DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 17:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
26.000
7,558
3,42
3,44
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Re: frankie

sduvnja1, 08.11.2012. u 08:02

Nadalje evo gledam sto kaze sindikat. U sindikate previse n vjerujem ,a u nas se uvrijezilo pravilo da u sindikatima side lincine tj najgori radnici. Do sada uglavnom sindikalisti nisu nista drugo ni pokazali. Mozda sindikat dalekovoda bude izuzetak,mozda su oni drugaciji. Drzim da je gosp. Hus bar na ovim stranicama pokzao da je drugaciji i da mu nije tesko sporkat ruke. Indikativno je da i oni detektiraju problem upravo ondje gdje sam ga i ja detektirao. Znaci pitanje je kako nekakav cato iz HEPa ili profesorcic na ekonomskom fakultetu moze zaradit taoliko novca da ulazi u ovakve vlasnicke strukture. E tu bi trebala reagirat i drzava na nacin da se radi provjera imovine i nesrazmjer iste s primanjima. Vrlo jednostavno sto ne moze s dokazat oduzimat,a ako se usput otkrije kriminal ajde druze robija.Dokle god se ovo ne detektira i procesuira RH mogu samo zvati malom zemljom za velike lopine.Nista drugo.
Jucerasnje trgovanje sam aktivno pratio i kako se kupovalo tako se pojacavala
prodaja za skoro ajmo reci nesto vise 2/3 kupljenih dionica sto ima osnova da je 2/3 dionica stavljano odmah nakon kupnje na prodaju kako bi se izazvao stampedo rasprodaje,a bez stvarne namjere prodaje. Gdje ce ovo dovest dionicu
sam Bog zna. Da li je ovoliko trebala biti srusena radi blokade ne znam.I dalje drzim da je cijena ove dionice tu gdje je samo radi ovih marifetluka s vlasnistvom.Tu je uzrok svih problema dalekovoda. FI mi se ni ne cini toliko los,a firma ipak ima neku buducnost i ugovorene poslove.

Potpisujem.




@over25
, neki dan, ne znam tocno koji, pukla ti je ajmo reć potpora na 105 kn, i to na velikom volumenu. tehnicki gledano to nije dobro. e sad, isao ti je jedan retest tog proboja, to ti je onaj dan kad je isal do 105, 106 kn. i sad je opet otisla cijena dole.uglavnom pad cijene i pucanje raazličitih formacija u tehnickoj analizi popraćene velikim volumenom imaju dosta veliko značenje.a jos pogotovo kad se to potvrdi. eto

Kakav je to volumen od 484,000 kn?Toliko firma popije mjesečno kava.
Da je promet bio 2-3 mil kn,pa bi vjerovao al kolega 484,000[emo_zacudjen]
[/quote]
na taj dan ti je proslo 8035 dionica,, što je bio promet on nekih 800-900 tisuća kuna. u najboljem slučaju kolko sad gledam letimično po ta to ide dole bar 10-ak kuna


Ja se sjećam jednog nicka Fedya koji je prije godinu i pol ovdje tvrdio da je Dalekovod totalno neperspektivna firma, da nema nikakve poslove i da ga treba odmah prodati jer da ide na 100 kuna.
Tada ja DLKV bio na 350, svi su se Fedyi grohotom smijali i proglasili ga igračem AZ fonda.
Baš zanimljivo

To je standardna priča sa “prorocima” – i čorava koka pogodi zrno. Koliko je taj isti tip vjerojatno iznio drugih prognoza koje se nisu ostvarile, ali one nisu zanimljive.

Možemo sada nas 100 dati prijedlog koliko mislimo da će dionica biti za 2 godine, neko će sigurno ubost unutar +/-10% intervala (ko i taj Fedy) i onda izvučeš post iz naftalina i kažeš “zanimljivo”, a ostale prognoze se zaborave.

Always sunny in the rich man's world.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/djukan-nakon-odlaska-iz-igh-ulazi-u-nadzorni-odbor-dalekovoda/496430.aspx
Stari naslov, al pametnom dosta…gdje Đukan dođe tu trava ne raste!



napokon se popunio onaj gap na cca 112,kad je skocio na 120 zbog 2Q…i to se temeljito popunio…

Kakve sad gapove popunjavamo???
[/quote]
Evo sad sam čuo da je ostao jedan GAP na 1300kn. [emo_smijesak]


@inverter

Oprosti, a ako se ne odblokira, onda TA nece pokazati oversold…?
Ne kuzim to… [emo_zacudjen]

ma i sad je debeli OVERSOLD…samo sad je kakti panika,nema vijesti jos o deblokadi



napokon se popunio onaj gap na cca 112,kad je skocio na 120 zbog 2Q…i to se temeljito popunio…

Kakve sad gapove popunjavamo???
[/quote]

sad se popunjavaju necije praznine u glavi…[emo_vrtimise]

@elijah
A to bi moglo onda potrajat s obzirom da je ljudska g lupost beskonacna.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

POSLOVNI SUBJEKTI

FINA InfoBlokade

Želite li provjeriti je li tvrtka s kojom poslujete u blokadi ili je u blokadi vaš račun, jednostavno pošaljite SMS poruku na broj 88058.

Usluga FINA InfoBlokade omogućuje vam primanje informacija, u realnom vremenu, o blokadi računa bilo kojeg poslovnog subjekta u Hrvatskoj putem mobitela 24 sata dnevno, 7 dana tjedno, 365 dana u godini.

Kako do informacija

Pošaljite SMS poruku s OIB-om poslovnog subjekta za kojeg želite saznati je li u blokadi. Tražena informacija stići će brzo na zaslon vašeg mobitela.

Povratne poruke

U nastavku su pojašnjenja mogućih povratnih SMS poruka na vaš mobitel:

1.Poslovni subjekt, OIB 12345678912, 03.01.2012., u 15:50, je blokiran. Više o usluzi na http://www.fina.hr

– poslovni subjekt za kojeg ste tražili informaciju je blokiran na određeni dan i u navedeno vrijeme. Status blokade za određenog poslovnog subjekta može biti promijenjen nekoliko puta tijekom radnog dana, ovisno o tome koliku su puta, s navedene osnove, blokirani/deblokirani njegovi računi. Subota se ne smatra radnim danom.

2.Poslovni subjekt, OIB 12345678912, 03.01.2012., u 15:50, nije blokiran. Više o usluzi na http://www.fina.hr

– poslovni subjekt za kojeg ste tražili informaciju nije blokiran na određeni dan i u navedeno vrijeme.

3.Za OIB 12345678978 podaci nisu javni. Više o usluzi na http://www.fina.hr

– upisali ste pogrešan OIB, odnosno poslovni subjekt s navedenim OIB-om ne postoji.

– usluga FINA InfoBlokade pruža informacije o blokiranim računima pravnih osoba – račune fizičkih osoba ne možete provjeravati, jer oni nisu javni.
Cijena

Poslana SMS poruka naplaćuje se prema standardnom cjeniku vašeg mobilnog operatera. Dolazna poruka s traženom informacijom (o statusu blokade) naplaćuje se 12,50 kn (PDV uključen).

Poruke pod rednim brojevima 1. i 2. se naplaćuju, dok se poruka pod rednim brojem 3. ne naplaćuje.

http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=1538

danas nista od trgovine jos ..

@elijah
“ma i sad je debeli OVERSOLD…samo sad je kakti panika,nema vijesti jos o deblokadi”

Ma znam je to…samo pomažem da se forum čita s razumijevanjem…[emo_zloban][emo_namigusa]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Kad analiziramo jučerašnje trgovanje izgleda da je pukao margin.
Mogli su čovjeku prodati sve po 97-99 kn al oni su ljudi bez osjećaja![emo_palacd].Prilikom prodaje dionica i pritisak na ask koji je izazvan namjerno stjerali su dionicu na 92 kn tj.što se moglo niže.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close