DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 03:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@neto dug 972.799.000,00kn lp


@neto dug 972.799.000,00kn lp


ma znam, katastrofa ali gle 46 mil eura je ( koliko me pamćenje služi) ulaganje u vjetroelektrane gdje je veći dio kredit banaka i onaj retardirani sky office je nekih 50 mil eura. Sve banke. procjene su da će 2012 inozemni prihodi premašit 2009 koja je bila rekordna znači 800-900 mil kn.ima puno stvari koje treba uzet u obzir

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Na kraju se u osnovama slazemo.
Jedino sto ti vidis samo ono sto zelis vidjeti u odredenom trenutku, a ja osim dobrih strana ukazujem i na lose.

Ti bi htio da je firma čista ko sunce, brutalno radi i da je mega podcijenjena… – to bi bilo idealno!


ili ti ne vidiš ono šta treba vidjeti. na našem tržištu trenutačno ima puno buyeva, po meni, jedino šta treba je procijeniti preokret i malo riskirati. tržište će opet gore i ciklus rasta koji se već zaboravio će se ponovit. samo je pitanje vremena.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

kakvo je stanje bid /ask ima li rupa oće potegnit prema 150 il će roknit ispod 100 nisam baš pratio lp



Na kraju se u osnovama slazemo.
Jedino sto ti vidis samo ono sto zelis vidjeti u odredenom trenutku, a ja osim dobrih strana ukazujem i na lose.

Ti bi htio da je firma čista ko sunce, brutalno radi i da je mega podcijenjena… – to bi bilo idealno!


ili ti ne vidiš ono šta treba vidjeti. na našem tržištu trenutačno ima puno buyeva, po meni, jedino šta treba je procijeniti preokret i malo riskirati. tržište će opet gore i ciklus rasta koji se već zaboravio će se ponovit. samo je pitanje vremena.
[/quote]

je, tak je netko pametan govorio 30ih …. pitanje vremena … godina … dvije … ili 50 …. ili možda 100. Unuci su mu dočekali

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Ti bi htio da je firma čista ko sunce, brutalno radi i da je mega podcijenjena… – to bi bilo idealno!

I što se mene tiče to je izgleda poanta svih tih ”Peekaboo” javljanja unazad 5-6 dana.
A u tom periodu (tko je brojao vidio je) Mirovinci su na pragu da on-line uzmu još jednu cijelu milijardu kuna RHMF proizvoda. Crobex je tu gdje jest, uključujući Dalekovod koji se po ničemu ne razlikuje od jedne Podravke što god objavio ili ne objavio [tongue]
Sa tek fragmentom tih novaca mogao je Crobex biti na 2500 bez da kupac masno preplati bilo što. Ali tako je kako je, vidićemo što slijedi. Ovi koji se tu javljaju samo da bi tvrdili kako je sve sumnjivo u Upravi su dosadni.

http://slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/187567/Default.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Sustav elektrana na Peruči bit će šest puta jači od Krškog

Do kraja 2015. godine na Peruči će biti izgrađena termoelektrana na plin instalirane snage 425 megavata, a dogradit će se i njoj kompatibilna reverzibilna hidroelektrana snage 555 megavata pri proizvodnji električne energije, odnosno 540 megavata u režimu rada crpke, čime će slijev rijeke Cetine postati nenadmašan energetski div u hrvatskim razmjerima. Na Cetini bi bila tvornica struje s instaliranom snagom od 1840 megavata, šest puta većom od hrvatskog dijela Krškog.

Puštanjem u rad plinske termoelektrane Dalmacija bi postala energetski neovisna. Izgradnja termoelektrane na Peruči za sobom povlači izgradnju plinovoda Dugopolje – Peruča, kojim će se ujedno osigurati plinofikacija cijelog sinjskoga kraja, 400-kilovoltni dalekovod Peruča – Konjsko, a višak toplinske energije usmjerio bi se na proizvodnju ekološke hrane u staklenicima podignutima u Hrvatačkom polju.
Vrijednost – 380 milijuna eura

Treba shvatiti koliko je ova investicija vrijedna i što znači da će biti posla za dalekovod
1. izgradnja plinovoda
2. izgradnja dalekovoda
3. izrada akumulacijskog jezera

🙂 psst

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Treba shvatiti koliko je ova investicija vrijedna i što znači da će biti posla za dalekovod
1. izgradnja plinovoda
2. izgradnja dalekovoda
3. izrada akumulacijskog jezera

sve to gradite će DLKV? vauuuuuuuu [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

imali kraja ovom izlazu?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Treba shvatiti koliko je ova investicija vrijedna i što znači da će biti posla za dalekovod
1. izgradnja plinovoda
2. izgradnja dalekovoda
3. izrada akumulacijskog jezera

sve to gradite će DLKV? vauuuuuuuu [thumbsup]
[/quote]

Druze Tito samo pisi radit cemo i po kisi.Nek nam pise i Jovanka radit cemo bez prestanka pjevaju zadovoljni radnici Dalekovoda.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


imali kraja ovom izlazu?

Sad slijedi prešanje tropa barem pet radnih dana ispod 119kn, ili se varam.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close