DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 10:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,48
69.115
19,857
3,44
3,48
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@dhus03

…ajmo napred Dalekovodaši,kad već neće Uprava da se očituje…

…barem nam vi olakšajte dušu…[emo_palacg]

bakicee,a koliko vi dionica dalekovoda imate?

@dhus03

BAKICAAA, 07.11.2012. u 05:31
RADNICE I RADNICI DALEKOVODA ! DANAS SAM PRVI PUTA NA OVOM FORUMU. ŽELIM OSNOVATI JEDNU ORGANIZACIJU POD NAZIVOM- CRNA RUKA – ORGANIZACIJA BI OKUPLJALA SVE KOJI SU SRCEM VEZANI ZA DALEKOVOD. NAZIV CRNA RUKA UZEO SAM IZ SVOJE CRNE ILI ZAMAZANE RUKE, JER 43 GODINE RADIM U DALEKOVODU U TEŠKIM METALNIM KONSTRUKCIJAMA. ROĐEN SAM 13.11.1948 GODINE U TKALČIĆEVOJ 32 U ZAGREBU. OTAC MI JE BIO UMJETNIČKI GRADITELJ VIOLINA IVAN HUS. ODRASTAO SAM NA ULICI. MOJ BRAT JE DOKTOR NUKLEARNE KEMIJE ALI MENE ŠKOLA NIKAD NIJE ZANIMALA. U OSNOVNOJ ŠKOLI NA KAPTOLU IMAO SAM OCJENE KAO NA SPORTSKOJ PROGNOZI , SAMO JEDAN I DVA BEZ NULE. SREDNJU ŠKOLU SAM ZAVRŠIO U PRVOMAJSKOJ U DRŽIĆEVOJ. U DALEKOVOD SAM DOŠAO 30.06.1970 NA MJESTOO STROJOBRAVARA, 1979 DALEKOVOD ME ŠKOLUJE ZA POGONSKOG INŽINJERA, NO NIKADA NISAM BIO U PARTIJI I NIKADA SE NISAM MAKNUO IZ POGONA METALNI KONSTRUKCIJA. 1979 SAM OSNOVAO PLANINARSKO DRUŠTVO DALEKOVOD. UZ MENE SU TADA BILI. DRAGO VRLEC ,GORDANA BABIĆ-VUČIĆ, JOVO KURNOGA, I ŠEF SKLADIŠ SA ŽITNJAKA MERŠNIK. MI SMO GA ZVALI ĐONSON JER JE MERŠNIK IMAO FACU KO AMERIČKI PREDSJEDNIK ĐONSON. PLANINARI SU IMALI DVJE OSNOVNE ZADAĆE. ALKOHOL I ŽENE. JA SAM SE BAVIO SAMO UNIŠTAVANJEM ALKOHOLA. ŽENE ME NISU ZANIMALE, BOG MI JE SVJEDOK. POSTAO SAM I PREDSJEDNIK SINDIKATA. RADIO SAM NAJTEŽE POSLOVE ALI ČOVJEK SVE PROĐE. IMAO SAM I FRENDOVE. TOPLAKA, MAJCENA,OVOM JEDNOM NEĆU SPOMENUT IME JER MU JE ŽENA REKLA AKO ONA IZ RAČUNOVODSTVA ŠTO IMA KUČU U SAMOBORU IDE NA PLANINARENJE SA DEKOLTEOM DO PUPKA DA ON ZABORAVI PLANINARENJE. ON INAĆE IMA KUĆU U USKOČKOJ,NEKADA DOK SAM RADIO JOŠ U ŽITNJAKU DO 83 IMAO SAM EKIPU U CJELOM AUTO PARKU TO SU BILA VREMENA. AGRESIVNO SMO UNIŠTAVALI ALKOHOL. JEDNOJ ŽENSKOJ SA KINESKIM OČIMA MIRI VOJNOVIĆ SVIRALI SMO VIOLINU PRED VRATIMA KOPIRAONE A NJEN ŠEF MILA VELI BOLJE DA SVIRATE NA SVADBI NEGO PRED VRATIMA. JEDNOM PRILIKOM ŠEFU PROIZVODNJE POPODNE POPILI SMO LITRU RAKIJE I NALILI VODE U FLAŠU. DRUGI DAN OKO GABLECA DOŠLI SA FLAŠOM RAKIJE DA ZAMJENIMO VODU ZA RAKIJU. ALI KRIZMANIĆ JE VEĆ IMAL GOSTE PA JE LJUDIMA KO APERITIV TOĆIL VODU A MISLIL JE DA JE RAKIJA. MA VELIM TO SU BILA ZLATNA VREMENA DALEKOVODA. TKO MI SE ŽELI PRIDRUŽITI NEKA SE JAVI. NEBOJTE SE JAVLJATI IMA NAS PUNO DALEKOVODAŠA. MI SMO BILI PIJANCI ALI DALEKOVOD NAM JE BIO U SRCU. NI SMO MISLILI NA DIONICE NI AUDIJE OD 540 KONJSKI SNAGA. ZAPUSTILI SMO ONO ŠTO JE DRŽALO DALEKOVOD. PRIJATELJSTVO, DRUŽENJE, PJESMA, PLANINARENJE. MOJ PRIJATELJ IZ IZGRADNJE KEMAL RAZIĆ REKAO MI JE. DANIJEL MA LJUDI ĆE IĆI UVJEK ZA TOBOM SAMO IH MORAŠ PIKNUTI ŠILOM VRIT DA SE DIGNU SA STOLICE. ONDA SE NIJE JELA JANJETINA, ONDA SMO JELI ŠPEK SALAMU I SOMERICU. ŠTA TI VRIJEDE DIONICE AK NEMAŠ EKIPU ZA DRUŽENJE. VAŠ DANIJEL HUS, SA PROTOČNOG STROJA ZA SAČMARENJE U POGONU METALNIH KONSTRUKCIJA U VELIKOJ GORICI.

…molim moderatora da ovo ostavi,ili barem ovu rečenicu…ŠTA TI VRIJEDE DIONICE AK NEMAŠ EKIPU ZA DRUŽENJE…[emo_palacg]

…živio ti nama Hus…[emo_palacg]


Kad su se vec poceli javljati ljudi iz Dalekovodovih udruga, mozda da se javi netko i iz ove, meni osobno najbolje… [emo_zloban]
http://www.dalekovod.hr/udruga-dalekovodas.aspx
Udruga Dalekovodaš
"Udruga Dalekovodaš osnovana je s ciljem održavanja razvoja i prosperiteta društva Dalekovod d.d. Zagreb te održavanja transparentnosti poslovanja, unapređenja korporativnog kodeksa upravljanja, ostvarivanja porasti cijena dionica i brige oko redovne isplate dividende."

Koliko znam inicijativu za formiranje Udruge Dalekovodas je bila od strane Uprave, i osnovana je da bi se toboze stitilo radnicko dionicarstvo, a u naravi da bi se manipuliralo dionicama Esopa, a u korist Skansija, Tipurica, Milicica i dr. Oni su svoju ulogu odigrali uspjesno.

Ne znam koliko radnici sada uopce imaju dionica. Moja procjena je ispod 5%.


Cuj mislim da Dalekovod isplaćuje plaće 😉

Da li se to može ako je u blokadi?

Saznat cemo uskoro jeli isplacuje place.

Ne znamo ni tko je u blokadi, pretpostavljam da je to d.d. , a ako je to tako, a kod njih je gro zaposlenih, onda je svaka eventualna isplata placa tvrtke u blokadi protuzakonita. Mogu jedino jos malo muljati sa d.o.o.-ma ali je to kratkog vijeka i uskoro ce povuci i d.o.o.-ove u blokadu.

Zivi bili pa vidjeli.

Sta ce ti place kad nema druzenja!

prije 10 min.na radio antena g.Čačić najavio velike investicije u energetiku,spomenuo i obnovu mreze,dalkovoda…

već je 10 dana blokiran račun i još uvijek nema deblokade! ovo polako prerasta u “Ingra sindrom” [emo_palacd]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

A vidi volumena vidi trgovine.A Bigi govori da nema kolicina po 115. Ima do 115 sada kolko ti dusa hoce.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

eto dok su neki pesimistični tj negativno sentiment guraju
neko kupio 3500 komada ,a vjerujem da nije neki neiformirani

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Možda je čuo da se u dalekovodu dobro jede, pije i druži pa da i on da svoj prilog..

Gdje je kraj ovom što prodaje od 125,00 kn?[emo_bijesan]
Stvarno sam mislio da neće ići ispod 120 sa prodajom al ovaj pritisak na asku nema granica[emo_bijesan]

Dajte već odblokirajte taj jeb… račun!!!![emo_bijesan][emo_ljut]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pa nije pedeset milijuna kuna malo! Treba prvo skupit lovu pa onda će se i odblokirat!

New Report

Close