DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 06:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sorry, drugi put ću ko p.zda sve rasprodat i onda drukat još dolje. Jesi primjetio da još nekih “institucija” više nema na ovoj temi?? Sad uživaju u padu. Možeš se ljutiti, ali svatko ima svoj princip, i moj je bio taj. I ja sam izuzetno ljut jer sam to morao napraviti, to mi je prvi put da sam prodao u padu. Da sam bio u minusu, nikad ne bih prodao. Nikad.

SLK nadam se da si (zbog tebe) napravio ispravno, no generalno se nadam da si pogriješio…, jer ovaj što je do tebe kupio, a vidimo po prometu da kupaca ne nedostaje, gaji nadu da je i on ispravno napravio…
Dakle mi (ja ne…) lijepo prodajemo po diskontu, a kupci grabe sve što se ponudi…, tko je ovdje u pravu…, pesimisti na prodaji ili optimistični kupci….[smiley2], jer u suprotnm ovi što kupuju su također mutavi kad tako “skupo” plaćaju ovu dionicu…

Mislim da optimizam kupovati n1 1600-1700 i više, a na ovim razinama i nije…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Sappy, zbog tebe i ostalih kolega u DLKV, iskreno se nadam da sam pogriješio. Srećom, u toj grešci nisam ništa izgubio (jer sam kupovao po 1260), nego ponešto i zaradio.

Svako dobro… vidimo se uskoro.

No respect


prle693: ” Totalno si me zaprepastio. Hoćeš li i znak prmijenit u fiću? Da si barem šutio o tome. Sada i one mrvicu iskusnije lovi panika. Čovjeće, bio si institucija. ” Sorry, drugi put ću ko p.zda sve rasprodat i onda drukat još dolje. Jesi primjetio da još nekih “institucija” više nema na ovoj temi?? Sad uživaju u padu. Možeš se ljutiti, ali svatko ima svoj princip, i moj je bio taj. I ja sam izuzetno ljut jer sam to morao napraviti, to mi je prvi put da sam prodao u padu. Da sam bio u minusu, nikad ne bih prodao. Nikad.

Pitanjce:

Da li razmišljate o kupovini na npr 1200?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

HDEL-1301,00kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

prle693:

Totalno si me zaprepastio. Hoćeš li i znak prmijenit u fiću? Da si barem šutio o tome. Sada i one mrvicu iskusnije lovi panika. Čovjeće, bio si institucija.

Sorry, drugi put ću ko p.zda sve rasprodat i onda drukat još dolje. Jesi primjetio da još nekih “institucija” više nema na ovoj temi?? Sad uživaju u padu.
Možeš se ljutiti, ali svatko ima svoj princip, i moj je bio taj. I ja sam izuzetno ljut jer sam to morao napraviti, to mi je prvi put da sam prodao u padu. Da sam bio u minusu, nikad ne bih prodao. Nikad.

Ja sam tu i nisam prodao. Mora se jednom trend preokrenuti. Ovo nema veze sa zdravim razumom.

Pozdrav svima,
Čitam forum već dugo nisam htio pisati samo reda radi, al evo sad da napisem par redaka kad sam prodao DLKV i to u znacajnom gubitku (kupovao na 1730). Znam, mnogi će reći nije pametno, al sam se u početku prevario i maznuo sam je kad je bila na vrhu, što mi nije žao, jer vjerujem da je dionica perspektivna, ali isto tako mislim da će ovih dana sletjeti još dosta dole, možda čak i do magičnih 1 000. Ima prebolesno visok P/E i kao što primječujete velika većina dionica koje lete s dvoznamenkastim stopama dole su one s visokim P/E.
Znaci otisao sam van na par dana, vraćam se nekad iza izbora.

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)

Kupi-prodaj odluka na svakom od nas ponaosob. Možda trenutno više razmiljam srcem nego glavom ali ja sam odlučio ne izlaziti iako sam upao u margin call. Rješio sam ga se popunom drugh dionica. Jednom je tenkista napisao “sa DLKV i u grob”.

a li kupvat dnas ili čekati petak pitanje je sad!?![smiley11]


Možeš se ljutiti, ali svatko ima svoj princip, i moj je bio taj. I ja sam izuzetno ljut jer sam to morao napraviti, to mi je prvi put da sam prodao u padu. Da sam bio u minusu, nikad ne bih prodao. Nikad.

Svaka čast
pošteno je napisati kad se izlazi, nije nužna iskrenost na forumu jer je to ionako sve zabava (pisanje na forumu) ali po meni se za budućnost ovakvim potezima gradi povjerenje.
Ja sam napisao kad sam izlazio iz IGH prije tjedan/dva ali Dalekovod još držim i mislim da je prekasno za izlazak – radije ću čekat mjesec dva duže u slijedećoj godini nego sad prodavati.
Tješim se time da na sredstva koja su mi trenutno u dionicama ionako ne računam godinu/dvije.

što se tiče slk, svaka čast. pametan investitor predvivi dalji pad i izađe kad je vrijeme. izašao bih i ja na vrijeme da sam mislio da će toliko pasti. sada mi ne pada na pamet. čekam pravi trenutak za dokup, da smanjim ulaz.

a što se tiče dakladd


niko kovać ti nije uzeo 30 % portfelja u par dana,jurčuć je

nije jurčić nego oni koji su doveli paničare na burzu jeftinim ht-om i pričama da je vrijeme da se mali obogate. kao i oni koji su se smijali na upozorenja svjetske banke i oni koji su sa podsmjehom gledali na rast cijena nafte i pad dolara.

Do kad traje blokada?

New Report

Close