DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 08:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,75
2.319
844
2,76
2,78
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

htjedoh napisat, prije 15-ak minuta, da su danas upravo idealni uvjeti za spuštanje cijene. i eto….

Pogledajte kako se trguje na našoj burzi i nek mi netko kaže da to nije pljačka[emo_bijesan]Ovako je bilo i na ostalim dionicama zadnjih 2 godine.
Naslažu se veliki nalozi na asku,a sa bida pobjegnu i ostanu mali dioničari tj.mali nalozi.”Mali” dioničar je prisiljen prodati svoje dionice (zbog nekih njegovih osobni razloga)i mora uderiti po bidu jer po asku nitko neudara već duže vrijeme.Svaki pad cijene nalozi sa aska se spuštaju ljestvicu niže i rade pritisak na prodaju.Evo, upravo gledam sad da meni zatreba 30.000 kn ja sam primoren prodati i spustiti cijenu na 85 kn jer po asku nema šanse da se proda.
i tako svaki dan[emo_bijesan]Na ovaj način mogu i do 10 kn[emo_vrtimise]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovdje nemožeš biti investitor nego budal..a[emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pa to ti je Burza……
A gospodinu fffffffffff, moj profil je nov, ali iskustvo podugačko…prve dionice bile su Plivine u IPO-u, starom deviznom štednjom kupljenom uz diskont od 35%. Od tada do danas burza mi je omogućila veoma udoban život, kupnju stana, školovanje djece i mnoštvo drugih pogodnosti!
Trudim se samo biti realan što mi već dugi niz godina i uspijeva….ne drukam… na kraju vrijeme će dati odgovore na pitanja…

Over smiri se,to su ti dionice na hrvatski način.Račun će se odblokirati i onda će kako je padalo tako i rasti.

bit će bolje................

Što se zbiva…? stižu možda nekome negativne SMS poruke od Fine ili…?


POSLOVNI SUBJEKTI

FINA InfoBlokade

Želite li provjeriti je li tvrtka s kojom poslujete u blokadi ili je u blokadi vaš račun, jednostavno pošaljite SMS poruku na broj 88058.

Usluga FINA InfoBlokade omogućuje vam primanje informacija, u realnom vremenu, o blokadi računa bilo kojeg poslovnog subjekta u Hrvatskoj putem mobitela 24 sata dnevno, 7 dana tjedno, 365 dana u godini.

Kako do informacija

Pošaljite SMS poruku s OIB-om poslovnog subjekta za kojeg želite saznati je li u blokadi. Tražena informacija stići će brzo na zaslon vašeg mobitela.

Povratne poruke

U nastavku su pojašnjenja mogućih povratnih SMS poruka na vaš mobitel:

1.Poslovni subjekt, OIB 12345678912, 03.01.2012., u 15:50, je blokiran. Više o usluzi na http://www.fina.hr

– poslovni subjekt za kojeg ste tražili informaciju je blokiran na određeni dan i u navedeno vrijeme. Status blokade za određenog poslovnog subjekta može biti promijenjen nekoliko puta tijekom radnog dana, ovisno o tome koliku su puta, s navedene osnove, blokirani/deblokirani njegovi računi. Subota se ne smatra radnim danom.

2.Poslovni subjekt, OIB 12345678912, 03.01.2012., u 15:50, nije blokiran. Više o usluzi na http://www.fina.hr

– poslovni subjekt za kojeg ste tražili informaciju nije blokiran na određeni dan i u navedeno vrijeme.

3.Za OIB 12345678978 podaci nisu javni. Više o usluzi na http://www.fina.hr

– upisali ste pogrešan OIB, odnosno poslovni subjekt s navedenim OIB-om ne postoji.

– usluga FINA InfoBlokade pruža informacije o blokiranim računima pravnih osoba – račune fizičkih osoba ne možete provjeravati, jer oni nisu javni.
Cijena

Poslana SMS poruka naplaćuje se prema standardnom cjeniku vašeg mobilnog operatera. Dolazna poruka s traženom informacijom (o statusu blokade) naplaćuje se 12,50 kn (PDV uključen).

Poruke pod rednim brojevima 1. i 2. se naplaćuju, dok se poruka pod rednim brojem 3. ne naplaćuje.

http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=1538

činjenica je također da je kupnja toliko slaba da se ne možeš iskipat ni da hoćeš.
jedino što nam preostaje je lukavi d…. a odluku kada,gdje, kako i sa čim donesite sami.
nije nagovor na kupnju ili prodaju već samo blebećem sam sa sobom onako usput.
bit će da nemam pametnijeg posla.

Po kunu.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Ovdje bi danas mogao krenuti novi val pucanja margina, a ako ta lavina krene bit će kukulele i nitko ne zna dokle će cijena potonuti….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mogla bi blokada..

@gismund
A to su ovi margini sto su uzeti kada??? Prije 11 i po godina. Cim je dalekovod uvrsten u trgovanje.Ne kuzim.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

…dakle da zaključimo,dogovora sa bankama očito nema,a sad je počela panika i među dobavljačima…

…općenito govoreći ni firme koje bi bolje poslovale u ovom trenutku od Dalekovoda ne mogu servisirat takav dug…

…Vlada zasada šuti,a i zabole njih briga…možemo svi zajedno crknut…

…čudim se samo jednoj stvari…što rade ti radnici…čekaju ko ovce za klanje…[emo_zacudjen][emo_mrgud][emo_zloban]

New Report

Close