DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
26.000
7,558
3,42
3,44
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam pokupio 500 kom pa kako BOG da sad sam na 6000 kom okruglu

@Kliring
Nemoj se ti brinuti za moje novce!
Ne možemo svi zarađivati kao i ti[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovo izgleda sve gore, hoćeš po FA, hoćeš po TA….

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Koja je uopće poanta ovakvog šamaranja velikim nalozima s jedne i s druge strane ?
I ima li tu prostora da Hanfa provjeri čiji su to nalozi i s kime bi mogli biti povezani, odnosno može li se utvrditi neka veza nalogodavaca s osobama koje su insajderi ili su nekim načinom povezani s njima ?
Možda se tako može saznati da li je ovo tek parada ili ima utemeljenosti u tobožnjim nekakvim blokadama (što god one značile ili predstavljale).


ja sam pokupio 500 kom pa kako BOG da sad sam na 6000 kom okruglu

Koliki ti je prosjek?

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@tkachenko
Koja HANFA? Što je to?[emo_zacudjen][emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Smiju li MF (mirovinci) još uvijek kupovati dionice DLKV ili je sad cijena ispod praga njihove kupnje?
Ako je ispod praga, imaju li oni obvezu prodati dionice DLKV koje imaju (kao što je to svojevremeno bilo kod nekih dionica, čini mi se kod ADPL?)

evo ovo vam je kopija od HANFE koji su meni na mail poslali, jer sam i ja imao takav upit prije pola godine.

Člankom 4. Pravilnika o dodatnim kriterijima ulaganja i investicijskim ograničenjima mirovinskih fondova (NN br. 129/07, 32/08, 112/08, 121/08, 2/09, 9/09 i 141/09) definirano je kako u vrijednosne papire izdane od strane dioničkih društava uvrštenih u ostale kotacije, a izvan službene kotacije na burzi u RH, dozvoljeno ulagati:
u dionice koje u trenutku stjecanja imaju početnu tržišnu kapitalizaciju veću od 350 milijuna kuna. Ukoliko se zbog promjene tržišnih cijena vrijednost tržišne kapitalizacije dionica spusti ispod vrijednosti od 350 milijuna kuna, fond može i dalje stjecati te dionice sve dok se vrijednost tržišne kapitalizacije dionica ne spusti ispod vrijednosti od 300 milijuna kuna.
u dionice koje u slobodnoj prodaji imaju manje od 10% izdanja ako je tržišna kapitalizacija dionica u slobodnoj prodaji veća od 100 milijuna kuna.

na prodaji je već preko 15.000 dionica…izgleda da se očekuju loše vijesti?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Koje namjerno rusenje cijene? svi dobro upuceni bjeze.. Cijena stoji kako tako jer se trude odrzati prividnu potraznju za dionicom, a ne da se trude rusiti.
Zao mi je sto ljudi odbijaju vidjeti ocito.

Zar niste svjesni posljedica blokade duze od 7 (15) dana?

evo baš sam izračunao dosta sam bio zaglibio savelikim ulazom a sad je neki150 kn al čekam rasplet za još jednu rudnu dokupa al volio bi da više nekupim niti jednu da počme rasti



@tkachenko

Koja HANFA? Što je to?[emo_zacudjen][emo_bijesan]

To sam spomenuo jer je dionica od 29.10 u onom nekom segmentu za promatranje.
Ne znam što se tu zapravo promatra ali ako se promatraju neuobičajene pojave onda ovo danas i nisu nešto uobičajene stvari.
A ruku na srce ja mislim da kad bi se malo ¨¨promotrilo´´ da bi se došlo do bar nekih smislenih odgovora. Kad se već sve ovo događa temeljem neke šture i čudne objave o takozvanoj blokadi računa. Samo školarcu ovo ne bi bilo čudno.
Pogotovo nakon određenih prilično svježih članaka poput: ´´Dalekovod: Smanjili smo dug i vratili profitabilnost´´ ili ´´Dalekovod smanjio gubitak sa 111 milijuna na manje od 10”.

jel ovo margini pucaju? nekad je DLKV bio prilično zastupljen u margin kreditima, a netko bogami sipa velike količine po bidu

New Report

Close