DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 22:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
26.000
7,558
3,42
3,44
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i meni bi bilo drago da bude sve najbolje al ne kuzim zasto onda ovako jak pritisak na prodaju?a dionice idu ovako vec dugo nizbrdo u cvrste ruke …

HUS JE ZAKON.



@over25
, neki dan, ne znam tocno koji, pukla ti je ajmo reć potpora na 105 kn, i to na velikom volumenu. tehnicki gledano to nije dobro. e sad, isao ti je jedan retest tog proboja, to ti je onaj dan kad je isal do 105, 106 kn. i sad je opet otisla cijena dole.uglavnom pad cijene i pucanje raazličitih formacija u tehnickoj analizi popraćene velikim volumenom imaju dosta veliko značenje.a jos pogotovo kad se to potvrdi. eto

Krivo sam odgovorio:)
Normalno je da je cijena pala sa 125,00 kn na 95 kn kad su obavjestili ZSE da je račun blokiran da bi se cijena vratila na 107 kn i završila dan na 103,80.
Ta dva dana promet je bio oko 900,000 kn i ja nigdje nevidim neki veći volumen tj.cijena je bila 110,00 kn prije objave blokade da bi zatim pala na cca 94 kn.Po svim moji analizama ja vidim da je cijena podcjenjena i imam znak za kupnju što sam to uradio prije neki dan.E sad, dali sam pogodio ili ne to je pitanje[emo_zacudjen]
Baš me sutra zanima dali će gore ili dole[emo_cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


@wein
Dionice prelaze u čvršće ruke.Jednom kad se odblokira račun i kad ulagači vide da u ovo firmi postoji budućnost neće tako lako prodavati ispod dosta veće cijene nego danas,a ako nebude tako ode sve u PM.

Evo jedan primjer:
Račun odblokiran[emo_smijesak],završetak godine na nekoj pozitivi,posla za 2013 preko 2,1 mlrd kn,još novih poslova tokom 2013 g,Čačićevi projekti itd…
Svi će bježati sa aska! To su moja neka predviđanja i dakako moje želje[emo_smijeh]

A ako nije tajna… koji je po tebi crni scenarij?


i meni bi bilo drago da bude sve najbolje al ne kuzim zasto onda ovako jak pritisak na prodaju?a dionice idu ovako vec dugo nizbrdo u cvrste ruke …

Vidiš da sve ruše osim par dionica koje dižu crobi.
Neznam,možda sam veliki optimista i to će me možda koštati[emo_bijesan]
Bit ćemo pametniji sutra kad vidimo otvaranje burze[emo_cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over 25
http://www.virtualni-ured.net/racunovodstvo/item/68-predstecajni-postupak.html

Postupak predstečajne nagodbe pokreće se isključivo temeljem prijedloga dužnika za otvaranje postupka predstečajne nagodbe. Dužnik je dužan podnijeti prijedlog kada se ispune uvjeti sukladno Zakonu i to:
– ako dužnik u roku od 60 dana poduzetim mjerama financijskog restrukturiranja izvan postupka predstečajne nagodbe ne može uspostaviti stanje likvidnosti
najkasnije 21 dan od nastanka insolventnosti.

Da li je i to za malu djecu?



@over
25
http://www.virtualni-ured.net/racunovodstvo/item/68-predstecajni-postupak.html

Postupak predstečajne nagodbe pokreće se isključivo temeljem prijedloga dužnika za otvaranje postupka predstečajne nagodbe. Dužnik je dužan podnijeti prijedlog kada se ispune uvjeti sukladno Zakonu i to:
– ako dužnik u roku od 60 dana poduzetim mjerama financijskog restrukturiranja izvan postupka predstečajne nagodbe ne može uspostaviti stanje likvidnosti
najkasnije 21 dan od nastanka insolventnosti.

Da li je i to za malu djecu?


Sve to znam al od kud znamo da račun već nije odblokiran?
Možda igraju neki igricu?Možda čekaju zadnji dan da dokupe što više dionica?
Možda,možda… Ima tu dosta nepoznanica[emo_ljut]
Iako nisam dioničar Ingre ja ne vjerujem da će firma u stečaj.Veliki su novci u igri da bi tako olako propali al to je moje mišljenje.
Nije zgodno biti njihov dioničar[emo_palacd]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pa kako ulazes novce ako ti je cak i status racuna (blokada) nepoznanica?


Pa kako ulazes novce ako ti je cak i status racuna (blokada) nepoznanica?

Uložio sam ih prije blokade,a ovo zadnje je samo bio dokup.
Nitko nije mogao predvidjeti blokadu računa[emo_beztona]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ja se sjećam jednog nicka Fedya koji je prije godinu i pol ovdje tvrdio da je Dalekovod totalno neperspektivna firma, da nema nikakve poslove i da ga treba odmah prodati jer da ide na 100 kuna.
Tada ja DLKV bio na 350, svi su se Fedyi grohotom smijali i proglasili ga igračem AZ fonda.
Baš zanimljivo




@over25
, neki dan, ne znam tocno koji, pukla ti je ajmo reć potpora na 105 kn, i to na velikom volumenu. tehnicki gledano to nije dobro. e sad, isao ti je jedan retest tog proboja, to ti je onaj dan kad je isal do 105, 106 kn. i sad je opet otisla cijena dole.uglavnom pad cijene i pucanje raazličitih formacija u tehnickoj analizi popraćene velikim volumenom imaju dosta veliko značenje.a jos pogotovo kad se to potvrdi. eto

Kakav je to volumen od 484,000 kn?Toliko firma popije mjesečno kava.
Da je promet bio 2-3 mil kn,pa bi vjerovao al kolega 484,000[emo_zacudjen]
[/quote]
gleda se količina dionica a tek onda para premda dalekovod i TA nema veze jedno s drugim bar po meni. danas je bio jedan nalog od cca 4500kom otišao u cugu i to mi je ličilo na neko prebacivanje iz praznog u šuplje pa je tek onda nastao pad. živo bi me interesiralo koliko je netko ipak uspio skupiti dionica ispod 100kn. mislim da je to kap u moru ali na nekom eventualnom povratku na neke razine tipa 4-500 ima toga sad već dosta. uz ogradu da je ovo procijena kibi dabi.

who dares, wins

Ne kužim te u TA i ne kažem da će se to desiti, ali me zanima što bi rekla TA da im se odblokira račun…? [emo_naivan]
Ako može komentar…

mogu ja , TA ce pokazat samo oversold razinu , a navlacenja na kupnju kad (ako)se racun odblokira to je druga prica …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close