DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

TOP 10 KUPUJE..PBZ +2213 KOMADA

BR.7.PBZ SKRBNIČKI +2213 KOMADA

Upravo zvao. 3 dana …

Lijep pozdrav svima ! Zanima me ima li itko ikakvih informacija o izvješću za 3. kvartal ? Hvala !


Upravo zvao. 3 dana …

Sigurno, nazvao si u pola pet i to petkom, polomi se uprava da ti da informacije u to vrijeme……

@system
Ma ono za zvanje preduzeca je bio spin da se na parangal uvate drukeri. Jasno da ne treba zvati netransparentne uprave netransparetnih preduzeca jer jedino mozes dobit krivu informaciju. Postoje i drugacije i sigurnije metode osim naklapanja po forumima sto radi nekolicina vas na ovom forumu. Npr. jedna od njih je pretplatit se na http://www.poslovna.hr i onda mozes i petkom i svetkom i drzavnim praznikom u ponoc provjeriti tko je blokiran i koliko dugo.Znaci jedno preduzece trenutno ima solidan broj blokiranih racuna.
Kad ce ono izvjesce za 3. kvartal pa da pocmemo brojit pineze.Imam feeling da ce mi jagodice na prstima otpast od brojenja.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ako je danas 3. dan blokade, u ponedjeljak ce biti 5. Nadam se da ce se pon ili utorak najkasnije odblokirati…
Ukoliko bi blokada potrajala do srijede, posljedice bi bile strasne…

Ako bude 7 dana blokade u slijdecih 6 mjeseci u Hrvatskoj na javnoj nabavi nece moci dobiti niti jedan posao sto znaci potpuni slom ;-(((

Da li ima sto novo. Jel nam Dalekovod još blokiran?

netko provali da je dlkv blokiran i odmah se otvara rasprava o tome, neprovjerena informacija o tome bih već bila obaviještena zagrebačka burza

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

provale ostavi za mamu,tatu i zagrebacku burzu.Ovo je stanje od petka.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


netko provali da je dlkv blokiran i odmah se otvara rasprava o tome, neprovjerena informacija o tome bih već bila obaviještena zagrebačka burza

Misliš li da to rade slučajno ili organizirano?

Ja sam već dokazao da je pisanje od nekih iskrivljeno i lažno! Toliko

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close