DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 13:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,73
42.967
11,519
3,70
3,74
-1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.

Da nije Telegra?


PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.

Da nije Telegra?

Da nije Tipuric?



PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.

Da nije Telegra?

Da nije Tipuric?
[/quote]

Da nije Skansi (Prvi Park, Drugi Park)




PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.

Da nije Telegra?

Da nije Tipuric?
[/quote]
Da nije famozni tajni partner (Curkovic – Curic)?

Da nije Skansi (Prvi Park, Drugi Park)
[/quote]





PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.
Da nije Telegra?

Da nije Tipuric?
[/quote]
Da nije famozni tajni partner (Curkovic – Curic)?
Da nije Skansi (Prvi Park, Drugi Park)
[/quote]
[/quote]

A mozda su sami sebe blokirali?


PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.

Da nije Telegra?

Obzirom na visoku zaduženost, teško je reći tko blokirao. Međutim, ono što posebno zabrinjava je što kad se jednom pokrene blokada, onda i drugi u strahu počnu slati svoje zahtjeve za naplatu pa se iznos blokade naglo poveća i postane jako teško ukloniti ga. Osim toga, već se u par navrata pisalo o blokadi računa, a sada je prvi puta službeno potvrđena, što znači da je vjerojatno već nekoliko dana trajala blokada ali da je nisu uspjeli riješiti.

Sada treba biti jako oprezan jer možda će cijena biti drastično spuštena na burzi da bi se proveo dokap po npr. 50 kn ili niže. Znam da to sada izgleda kao SF, ali tako nam se činilo i za Ingru pri 90 kn, a sad je na 3 kn!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@cepincepin
Odakle Vama da DLKV nije blokiran kad je došla službena obavijest da je???

Dalekovod u blokadi!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



PBZ: Dalekovod nismo blokirali.
RBA: Dalekovod nismo blokirali.

Da nije Telegra?

Znam da to sada izgleda kao SF, ali tako nam se činilo i za Ingru pri 90 kn, a sad je na 3 kn!
[/quote]

Sreća da ima još puno od 90 do 3 kn! [emo_namigusa]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Nije došla nigdje službena obavijest, jer zato bi trebao biti dokument, ali objavljena je od strane zse neprofesionalna obavijest, koja šteti ugledu zse burze jer nije dostavljena vijest u papirnom obliku od strane predsjednika uprave ili onoga tko zastupa društvo gdje govori što je uzrok kako je nastao i što se sve čini da se predmet blokade riješi, tj. planovi…… Ponavljam veliki propust zse ali i hanfe jer trebali su tražiti odgovore da se obavijesti svaki dioničar o čemu se radi i što se radi…. Eto svi od reda čine velike propuste u zakonu, a ne vrše zakon, što zakon nalaže…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ma slazem se.
Htio sam samo naglasiti da je sve moguce, pa i to da netko od gore nabrojenih potencira blokadu kako bi se ponovo docepali Dlkv sa novcima koje su iz nje isisali, a poslije neuspjesne operacije odprije nekoliko godina (kako je to lijepo opisao Samodol u Rjesenju Hanfe o preuzimanju).

Pitam se koji su sad mutni planovi Skansija, Tipurica, Milicica, Telegre i novog igraca Curkovica, sad kad im je kapital (bez obzira kajo su do nhega dosli) zarobljen u Dlkv-u.
Mislim da oni i sada vode glavnu politiku u tvrtki preko nove Uprave koju su oni i postavili.
O NO sam vise puta rekao: ili su nesposobni ili igraju igru sa navedenon Ekipom.


Na žalost dragi prijatelji ovdje treba konačno priznati da je došao kraj. bi interesantno čuti. Pretpostavljam da je to škola profesora Tipure.
Zbogom Hrvatsko od ovakvih udara nećeš se oporaviti dugo dugo godina.

Kakav krasan epitaf, bolje ni jutarnji ne bi napisao. LOL

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Nije došla nigdje službena obavijest, jer zato bi trebao biti dokument, ali objavljena je od strane zse neprofesionalna obavijest, koja šteti ugledu zse burze jer nije dostavljena vijest u papirnom obliku od strane predsjednika uprave ili onoga tko zastupa društvo gdje govori što je uzrok kako je nastao i što se sve čini da se predmet blokade riješi, tj. planovi…… Ponavljam veliki propust zse ali i hanfe jer trebali su tražiti odgovore da se obavijesti svaki dioničar o čemu se radi i što se radi…. Eto svi od reda čine velike propuste u zakonu, a ne vrše zakon, što zakon nalaže…..

Nebi bilo niti ove obavijesti da nije bilo prozivanja na ovome forumu…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

New Report

Close