DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 12:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,48
89.938
25,866
3,44
3,48
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uprava Dalekovoda bi se trebala očitovati u vezi naslova koji dolaze iz tiska autori tekstova imaju ime i prezime, i direktnu poveznicu s dalekovodom, inače vani kompanije njeguju bliski odnos s investitorima i dioničarima jer im je od interesa, jer cijena na burzi im daje mogućnost da se povoljnije ili lošije zadužuju, uz rezultate kompanije i odnos je bitan, za sada je taj odnos jako slab. To se pod hitno treba mijenjati dalekovod bi mogao zaposliti 1 osobu koja će biti zadužena za odnose s javnošću i investitorima, to je oko 130 000 Kn brutto godišnje, mala cijena za velik rezultat

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Re: tkachenko
Re: BigBoss

U potpunosti se slazem sa iznesenim mislenjima.

Znamo zasto prijasnja Uprava nije drzala do transperentnosti.
Iz osobnih interesa koje je fino nabrojio i obrazlozio Samodol u sad vec zaboravljenom Rjesenju Hanfe. Ekipa Milicic, Skansi, Tipuric, Telegra i dr su bez novaca htjeli zagospodariti Dlkv-om.

Kako sadasnja Uprava (koja je de fakto i postavljena od stare Uprave) nastavlja upravljati na isti nacin moj je zakljucak da pokusavaju skrivati stare marifetluke.

Jedino ne mogu dokuciti ulogu clanova NO iz redova Fondova.
Moje misljenje je ili su nesposobni ili igraju prljave igre zajedno sa Upravom za neke svoje interese, a na stetu Dlkv-a, njihovih vlasnika (tj dionicara) i udjelinicara u Fondovima.

Transperentnost kompanije je strasno vazna, jer kad nje nema onda dolazi zlo zvano mito, korupcija i gospodarski kriminal.



Samo je pitanje min kad će netko udarit po asku i vratiti cijenu preko 104 kn jer je jučer palo bez razloga.[emo_cool]

…a dragi moj,i drugi dan slabo prognoziraš…[emo_vrtimise][emo_zloban]

…oni u Gredelju dužni 800 miliona i sad tuku stečajnog upravitelja…a ovi dužni što kratkoročno,što dugoročno cca 2 milijardice…

…zaključak izvedite sami,s tim da svaku nadu od ove Vlade ostavite pred vratima pakla…[emo_vrtimise][emo_zloban]
[/quote]

Oni u gredelju sa brojem zaposlenika ka i dalekovod ostvare 3 puta manje prihoda nego dalekovod gdje im pola rashoda predstavljaju troskovi zaposlenika……..zakljucak izvedite sami

Ignore : renči

Ovdje nitko nije mogao ili nije htio uvesti red. Niti DORH, USKOK, MUP, HANFA, SAMODOL, ali postoji jedan gazda koji je jači od svih i koji se ničega ne boji. Cijena njegovog uredovanja biti će zastrašujuća i ovdje uskoro slijedi totalni pakao.Ova firma uskoro bi mogla postati veliki spomenik u koju će se voditi školska djeca kako bi vidjela kako pripadnici jednog malog naroda neviđenom pljačkom uništavaju vlastiti narod. Toliko su bili nepametni da su naravno uništili i sami sebe i tek će platiti cijenu svoje prljave rabote.
Na žalost posljedice ovog rasula uskoro ćemo svi osjetiti i ne piše nam se dobro.
Citiraću i bakicu:
…zaključak izvedite sami,s tim da svaku nadu od ove Vlade ostavite pred vratima pakla…
A pakao nam i slijedi jer smo prešli rub preko kojeg nema povratka. Odnosno oni koji bi nas trebali vratiti nemaju blage veze kako to napraviti.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

jel netko u tužbi temeljem rješenja hanfe?

Dalekovod je bio jedna od najbolji firmi u Hrvatskoj a sada je na koljenima. Nitko za to ne odgovara

S obzirom da nisam analitičar, a niti imam nekog pretjeranog iskustva s burzom može li mi netko objasniti zašto onda netko uredno kupuje ovu dionicu već danima s obzirom da i dalje stoji tendencija pada. Koliki treba biti cjenovni skok da bi uopće vratio uloženo u tisuće dionica koje je pokupovao od 102,00 kn na niže ?

Da bi shvatili o kakvoj firmi se radi vratio bi se malo u povijest. 1970 godina
Direktor IVAN BRUS – PARTIZAN. Plaća solidna. Pogon u žitnjaku. Četri puta godišnje višak. Znači godišnja plaća plus ćetri plaće viška. Dalekovod gradi stanove za svoje radnike. Za Prvi Maj i Dan Republike. Dalekovod unajmljuje
luksuzne autobuse i svoje radnike vozi u Solaris kod Šibenika i u Kranjsku Goru u hotele A kategorije. U Kranjskoj Gori na svečanoj večeri Direktor Brus DRŽI GOVOR NA SVEČANOJ VEČERI. Drugovi mi smo došli ovdje da se naši radnici malo opuste. Ali nisu svi među nama. Naši radnici su dežurni na trafostanicama , kada će biti mogučnost i njih ćemo dovesti ovdje da se opuste. Naši radnici su naše BLAGO.
1979 Gradimo tvornicu u V.Gorici. 1983 otvaramo proizvodnju u ponu u Gorici. Direktor tvornice je Vinko Čurković. Poslujemo stalno na pozitivnoj nuli. Drugarica Milka Planic dolazi OTVORITI CINČAONU U Gorici. U njenoj pratnji su i VISOKI GENERALI JNA. Komedija je u tome da u pogonu Velika Gorica nikad nije ni početa gradnja cinčaone zbog vodo crpilišta. 1991 Direktor tvornice je Ivan Petrović. Plaće su u ratu za kv radnika bile 150 maraka. Tada počinje famozna privatizacija. 1995 Na ćelo uprave Dalekovoda dolazi Luka Miličić. A u Goricu Zdenko Milas. Dalekovod podiže kredit i od IGH kupuje dionice Dalekovoda. Znači mi sa radničkim novcima kupujemo tvornicu koju smo mi isti radici gradili svojim novcem. Tada uprava djeli PRVOMAJSKE DIONICE. To su one koje su dobili 120 odabranih . Ostale se prodaju radnicima kroz program ESOP.

Cuj mislim da Dalekovod isplaćuje plaće 😉

Da li se to može ako je u blokadi?

1979 Osnovao sam Planinarsko Društvo Dalekovod. Želio sam sagraditi planinarski
dom DALEKOVOD u selu SVETA JANA iznad Jastrebarskoga, pa onda na Sljemenu na Zagorskoj strani kod ulaza u Francuske rudnike, pa na Velebitu kod Baški Oštarija. Tada sam dobio ponudu da sa poduzećem METALNA iz Varaždina da restauriramo njihov dom u luci Jablanac na moru. Dom je na samoj stjeni. Tada mi je Luka Miličić rekao. Donesi ugovor da ga ja potpišem. Da sam mu dao Ugovor na potpis danas bi imali dom na najljepšem djelu JADRAN, ali ja sam sazvao cjelo društvo da mi da poršku.A oni ko pravi hrvati, dva hrvata tri stranke. Tamo smo se posvađali izvrijeđali na pasja kola i dao sam ostavku u Planinarskom društvu Dalekovod na mjesto predsjednika društva.

2003 godina ispred Sindikata potpisao sam kolektivni ugovor sa Lukom Miličićem. vjerujem ta je to najbolji ugovor koji je potpisan u grupaciji mela u Hrvatskoj, potpisao sam vrijednost boda na 3.2 kune tada je cjena litre benzina bila tri kune. Kako je vrijeme prolazilo Luka je dizao vrijednost boda na 3.8 pa 4.2 pa 4.5 i na koncu 5.0 ja sam na satancima sindikata i radničkog vijeća tražio potpisivanje aneksa kolektivnog ugovora ali nisam u tim aneksima tražio veću cjenu boda nego ju je luka sam postavio. Tražio sam samo da to što dobimo na platnoj listi bude i u aneksu. Kao i kod planinarskog doma ni ovdje nisam dobio poršku. Članovi radničkog vijeća su mi govorili. pa nećemo svaka tri mjeseca raditi novi aneks kada plaća ide stalno gore. Ja sam rekao a šta će biti kada plaća krene dolje. No ekipa iz radničkoga vjeća rekla mi je. Dok je LUKA direktor
to se nemože dogoditi. Za vrijeme Luke vrijednost boda je pala na 3.2 kuna, ALIIIIIII sada više cjena benzina nije tri nego jedanaest kuna.

Kad su se vec poceli javljati ljudi iz Dalekovodovih udruga, mozda da se javi netko i iz ove, meni osobno najbolje… [emo_zloban]

http://www.dalekovod.hr/udruga-dalekovodas.aspx

Udruga Dalekovodaš

“Udruga Dalekovodaš osnovana je s ciljem održavanja razvoja i prosperiteta društva Dalekovod d.d. Zagreb te održavanja transparentnosti poslovanja, unapređenja korporativnog kodeksa upravljanja, ostvarivanja porasti cijena dionica i brige oko redovne isplate dividende.”

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

New Report

Close