DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo nam se javija i doktor za promaju.Tebi za dispet ne dam da dionica ode gore.Nastavis li me ljutit ice ti jos nize da se mogu prijatelji i rodbina jos ukrcat.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

slušaj frankie ja ću tvoje postove prijaviti hanfi,nemoj se ljutiti!
nemam ništa protiv tebe ali dvosmislene zapise ne toleriram
nismo na placu ,mislim kad dobiješ poziv da ćeš biti malo mudriji

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

big boss,ne sekiraj se istina uvik izađe na vidilo
ja nisam optimista već realan u svezi dalekovoda
ulažem isključivo na temelji fi i ugovorenih poslova
uvik više težim fundamentima i korporativnim upravljanjem nego TA

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pa prijavljuj kome hoces.Ja bi isto volio neka se institucije pravne drzave bave svim kriminalom u ovoj drzavi.Pa izmedju ostaloga i mojim krimenom ako je racun blokiran.Mada ne znam sto sam ja to dvosmisleno napisao.A ako ti vjerujes da ja imam nadnaravne sposobnosti nema smisla razuvjeravat te.
A sad se postavlja pitanje vezano za ove tvoje postove da li je istina da je racun blokiran ili ne s obzirom da istina uvijek izadje na vidjelo?? Mozda da se Hanfa i time pozabavi???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

svašta se piše, vjerojatno namjerno… stvar je u tome što više i oni koji su htjeli prodati ovu dionicu ne prodaju i onda se pokušava kojekakvim natpisima srušiti cijenu i natjerati male dioničare na prodaju ali ne ide, pričekajmo f3 pa ćeš vidjeti gdje će cijena. LP

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Što mislite dali će F3 biti do Petka ili sljedeći tjedan?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ne mogu vjerovati da je račun DLKV blokiran, a da se uprava ne bi očitovala o tome i poslala obavijest na ZSE?
Ili previše očekujem od njih?!?[emo_naivan]

Načela
Članak 14.
(1) Agencija će se u ostvarivanju svojih ciljeva iz članka 13. ovoga Zakona, rukovoditi načelima:
– transparentnosti,
– izgradnje povjerenja među sudionicima financijskog tržišta i
– izvješćivanja potrošača.
(2) Agencija će upoznavati javnost s ulogom i načinom funkcioniranja financijskog sustava, uključujući razvijanje svijesti o koristima i rizicima koji su povezani s različitim vrstama ulaganja i financijskih poslova.
(3) Agencija će osigurati brz i ekonomičan pristup svim vrstama informacija koje mogu biti od interesa korisnicima financijskih usluga, investitorima i ostaloj javnosti.
(4) Agencija će poslove iz stavka 2. i 3. ovoga članka obavljati vodeći računa o visini troškova regulacije subjekata nadzora.
ZAKON O HRVATSKOJ AGENCIJI ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA
http://www.ripe.hanfa.hr/hr/regulativa/zakon-o-hanfi/
Kontakt: HANFA / CFSSA, Miramarska 24b, 10000 Zagreb
Tel.: +385 1 617 32 00, fax: +385 1 481 14 06
E-mail: info@hanfa.hr

Kompletan clanak 14. je laz i nista drugo nego laz ili kako se to kaze narodski sarena laza. Transparentnost i povjerenje u tu instituciju su najbolje osjetili svi mali dionicari koji traze svoja prava temeljem neobjavljenih ponuda za preuzimanje.Ni jednom malom dionicaru/investitoru nije priznato svojstvo stranke u postupku u kojima se odlucuje o njihovim pravima nastalim na zakonu. Ali nikome nije gorila do vijeka pa nece ni HANFI, ni onima koji je vode,a ni onima koji je pritiscu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Kompletan clanak 14. je laz i nista drugo nego laz ili kako se to kaze narodski sarena laza. Transparentnost i povjerenje u tu instituciju su najbolje osjetili svi mali dionicari koji traze svoja prava temeljem neobjavljenih ponuda za preuzimanje.Ni jednom malom dionicaru/investitoru nije priznato svojstvo stranke u postupku u kojima se odlucuje o njihovim pravima nastalim na zakonu. Ali nikome nije gorila do vijeka pa nece ni HANFI, ni onima koji je vode,a ni onima koji je pritiscu.

PRAVILA BURZE
5.1.2 OSTALE MATERIJALNE ČINJENICE
140. Izdavatelj će bez odlaganja izvijestiti Burzu i javnost o svakoj
materijalnoj činjenici (isključivši općepoznate činjenice i događaje),
osim ako se koristi pravom na odgodu javnog objavljivanja, u
kojem slučaju takva činjenica ima status Povlaštene informacije.
141. Burza može od izdavatelja zatražiti da potvrdi ili opovrgne
glasine ili vijesti koje se odnose na izdavatelja, a ne proizlaze iz
informacija koje je izdavatelj ranije dostavio Burzi i javnosti, a
utječu ili mogu utjecati na cijenu Instrumenata izdavatelja.
142. Burza može zatražiti od izdavatelja da objavi određene
podatke ako procijeni da su oni nužni kako bi investicijska javnost
bila potpuno i cjelovito informirana.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/legal/Pravila%202011.pdf
Zagrebačka burza d.d.
Info telefon: +385 1 4686 800
Info e-mail: trzista@zse.hr

Po svemu sudeći, pukla je ljubav između Dalekovoda i RBA zbog “klupskog” druženja…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Ad43R0TcGe4vrVowd8mdCQ==.pdf

Gorjup očito nije dorastao svome radnome mjestu…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


da je račun blokiran burza bih već o tome bila obaviještena pa se sada pitam tko tu gata…

A obavjestio bi je da pretpostavim tko?? Izdavatelj??? A sto s obzirom na transparentnost izdavatelja ako on nije obavijestio burzu??? Sto onda??? Onda bi burza trebala mozda svaki dan slati upite transparentnim izdavateljima tipa:”Jeste li danas mozda blokirani???” Ako niste cujemo se opet sutra.Ciao.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Hanfa će tek uputiti zahtjev za očitovanje ako slučajno napiše jedan novinar na nakom portalu da je račun blokiran.

Dalekovod će se očitovat:

Nisu nam poznate te materijalne činjenice[emo_smijeh][emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close