DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…nije me dugo bilo ovdje…[emo_namigusa]

…kaj ove godine na zemljinoj sjevernoj hemisferi ne predviđaju vjetrove…[emo_namigusa]

bako;

samo onoliko, koliko djedi izleti poslije dobre porcije graha….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Kipanje se nastavlja i dalje, uvjeren sam da je neka loša vijest u pozadini za koju je po običaju netko saznao ranije od drugih.

prije bih rekao neko krcanje na nižim cijenama prije objave za 3q a udio među prvih 10 dioničara je se povećao i sad iznosi skoro 40 % … LP

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


…nije me dugo bilo ovdje…[emo_namigusa]

…kaj ove godine na zemljinoj sjevernoj hemisferi ne predviđaju vjetrove…[emo_namigusa]

Mislim da je pad bio jer si previse drukala na los izgled i funkcionalnost naseg poslovnog foruma pa se taj los optimizan prosirio malo dalje 😛

………………………….

Ako ste primjetili i gledali iti malo vec nekoliko mjeseci na tjednom grafu traje konsolidacija iz negativnog trenda tako da s tehnicke strane ovo nije niti malo iznenadjenje i bilo je za pretpostavljat sad bi nam trebalo slijedit jos po nekoj logici odrzavanje cijene na nekim razinama koje su bile zadnjih mjeseci s pokusajima proboja otpora tj pokusajima stvaranja trenda u nekom smjeru gledajuci tjedni graf….ps. moje vidjenje situacije.

Ignore : renči

I opet isto. Razina niže ali opet u +-5 kuna i +-1000-1500 komada u prvih 20 na asku. A to je valjda tako već duže vrijeme jer kako će drugačije i biti kad na ovoj burzi ne trguje ni 5% ljudi ko nekad. Možeš nekog jednom,možeš i dvaput, i triput, ali četvrti put ćeš morati sam sebe [emo_zloban]

usporedbe radi onako samo da vidite koliko su dLEKOVOD MASAKRILALI određeni igrači
ATH 1997KN – DALEKOVOD

ATH 1367KN – KONČAR

potaklo me izvješće končarevo sa minusom od15% nemogu da nepromrljam kakav je to organizirani kriminal na zse

Pojačana kupnja![emo_palacg]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


usporedbe radi onako samo da vidite koliko su dLEKOVOD MASAKRILALI određeni igrači
ATH 1997KN – DALEKOVOD

ATH 1367KN – KONČAR

potaklo me izvješće končarevo sa minusom od15% nemogu da nepromrljam kakav je to organizirani kriminal na zse

Sinko o kakvim ti kruskama i jabukama govoris ???

Ignore : renči

Nema potrebe za blejanjem, dovoljno lako se može dohvatiti smisao onog što je želio reći

tko može opravdati ovu cjenu od 112kn niko baš niko

sustavno je urušena da je to strava i to firma koja je od državnog interesa kao i končar

tko se može pohvait sa svjetskim poslovima koje izvodi dalekovod
sjetite se norveške
sve je ovo planski i organizirani kriminal

a izgleda da je netko dobio grtai dionice,pa se veseli prodati ih
ne vidim drugu računicu, da je kopao a njih i krvavo zaradio kune, drugćije bi se ponaša
jehiga ka se cila burza svodi na veća manja

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

A nu ovoga na 112 sta se zajunija.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close