DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa dajte ljudi ako ste tako pametni ili snalažljivi staviti ovdje copy/paste dokumenat gdje se vidi da je račun blokiran.

Ja još nevjerujem da je račun blokiran.Moguće je na jedan ili dva dana al da traje ovako dugo u to nevjerujem.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Dajte ne pišite svašta. I oni koji to pišu neka nazovu prvo firmu i pitaju da li je u blokadi. Dalekovod nije u blokadi.

Ne pišu svašta nego istinu. Otiđi u Finu, nazovi Dalekovod ili ako imaš pretplatu na neki bonitetni portal provjeri i vidjet ćeš da je istina. Već nekoliko dana račun je blokiran. Mene samo čudi kako uprava nije o tome izvjestila, mislim da su dioničari dužni znati ako im je poduzeće kojega su suvlasnici blokirano.
[/quote]

Ponavljam Dalekovod NIJE u blokadi (bio je ali više nije). Ne pišem ovo napamet ko ti. A ti provjeri i ne vjeruj svemu što se piše


Pa dajte ljudi ako ste tako pametni ili snalažljivi staviti ovdje copy/paste dokumenat gdje se vidi da je račun blokiran.

Pa ja sam bio stavio dokument,a sada vidim da je taj post obrisan kao sto su mi obrisana jos 3-4 posta jucer. Sad koga ovakvo moderiranje stiti ne znam.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@frankie

Ajde pošalji poruku ako možeš napraviti copy/past

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




Dajte ne pišite svašta. I oni koji to pišu neka nazovu prvo firmu i pitaju da li je u blokadi. Dalekovod nije u blokadi.

Ne pišu svašta nego istinu. Otiđi u Finu, nazovi Dalekovod ili ako imaš pretplatu na neki bonitetni portal provjeri i vidjet ćeš da je istina. Već nekoliko dana račun je blokiran. Mene samo čudi kako uprava nije o tome izvjestila, mislim da su dioničari dužni znati ako im je poduzeće kojega su suvlasnici blokirano.
[/quote]

Ponavljam Dalekovod NIJE u blokadi (bio je ali više nije). Ne pišem ovo napamet ko ti. A ti provjeri i ne vjeruj svemu što se piše
[/quote]

OK. Nisam pisao napamet. Sada sam provjerio iz još jednog izvora, ažurnijeg od onog prije, i Istina je da niti jedan račun Dalekovod d.d. nije u blokadi. Vjerojatno su instrumenti povučeni danas ili jučer. Nije mi jasno samo kako to da, neću ovdje spominjati portal koji naravno nije besplatan, ne ažurira svakodnevno podatke…

Isprika, i opet da ponovim DLKV nije u blokadi

A gdje vam je sada Big Boss/ Dojobi koji je obećavao brda i doline , milijarde i slicne stvari?

a dobro ništa ovo nije zabrinjavajuće neće dlkv putem kao ingra
sad da se tribaju treati gaće ne triba
mislim da ova dionica ima budućnost , a ne kao neki koji je vide
na dnu ,
ne valja vam kad raste ni kad pada
najlakše je biti pessimistićan, a svijet je ostavljen za realne

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ja sam kupio nešto i od crkavice damas
pa nek je bal kad je bal

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.top-channel.tv/english/artikull.php?id=7402
Nije baš lijepa vijest, čini mi se da je bila riječ o nekih 36 mil.E
Pozdrav


a dobro ništa ovo nije zabrinjavajuće neće dlkv putem kao ingra
sad da se tribaju treati gaće ne triba
mislim da ova dionica ima budućnost , a ne kao neki koji je vide
na dnu ,
ne valja vam kad raste ni kad pada
najlakše je biti pessimistićan, a svijet je ostavljen za realne

jušer je bio nalog na kupnji na cca 118,5 oko 5oookomada mislim..i ne samo jučer,tak da…zainteresiranih ima i to bi trebalo nazad na 125 kad se glasine rasciste…

a buduci da je i gap rijesen i popunjen,nema razloga da nei de u nove visine,pogotovo ako q3 bude bar na istoj razini ko i q2..[emo_palacg]


…jušer je bio nalog na kupnji na cca 118,5 oko 5oookomada mislim..i ne samo jučer,tak da…zainteresiranih ima i to bi trebalo nazad na 125 kad se glasine rasciste…

Bio nalog na kupnji 5000 komada na 118,50,a proslo 5069 komada izmedju 110,90 i 117. Sad se postavlja pitanje kada je taj nalog bio izlozen.Mozda van radnog vremena? Ali najbitnije da je gap popunjen.Sad jos da ga armiraju nakon sto su ga popunili pa idemo dalje.Valjda.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close