DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Današnji dan je odlično počeo za vjetroelektrane, danas se može očekivati oko 600-650 tisuća Kn prihoda od energije vjetroelektrana jak vjetar koji omogućuje punu proizvodnju…….

Nažalost nisi u pravu, vjetroagregati ne rade kad je prejak vjetar… [cool]



Današnji dan je odlično počeo za vjetroelektrane, danas se može očekivati oko 600-650 tisuća Kn prihoda od energije vjetroelektrana jak vjetar koji omogućuje punu proizvodnju…….

Nažalost nisi u pravu, vjetroagregati ne rade kad je prejak vjetar… [cool]
[/quote]

Trebaš znati krivulju brzine vjetra gdje je puna proizvodnja, većinom sa brzina iznad 10 m/s se kaže da je jak vjetar, a npr. vjetroelektrane za puni potencijal trebaju oko 14 m/s….. a na 25-30 m/s se gase, ako sam ja stavio jak vjetar i napomenio ostvariti će se puni potencijal što znači da je brzina vjetra oko 13-15 m/s

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…Nažalost nisi u pravu, vjetroagregati ne rade kad je prejak vjetar… [cool]

E sad si mu sheba koncepciju totalno.A on se ponadao da su vjetroelektrane cvrsce nego Zeljina obrana i jace od Radicevog mosta i dalmatine zajedno . E hebiga. Ovo je sad zrelo za cijenu ispod 110 kuna sa ovim cinjenicama.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



Kako gospodin trziste cijeni gradevinare?
Neki ce reci, Dlkv nije klasicni gradevinar,svejedno:….

Sva srica da nije.Da je pad bi bio koliko i u Ingre.
[/quote]
drž se ti rađe motike [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


pričekajmo 3q,mislim da će se tu sve iskristalizirati, dalekovid ima sad fiksne prihode tj dobit iz vjetroelektrana ,svakim tromjesječem će smanjivati dug, prihodi će rasti rapidno uskoro će ona na vrijednost p/B

Ne samo prihodi već i profit, daljnja ulaganja u vjetroelektrane kojima će omogućiti profitabilnosti iznad 100 milijuna Kn do 200 milijuna Kn godišnje, ali i novi poslovi kojima će dalekovod postati još profitabilnija i vrednija firma………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

drž se ti rađe motike [lol] [thumbsup]

I za motiku treba kvalifikacija pa će morati i to zaobići………. [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…I za motiku treba kvalifikacija pa će morati i to zaobići………. [lol] [thumbsup]

Pa jasno da cu zaobic tj. rado prepustit drugome.Pa bar smo mi iz Dalmacije poznati kao veliki radnici udarnici. A o kvalifikacijama radje nemojmo da ne ostanes posramljen u kontekstu krivulje brzine vjetra.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


drž se ti rađe motike [lol] [thumbsup]

I za motiku treba kvalifikacija pa će morati i to zaobići………. [lol] [thumbsup]
[/quote]
bigboss daj skini sve do 125 kn. Puše vjetar, bit će super 3 kvartal

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



imali kraja ovom izlazu?

Sad slijedi prešanje tropa barem pet radnih dana ispod 119kn, ili se varam.

[/quote]

Ne varam se.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

.@nokla

…i što nakon toga?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

bogme rade ja jučer prošao dva puta preko Otrića vrti li vrti ne staje ni trena

dan je pametniji od noći

Dalekovod predao ponudu za opremanje tunela u Sloveniji! 🙂

Osim Dalekovoda tu je predao njemački Dürr, italijanski Satrel i slovenski konzorcij Iskra sistemi, Riko, IMP.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close