što se već sekirate… eventualni stop loss od 10% vam je tek na 76,50…

Evo sad nek mi netko pojasni što su jučer i prekjučer radili oni nalozi na asku od 94-99 kn?
Mislim da oni nisu uopće imali plan prodati svoje dionice[emo_beztona]
Upravo gledam još i dalje stoje!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ti si stvarno lik, od IGH do DLKV, tko te plaća?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ti si stvarno lik, od IGH do DLKV, tko te plaća?

d.o.o.[emo_cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close