DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 14:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,48
95.633
27,513
3,44
3,48
1,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dali ima nekih novosti u svezi računa?[emo_mrgud]

Interesantno da nitko jos uvijek nakon nekoliko dana blokade nezna koliki je iznos blokade, zasto je blokirana i tko je blokirao?

Ako nista Uprava je bar uvela dobru zastitu informacija unutar tvrtke.
Kad bi bar Uskok bi tako uspjesan u sprecavanju curenja informacija.

ima tu puno ljudi koji razumiju poslovanje, jedno pitanje za over25, ti svaki drugi dan imaš nove projekcije do koje cijene će dalekovod u sljedećih par dan, ti poznaješ TA ili onako ga bacaš po svojoj odokativnoj metodi, ispravi me ako griješim, izjavio si za prošli tjedan da će dalekovod završiti >120kn?

Još nije kasno kolega!
Danas je tek Ponedjeljak[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@vecolinho

kako mogu reći da će prošli tjedan DLKV na 120 kad je tek u srijedu izašlo izvješće,a u Četvrtak nije se radilo.Znači,ostao je samo Petak radni dan.
Ja u ovu tvrtku vjerujem i vjerujem čim bude deblokada ide ona preko 120 kn,a moguće je i do Petka[emo_cool]

Sutra bi se lagano mogli vratiti na 103 kn[emo_smijeh]

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Dođoh poslije poslovnog ručka i imam što vidjeti[emo_smijeh][emo_palacg]
Ide ovo preko 125,00 kn[emo_palacg]

malo sam si dao truda, eto tu je vaša projekcija od 125kn, datum 02.11., znači od prošlog petka, a Vi mi opet niste odgovorili, po kojoj metodi vi određujete kretanje cijenu u tako kratkim intervalima??? šta se sramite, ako je odokativna metoda, recite glasno i jasno, a ako ste poznavatelj TA onda recite, pa onda ovdje zalijepite neki graf, ko zna možda ću vas ja još i žicati da mi na PM šaljete tjedne grafove, ali za dionice koje ja imam u portfelju, ajd ubaciti ćemo neku proviziju.

Srdačan pozdrav!



Dođoh poslije poslovnog ručka i imam što vidjeti[emo_smijeh][emo_palacg]
Ide ovo preko 125,00 kn[emo_palacg]

malo sam si dao truda, eto tu je vaša projekcija od 125kn, datum 02.11., znači od prošlog petka, a Vi mi opet niste odgovorili, po kojoj metodi vi određujete kretanje cijenu u tako kratkim intervalima??? šta se sramite, ako je odokativna metoda, recite glasno i jasno, a ako ste poznavatelj TA onda recite, pa onda ovdje zalijepite neki graf, ko zna možda ću vas ja još i žicati da mi na PM šaljete tjedne grafove, ali za dionice koje ja imam u portfelju, ajd ubaciti ćemo neku proviziju.

Srdačan pozdrav!
[/quote]
Svi pokazatelji nam govore da je cijena podcjenjena,a što će napraviti menađerići to samo bog zna[emo_zacudjen]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

HTV 1 22,30

…Do sada bi SPALADIJUM ARENA mogla bit najveći promašeni projekt u HR…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


…tak kredit je da počepi HEP-ove rupe…o Dalekovodovim ovdje nije riječ…

…svatko spašava svoju glavu…da nije tako ne bi dioničica danas gibala prema dole…[emo_vrtimise][emo_zloban]

hep spasava glavu?ja mislio da namjeravaju ulagati milijarde…[emo_ooooo]
[emo_naivan][emo_plazi]


nitko više ne pjeva borbene o jurišu na 120 kn???

zato sto se to zna…120 je prvi tehnicki target
kod dlkv se obicno uzorci ponavljaju…

Samo je pitanje min kad će netko udarit po asku i vratiti cijenu preko 104 kn jer je jučer palo bez razloga.[emo_cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Samo je pitanje min kad će netko udarit po asku i vratiti cijenu preko 104 kn jer je jučer palo bez razloga.[emo_cool]

…a dragi moj,i drugi dan slabo prognoziraš…[emo_vrtimise][emo_zloban]

…oni u Gredelju dužni 800 miliona i sad tuku stečajnog upravitelja…a ovi dužni što kratkoročno,što dugoročno cca 2 milijardice…

…zaključak izvedite sami,s tim da svaku nadu od ove Vlade ostavite pred vratima pakla…[emo_vrtimise][emo_zloban]


Interesantno da nitko jos uvijek nakon nekoliko dana blokade nezna koliki je iznos blokade, zasto je blokirana i tko je blokirao?

Kad bi se to znalo najvjerojatnije bi se vrlo lako malo po malo saznalo i puno više od same tobožnje blokade. Netko je očigledno iz vlastitog interesa odllučio tajiti najosnovnije podatke. Pogled prema Dalekovodu, a kad tamo Mirovinski fondovi koji su u jeku krize plaćali dionicu 245 kn u Nadzornom odboru. Možemo se samo smijati kad već ne možemo navijati za Uskok [emo_smijeh]

New Report

Close