DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Ask na gledalicama u 5-6 kuna prvih 20 i oko 1000-1500 komada +- [emo_naivan]
Ako se ne varam tako je u barem 95% svih dana od kad se taljiga na ovim razinama

Ništa to nevrijedi kolega.
Bit će kako odabrani žele bez obzira na rezultate izvješća.
Kad vidim što su uradili sa ISTT i sad sa VDKT onda nepreostaje ništa već gasit pc.
najveća istina i ostalo je samo priča
Ma koje izvješće?
[/quote]
[/quote]

Sad sam tek vidio da sam komentirao kolegu tkachenko.

Sorry…krivi citat[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

o ici ce to itekako gorema i samo ako je nakon 3q ukupna dobit otprilike jednaka kao i nakon 2q -jer je to POTVRDA preokreta u poslovanju-a takve se dionice traze svijecom danas[emo_palacg]
a velike su sanse da ce dobit biti i znacajno veca nego nakon 2q…puno je bilo kupaca zadnjih tjedana na finim razinama
ovaj pesimizam ce proci kao i svaki do sad[emo_ooooo]

Kako dionica nema MM ? Pa u rukama je čistih i procijepljenih brokera?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

bilo bi lipo vidit da će im narasti bv na temelju fi
ali mmalo sam skeptićan s obiromkako se trguje ovm dionicom zadnjih dana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Što ovo netko zna,a mi neznamo?
Čudi me od kud ovolika rasprodaja zadnjih mjeseci?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Hm, 1000 komada iskipano po bidu….a iskrcavanje traje već danima. Što li je u pozadini toga?? [emo_naivan]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nešto loše nema sumnje. Jel moguće da će ova perjanica u bananu??

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

isti scenari kao prije par dana marne po bidu i onda lagano u kupnju očiti i naj veći kriminal u državi je na zse svakodnevno i to na nekoliko dionica vidljivo iz aviona a tako jednostavno za otkrit al nema volje il niko nesmije

zse je leglo kriminala

taj koji prodaje ništa ne gubi,
da sam na njegovu mjestu i ja bi isto postupio…
sve šta je imao , ima i dalje , a ne prodaje sam sebi…mudar čovjek, mora se priznat…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Hebeš takve noževe, kupiš i nikad ne znaš kad će nekom medvjedu šunut lupit 1000 kom po bideu. Ne hvala dok se ne smiri situacija, ima boljih građevinara, ovo me podsjeća na ingre ingre raja.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

upravo sam poslao dopis o očitom kriminalu na zse tj. na dionicama DALEKOVODA ,PETROKEMIJE,LUKE RIJEKE i još nekih da ne nabrajam

dokazat se može u nekoliko minuta tko prodaje kome vrlo jednostavno

ako nevalja znači da ima povlašteni info ako valja značiisto a jedno i drugo je kažnjivo

kriminal na zse je godinama dopis samposlao uskoku dorhu i hanfi
zanima me odgovor

kolega Cepin

zanima me odgovor tih institucija, kad vam stigne, ak ga nemožete objavit molio bih na PM

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close