DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 13:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,73
42.967
11,519
3,70
3,74
-1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@elijah

elijah, 30.10.2012. u 11:08
Ne vjerujem da na računima tvrtki kćeri nema novca što će se i vidjeti u izvješću sa 30.09.

…vjeruj ti i dalje…ali ni jedna firma se ne bi dovela u ovakovu situaciju da ne mora…

…što god da bilo i što god da se iza ovog krilo,to teško narušava poslovni imidž firme i znak je opasnog stanja…
[/quote]

ma nisam ja to napisao nego pokusao citirati 2 citata ..ali drugi samo kopipejstao…
moj sumasumarum je da mnogi forumasi-ulagaci nepoznaju osnove ekonomije kao ni ovi ulagaci koji sad rasprodaju(BAS SAD?? a po 118-125 nije bilo dovoljno dobro uz skoro istu situaciju??!.
ali ono sto i jedni i dr poznaju su strah i panika..
nazalost moje pitanje je di je tu HBOR ?? ili neka druga banka..?? ko da nisu culi za zajmove..

elijah, 30.10.2012. u 11:16
Po tvome bi bilo bolje kupiti jučer po 100 kn nego danas po 95

pogledaj si promete bivseg dna na cca 105 i sve do nedavno na cca 120..ova cijena uopce nije trebala tako nisko ici..ovakav visednevni pad sa 120 je bas cudan ..ali se valjda potrefio s olujom u SAD pa zato…[emo_zacudjen]LOLOLOL

no dobro..i na viaduktu su se istresali na 100kn…


…Po tvome bi bilo bolje kupiti jučer po 100 kn nego danas po 95[emo_palacd]

Kad sam na 120 i nesto upozoravao onda ste ti i Veliki Sef vikali kako drukamo na dole i kako je to organizirani kriminal ili sto vec.Sad kad ti kazem da logika govori da na ovakvom padu treba kupovat jer je odbijanac ocekivan opet ne valja. Ja sam se ukrcao jucer ocito prerano(bolje bi bilo da sam danas) ali unatoc tome ulaz mi je bolji nego da sam usao na na 125 ili ne daj Boze 1900(Brrrr)Smrznem se pri samoj pomisli.
Ne znam jesu li se sada popunili svi oni gapovi,fuge i pukotine niti znam gdje ce ovo. Mozda su ostale jos neke pukotine i fuge za popunit s obzirom na lose temelje no na kraju dana ovo je samo novac i ne vrijedi se zbog toga uzrujavat. Vise mi vridi zenin e mail da je mladji mali uvatio komad pecenog mesa i da ga rastize po ustima nego sve dionice dalekovoda koje imam.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Vise mi vridi zenin e mail da je mladji mali uvatio komad pecenog mesa i da ga rastize po ustima nego sve dionice dalekovoda koje imam.

[emo_palacg][emo_smijeh]

Kad oni mile poslati izvješće?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Cijenu necu komentirati.

A o poznavanju ekonomije otom potom… Pogledaj koliki je dug dalekovoda bankama, koliki leasing kucama te koliki dobavljacima.

Pomnozi prva dva sa 10% (cca), a ovaj treci sa 15%. To je samo kamata. I sad mi reci kako to isfinancirati?

Pa tko bi posudio novce firmi s ovolikim dugom. Jednostavna ljudska logika. Tko blokira racun – Banke. Pa zasto bi davale nove kredite kad D ne moze ni kamatu na stare placati. HBOR… Pa nije HBOR lud.

A pitanje je i da li je dug realno prikazan.

Zalosno, ali ja ne vidim kako bi se D mogao spasiti..


Cijenu necu komentirati.

A o poznavanju ekonomije otom potom… Pogledaj koliki je dug dalekovoda bankama, koliki leasing kucama te koliki dobavljacima.

Pomnozi prva dva sa 10% (cca), a ovaj treci sa 15%. To je samo kamata. I sad mi reci kako to isfinancirati?

Pa tko bi posudio novce firmi s ovolikim dugom. Jednostavna ljudska logika. Tko blokira racun – Banke. Pa zasto bi davale nove kredite kad D ne moze ni kamatu na stare placati. HBOR… Pa nije HBOR lud.

A pitanje je i da li je dug realno prikazan.

Zalosno, ali ja ne vidim kako bi se D mogao spasiti..

zalosno je sto nema vise onih smajlica sa zijevanjem i mahanjem….
KAKO? mozda s prihodima VECIM od rashoda koji generiraju dobit.
i mozda sa RASTOM tih prihoda i te dobiti
i mozda sa sirenjem poslovanja vani i obnovom poslovanja doma??? koliko se ono MILIJARDI namjerava investirati u rh u energetiku slijedecih godina? (byebye)
a evo i mali podjetnik kako treba citati CIJELI clanak:
Osim organizacijskog restrukturiranja i financijskoga konsolidiranja strategija nove Uprave Dalekovoda je i proboj na nova tržišta. Naglašavaju da su im, osim postojećih tržišta Skandinavije i ZND-a, cilj nova u Velikoj Britaniji, Njemačkoj, Italiji, Francuskoj i Austriji. Valja naglasiti, što ističu i u samoj Upravi, da je Dalekovod perspektivno poduzeće s iznimnim potencijalom na tržištu elektroenergetskih objekata i postrojenja, proizvoda od strateškog interesa za svaku zemlju u kojoj se izvode.

poslovni dnevnik

(byebye)[emo_smijeh]

…možda lijevo,možda desno…al cijena je otišla ispod 100 kunića…račun blokiran od banaka…

…a njima se živo hebe,za tvoje potencijale,ako keša nema na računu…

i da,predlazem proguglat razliku izmedju nelikvidnosti i insolventnosti i cemu sluze zajmovi banaka u prvom slucaju[emo_plazi]
te zajmovi banaka uopce..[emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_naivan][emo_naivan][emo_plazi]

Po novom Zakonu,ako bude 60 dana u blokadi, ide u stečaj !?

…dušice draga,ja sam ti jako puno tih predavanja prošla…pa ću ti dušice draga reći da ti je Dalekovodić i nelikvidan i insolventan…jer da nije tako bankice bi sačekale još koji dan ili tjedan,pa i mjesec kad su već do sad,al izgleda da u procijenile i one da se stvari moraju počet raščišćavati…

…ne bum više bila pljosta…[emo_smijesak][emo_namigusa]


najkasnije za pola sata sat je iznad 100.

A možda im blokiraju i izvješće.


…dušice draga,ja sam ti jako puno tih predavanja prošla…pa ću ti dušice draga reći da ti je Dalekovodić i nelikvidan i insolventan…jer da nije tako bankice bi sačekale još koji dan ili tjedan,pa i mjesec kad su već do sad,al izgleda da u procijenile i one da se stvari moraju počet raščišćavati…

…ne bum više bila pljosta…[emo_smijesak][emo_namigusa]


ma bravo..mudre banke..mislis one koje parazitiraju na gradjanima kojima su dale kredite u chf? ili one koje su dovele do sve ove krize od 2008 do sada…mudrim i pametnim ulaganjima?
ili pak na onima koje zaobilaze zakon i umjesto opomena sada naplacuju obavijesti???
ili one koje sveudilj podupiru privatni sektor i poduzetnistvo u rh?
te banke?[emo_vrtimise]

New Report

Close