DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 04:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
26.000
7,558
3,42
3,44
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@tkachenko

Znaš onu poznatu uzrečicu:
“Da sam radio po zakonu fondovi bi me razapeli”

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Prestrasno sve skupa.I tvoj prosjek koji dapace nije uopce los i danasnja trgovina.Do 100 kuna 4000 komada.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Koja je uopće poanta ovakvog šamaranja velikim nalozima s jedne i s druge strane ?
I ima li tu prostora da Hanfa provjeri čiji su to nalozi i s kime bi mogli biti povezani, odnosno može li se utvrditi neka veza nalogodavaca s osobama koje su insajderi ili su nekim načinom povezani s njima ?
Možda se tako može saznati da li je ovo tek parada ili ima utemeljenosti u tobožnjim nekakvim blokadama (što god one značile ili predstavljale).

Uprava je kriva što ne iznosi nikakve podatke što planira napraviti, ajde da kažu biti će dokapitalizacija dugova po 100 Kn, iliti naplatiti ćemo svoja potraživanja u roku od 2 tjedna pa ćemo zatvoriti sva dospjela dugovanja, nadalje moraju se osvrnuti na pisanje drugih novina u vezi dalekovoda, znači osnove za tužbu protiv uprave dalekovda ima jer ne zna se koji je deal bio s bankom, ili koji je deal da šute, a sigurno postoji neki deal, a zbog šutnje je na štetu svih dioničara jer cijena pada. I svu krivnju treba svaliti na njih jer poslova ima, novaca se ima, samo moraju i dioničarima objasniti korake koje poduzimaju, inače vidimo rezultat ne poduzimanja informiranja dioničara, špekulanti su preuzeli dionicu…. I to je to

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

sad sam nešto iskopao da bi trebala biti DEBLOKADA RAČUNA u PONEDJELJAK UJUTRO


sad sam nešto iskopao da bi trebala biti DEBLOKADA RAČUNA u PONEDJELJAK UJUTRO

navedite izvor, pa budite barem Vi transparentniji od uprave Dalekovoda!

Novih 1000 komada iskipano je po kupnji, samo nebo zna gdje će stati pad ovaj puta, na 80 kn? ili niže? [emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Šta bi tek bilo da dionica nije u segmentu posmatranja Ha-Ha-Ha-nfe… [emo_zloban][emo_beztona][emo_palacd]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Bez zaj… što bi to značilo da je u segmentu promatranja? Zar nisu sve u segmentu promatranja? Se ovo gleda mikroskopom? Doista ne kužim

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Bez zaj… što bi to značilo da je u segmentu promatranja? Zar nisu sve u segmentu promatranja? Se ovo gleda mikroskopom? Doista ne kužim

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32823

Ima li netko informaciju tko je iskrcao danas?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

firma koja je u 3 kvarealu smanjla gubitak za 90%

firma koja ima ugovorenog posla za iduću god 1,8 milijardi kn doslovno masakrirana od koga i za koga

K:P je omjer cca 1:10. Sreća da se nije trgovalo još pola sata jer bi vjerojatno došlo do donje blokade. Nešto grdo se ovdje iza brda valja
[emo_zacudjen]

iskipano je preko 14.000 dionica, a još toliko ih je na prodaji

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close