DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 17:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,73
42.967
11,519
3,70
3,74
-1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da li će rezultati biti danas i hoće li rezultati biti pozitivni

Da li je to pitanje uopće od značaja u situaciji kad je zbog nekakve fantomske blokade računa (za koju nitko ne zna zbog koga, koliko i do kada i da li je to jedini račun bitan za funkcioniranje) već ionako jadna cijena srozana još dodatnih 30% ?
Za mene nije. Mogu u izvješću napisati što žele. Čini se da na ovoj burzi ionako nema nikoga tko bi to savjesno kontrolirao.

Što biste napravili kada bi saznali da je iznos blokade preko 200 milijuna kuna?

A vjerojatno bi te prijavili Hanfi.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Zvao bi HAK!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kad oni misle objavit izvješće?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Što biste napravili kada bi saznali da je iznos blokade preko 200 milijuna kuna?

Nagađaš ili?? [emo_vrtimise]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Što biste napravili kada bi saznali da je iznos blokade preko 200 milijuna kuna?

Što više to bolje. Predstečajna nagodba je naj bolje rješenje za Dlkv. Jednim udarcem ubijaju više muha.

A najvise l opovske male dionicare sto je najbitnije.Na ovoj burzi stvarno nitko vise nece ostat,a ni u drzavi opcenito.Sve prevara za prevarom.Tko god bude mogao utec,uteci ce.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Što biste napravili kada bi saznali da je iznos blokade preko 200 milijuna kuna?

…a što ako bude 150 mil dobiti?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

to su samo projekcije u mojoj glavi!


Što biste napravili kada bi saznali da je iznos blokade preko 200 milijuna kuna?

pitanje je sto cemo sad s tobom napraviti? hanfa? policija?

Čim si napisao dionica je pala skoro 2%.
Bože moj, čudnih investitora!

Treba sačekat izvješće.

Ja se nadam dobiti negdje oko 45 mil za prvih 9 mjeseci,a ova blokada će se onda ubrzo riješiti.

Negativno izvješće sa ovom blokadom bi bila katastrofa za nas dioničare.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close