DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
26.000
7,558
3,42
3,44
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



sad sam nešto iskopao da bi trebala biti DEBLOKADA RAČUNA u PONEDJELJAK UJUTRO

navedite izvor, pa budite barem Vi transparentniji od uprave Dalekovoda!
[/quote]

veća si ti mutikaša nego cijela uprava dalekovoda, šta sad šutiš, ajde reci glasno i jasno odakle ti ta informacija.

…tehnički gledano ovdje je otvoren put u ponor

tehnički smo mrtvi već odavno. ja sam tu imao nešto dionica i davno se pozdravio sa njima jer nisam htio kapitalizirati gubitak pa nek bude šta bude. gledajući na trenutke ovu trgovinu mogu samo reći da ovdje nešto gadno smrdi. ili je situacija puno gora nego što znamo ili je puno bolja. ako uvažimo i masu drugih aspekata koje nemaju veze sa TK propast ovakve firme bi ipak odjeknula malo drugačije. ili ne? ja bi ju sad najrađe vidio na 50. ak već ne mogu šortati mogao bi dokupiti. pa ko živ ko mrtav.

who dares, wins


…tehnički gledano ovdje je otvoren put u ponor

dobro ne treba bas pretjerivati, ali izgleda da ce indexi u korekciju. do kud vidjet cemo. ali vrlo vjerojatno ce i dosta dionica cjenovno bit jeftinije, naravno i ovo čudo.

@ing

BAKICAAA, 07.11.2012. u 20:55
Jesam li ja to dobro pročitao post od sindikalca Husa!!!!! Nisam ni trepnuo a već je maknut sa foruma!!!

…post sindikalca Husa premješten je na:
http://www.poslovni.hr/forum/tema/bez-cenzure-o-dionicama-689?page=596#post_1352485


…tehnički gledano ovdje je otvoren put u ponor

Tko zna što je u pozadini svega, bojim se da je stanje osjetno gore nego što je došlo do naših ušiju

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


…tehnički gledano ovdje je otvoren put u ponor

Ajde pojasni nam malo tu TA što ide u ponor[emo_zacudjen]za nas neznalice TA,a ne tako bubajući napamet.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25, neki dan, ne znam tocno koji, pukla ti je ajmo reć potpora na 105 kn, i to na velikom volumenu. tehnicki gledano to nije dobro. e sad, isao ti je jedan retest tog proboja, to ti je onaj dan kad je isal do 105, 106 kn. i sad je opet otisla cijena dole.uglavnom pad cijene i pucanje raazličitih formacija u tehnickoj analizi popraćene velikim volumenom imaju dosta veliko značenje.a jos pogotovo kad se to potvrdi. eto



@over25
, neki dan, ne znam tocno koji, pukla ti je ajmo reć potpora na 105 kn, i to na velikom volumenu. tehnicki gledano to nije dobro. e sad, isao ti je jedan retest tog proboja, to ti je onaj dan kad je isal do 105, 106 kn. i sad je opet otisla cijena dole.uglavnom pad cijene i pucanje raazličitih formacija u tehnickoj analizi popraćene velikim volumenom imaju dosta veliko značenje.a jos pogotovo kad se to potvrdi. eto

Kakav je to volumen od 484,000 kn?Toliko firma popije mjesečno kava.
Da je promet bio 2-3 mil kn,pa bi vjerovao al kolega 484,000[emo_zacudjen]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



@over25
, neki dan, ne znam tocno koji, pukla ti je ajmo reć potpora na 105 kn, i to na velikom volumenu. tehnicki gledano to nije dobro. e sad, isao ti je jedan retest tog proboja, to ti je onaj dan kad je isal do 105, 106 kn. i sad je opet otisla cijena dole.uglavnom pad cijene i pucanje raazličitih formacija u tehnickoj analizi popraćene velikim volumenom imaju dosta veliko značenje.a jos pogotovo kad se to potvrdi. eto

Bok Joda!
Ne kužim te u TA i ne kažem da će se to desiti, ali me zanima što bi rekla TA da im se odblokira račun…? [emo_naivan]
Ako može komentar…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

zna li netko kolike količine DLKV su prodane ispod 100 kn? ta brojka iz dana u dan raste i bit će sve veći uteg jednom kad bude trebao krenuti rast

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

@wein
Dionice prelaze u čvršće ruke.Jednom kad se odblokira račun i kad ulagači vide da u ovo firmi postoji budućnost neće tako lako prodavati ispod dosta veće cijene nego danas,a ako nebude tako ode sve u PM.

Evo jedan primjer:
Račun odblokiran[emo_smijesak],završetak godine na nekoj pozitivi,posla za 2013 preko 2,1 mlrd kn,još novih poslova tokom 2013 g,Čačićevi projekti itd…
Svi će bježati sa aska! To su moja neka predviđanja i dakako moje želje[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close