DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 08:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
34.467
9,941
3,46
3,48
1,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

over gospodari emocijama ,smiri se, ma zamisli da je dionica jojo
i sve će ti bbiti jasno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Gdje je kraj ovom što prodaje od 125,00 kn?[emo_bijesan]
Stvarno sam mislio da neće ići ispod 120 sa prodajom al ovaj pritisak na asku nema granica[emo_bijesan]

Dajte već odblokirajte taj jeb… račun!!!![emo_bijesan][emo_ljut]

Cuj kupio si na 125-130 i pitas se gdje je kraj.Zamisli one sto su ulazili iznad 1600.Sto mislis sto oni govore??

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Smiju li MF (mirovinci) još uvijek kupovati dionice DLKV ili je sad cijena ispod praga njihove kupnje?
Ako je ispod praga, imaju li oni obvezu prodati dionice DLKV koje imaju (kao što je to svojevremeno bilo kod nekih dionica, čini mi se kod ADPL?)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Smiju li MF (mirovinci) još uvijek kupovati dionice DLKV ili je sad cijena ispod praga njihove kupnje?
Ako je ispod praga, imaju li oni obvezu prodati dionice DLKV koje imaju (kao što je to svojevremeno bilo kod nekih dionica, čini mi se kod ADPL?)

Mislim da je cijena bila 104 kn.Neznam,možda krivo pišem[emo_zacudjen]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Pa nije pedeset milijuna kuna malo! Treba prvo skupit lovu pa onda će se i odblokirat!

Od kud ti info da je 50 mil kn?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Pa nije pedeset milijuna kuna malo! Treba prvo skupit lovu pa onda će se i odblokirat!

Od kud ti info da je 50 mil kn?
[/quote]

Prodao je pa mu otuda info.

bit će bolje................

Možemo li osvojiti kotu 88 pitanje je sad.[emo_plazi]


Možemo li osvojiti kotu 88 pitanje je sad.[emo_plazi]

izgleda da mu se ispod 95 kn ne isplati prodavati[emo_beztona]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kako ovaj sa skrivenim na asku dobije krila kad dobije potporu.Jer ovo nekakva dogovorena trgovina kad transakcije prolaze prije nego šta ih ja vidim.previše puta se to dogodilo da bi bilo slučajno.

bit će bolje................

Meni više ovo izgleda da se sruši namjerno da se dobije što niže prosječna cijena.Pogledaj kolega da nema niti jednog većeg ulagača na bidu[emo_bijesan]
Koja muljaža![emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

kakav je ovaj nalog 5 puta stavljam na 95kn i istu me sekundu poklopi kako j to moguće baš istu sekundu

Vidiš da se nešto mulja u zadnje vrijeme s dionicom jer ovakvi padovi su nenormalni[emo_bijesan]tj.rušenje cijene.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close