DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 11:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
2.025
750
2,68
2,72
0,75%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dugo nismo čitali o brzini vjetra i ostalim važnim faktorima za cijenu dionice?
Jesu li "pozitivci" završili s istovarom ili…
I kolega tkachenko, molim vas nemojte se šaliti s targetima ispod 80 kuna. Neki bi vas mogli i ozbiljno shvatiti.
P.S.
Nažalost pun sam Dalekovoda, pa samo gledam i čudim se.
Ako DLKV nema snage za malo gore, što će tek biti s ostalim mojim perjanicama poput IGH, HDEL i Tehnike?
Ma nema, pravi sam majstor ulaganja i dobre procjene.
A ostatak portfelja su mi brodari.
Sve skupa zasad samo -74%.

Pa uz taj minus od 74% mislim da ni ne znas nista drugo nego gledat i cudit se..sto prije shvatis da se neces kao susjed 2006-2007 obogatit preko noci i da je burza investicija a ne kladionica to ces lakse spavat. Od cijelog portfelja, bar ovo sta si naveo, ja jedino za dlkv ne bi brinuo. Ali opet, s druge stane, netko treba izgubit da drugi dobije zato podrzavam tvoj doprinos zseu. [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

odluke sa skupštine dioničara
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/urd8ijYG4nxhGoqnzsLddg==.pdf

Tko je bio zna bitne informacije………..

I ako cijena ide dolje ne treba pisati već tražiti priliku u dokupu 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Dugo nismo čitali o
I kolega tkachenko, molim vas nemojte se šaliti s targetima

Šala sa čuvarom Jozom koji će firmi doći glave uopće nije bila loša. Čak ju je i ovaj ”odred” koji udara po 20 i više jedinica u sat vremena prilično poštedio [lol]
Najzanimljivije u svemu je da dugo nismo čitali ni jedne ni druge. Gledao sam jučer i možda tek jedan nik koji se javljao u posljednjih 5-6 strana je bio on-line. Nema ni katastrofičara sa njihovim tezama jer cijela zse padala ovih dana pa valjda da se poštede izmišljavanja pamfleta za vrijeme kad okrene vjetar. I njima je valjda teško uvijek jedno te isto preobličavati u različite rečenice.

prodaja je šuplja do 130 kuna, to vidim i ja što imaam velikih problema s dioptrijom
u tren ćće se preokrenuti trend ,vidit ćete ,uskoro će biti cijena dalekovoda kao ht
i svi će vikati da je to kao obveznica sigurna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Pa uz taj minus od 74% mislim da ni ne znas nista drugo nego gledat i cudit se..sto prije shvatis da se neces kao susjed 2006-2007 obogatit preko noci i da je burza investicija a ne kladionica to ces lakse spavat. Od cijelog portfelja, bar ovo sta si naveo, ja jedino za dlkv ne bi brinuo. Ali opet, s druge stane, netko treba izgubit da drugi dobije zato podrzavam tvoj doprinos zseu. [lol] [thumbsup]

Ma blago našoj burzi, kad su na njoj i ovako razumni investitori poput vas, kolega/ice lanica.
Nadam se da ste se i vi bar malo okoristili od ovih mojih -74%.
A što ćete, za mene je burza uvijek bila i ostala samo obična kladionica za male ulagače, a za vas je to ipak mudra investicija. Ako nije tajna, u što to mudro investirate prošlih mjeseci, da ne kažem godina? I što biste sad predložili jednom takvom luzeru poput mene? Da istrpim do -100% ili da vam malo prodam svojih dionica negdje tamo na 90% gubitka? Doduše malo ćete me pričekati s DLKV, jer sam s njim tek na -55%. Ali zato vam neke brodare već sad mogu rasprodati.

E da, ispričavam se, i ja sam vama htio dati palac gore, ali bez ove kugle koja umire od smijeha. Ma naučit ću i to jednog dana.

spreman i strpljiv čekam dokup na > 110 kn
skup, podskup tra-la-la [proud]



Pa uz taj minus od 74% mislim da ni ne znas nista drugo nego gledat i cudit se..sto prije shvatis da se neces kao susjed 2006-2007 obogatit preko noci i da je burza investicija a ne kladionica to ces lakse spavat. Od cijelog portfelja, bar ovo sta si naveo, ja jedino za dlkv ne bi brinuo. Ali opet, s druge stane, netko treba izgubit da drugi dobije zato podrzavam tvoj doprinos zseu. [lol] [thumbsup]

Ma blago našoj burzi, kad su na njoj i ovako razumni investitori poput vas, kolega/ice lanica.
Nadam se da ste se i vi bar malo okoristili od ovih mojih -74%.
A što ćete, za mene je burza uvijek bila i ostala samo obična kladionica za male ulagače, a za vas je to ipak mudra investicija. Ako nije tajna, u što to mudro investirate prošlih mjeseci, da ne kažem godina? I što biste sad predložili jednom takvom luzeru poput mene? Da istrpim do -100% ili da vam malo prodam svojih dionica negdje tamo na 90% gubitka? Doduše malo ćete me pričekati s DLKV, jer sam s njim tek na -55%. Ali zato vam neke brodare već sad mogu rasprodati.

[/quote]
ja tebe majke mi ne shvaćam.zar ti stvarno na forum dolaziš po savjete o ulaganju? pa ovdje 99% likova ne zna zbrajat. e napisao sam ti post ali sad sve izbrisao jer sam ti tako i tako sve napisao u postu. Ako sam te uvrijedio primi ispriku. Samo sam htio reči da sve ima svoje. Ja ne varim jer to ne znam radit i ne pokušavam. ak ću ikad trebat nešto zavarit zvat ću profesionalca.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kolega lanica, prihvaćam ispriku.
Ali, apropo profesionalaca, nisu li i takvi kupovali DLKV, pa su sad negdje na -50%.
Skoro kao i ja, puki amater?
Također znam dosta slučajeva kad su profesionalci liječnici uništili ljudima živote.
Našlo bi se i mehaničara profesionalaca koji lijepo znaju srediti automobil.
A političare profesionalce bolje da i ne spominjem.


Kolega lanica, prihvaćam ispriku.
Ali, apropo profesionalaca, nisu li i takvi kupovali DLKV, pa su sad negdje na -50%.
Skoro kao i ja, puki amater?
Također znam dosta slučajeva kad su profesionalci liječnici uništili ljudima živote.
Našlo bi se i mehaničara profesionalaca koji lijepo znaju srediti automobil.
A političare profesionalce bolje da i ne spominjem.

Zar ljudi koji su učili za nešto ili se specijalizirali ne mogu pogriješiti? znači ako sam ja specijaliziran za financije to znači da ne mogu fulat u ulaganju? o čem ti pričaš? ti hoćeš reći da netko ko 5 godina studira medicinu i ti koji si pročitao knjigu neakvu knjigu o tome možete raspravljat o bilo ćemu iz tog područja? daj me nemoj nasmijavat..da si pitao profesionalca za ulaganje vjerovatno bi ti uz prijedlog ulaganja dao i razloge .. to kaj ti kupuješ jer ti je kumica/frend/susjed rekao da je to super uber cool e to je drugi par rukava. i šta onda ako su na -50% ? sutra će biti na +50%. Malo se educiraj o tome što radiš jer je stvaran novac u pitanju a nisi baš na dobrom putu. otvori rađe novu temu – a šta da ja radim? počeli smo spamat ovu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Lanica, priznam, ubili ste me argumentima i najbolje mi je da se povučem s foruma i sve prepustim nekom fond menadžeru. Pa nek se onda on muči s mojim novcem, nek piše po forumima i sve ostalo što uz stručno ulaganje ide.
I nije bila niti kumica/frend/susjed, bio je slučajni prolaznik koji je svom frendu objašnjavao kako je pravo vrijeme za ulaganje u dionice. Da ga bar nisam čuo i ukrao misao… Sad bih umjesto bezvrijednih papira imao lovu.
I da mi je imati barem mrvicu vaše pameti, mudrosti i znanja.
Pa da kupujem DLKV na 105 i prodajem na 12x i još stignem udijeliti pokoji savjet na forumu.

I da mi je imati barem mrvicu vaše pameti, mudrosti i znanja.
Pa da kupujem DLKV na 105 i prodajem na 12x i još stignem udijeliti pokoji savjet na forumu.

Ja sam kupovao PTKM po 270 i 280 Kn, pa je došla kriza pa je cijena pala na minimalnih 60 Kn, ali kupovao sam i u vrijeme kada je cijena bila tako niska, i dočekao sam kroz 4 godine da cijena dođe preko 270 Kn, dakle smisao ulaganja u dionice je dugoročnost kod kompanija koje imaju veliki potencijal i nisku cijenu dionice, ne možemo reći da nemamo prilika samo moramo prikazati strpljenje, eto u ovoj dionici sam više od 4 mjeseca pa čekam i usput kupujem, ako treba čekati ću opet 4 godine, ali ovdje neće biti potrebe pogotovo ako se uzmu relevatne vijesti s skupštine dioničara…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close