DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Pokušava se srušiti ali nema zainteresiranih prodavača… LP

slično si pametovao i pred godinu dana:


http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevina-183311.aspx

tko je rekao ispod 200 kn, pa nema šanse

[/quote]

Slažem se, napisao sam to, ali isto tako i dalje tvrdim da je ova cijena prejeftina i nije nikako realna, tko se zadnji smije… LP [thumbsup]
[/quote]

tko se zadnji smije najsporije kuži

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....





Pokušava se srušiti ali nema zainteresiranih prodavača… LP

slično si pametovao i pred godinu dana:


http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevina-183311.aspx

tko je rekao ispod 200 kn, pa nema šanse

[/quote]

Slažem se, napisao sam to, ali isto tako i dalje tvrdim da je ova cijena prejeftina i nije nikako realna, tko se zadnji smije… LP [thumbsup]
[/quote]

tko se zadnji smije najsporije kuži
[/quote]

Kolega skužio sam ja odavno samo ti dok shvatiš ode dlkv na 300+ a onda ti možda ja prodam… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


Hvala prodavačima 🙂 [thumbsup]

ti si najveći navlakač od osnivanja hrvatskog tržišta kapitala.






Pokušava se srušiti ali nema zainteresiranih prodavača… LP

slično si pametovao i pred godinu dana:


http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevina-183311.aspx

tko je rekao ispod 200 kn, pa nema šanse

[/quote]

Slažem se, napisao sam to, ali isto tako i dalje tvrdim da je ova cijena prejeftina i nije nikako realna, tko se zadnji smije… LP [thumbsup]
[/quote]

tko se zadnji smije najsporije kuži
[/quote]

Kolega skužio sam ja odavno samo ti dok shvatiš ode dlkv na 300+ a onda ti možda ja prodam… [thumbsup]
[/quote]

kip on driming

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Vaš link

Nešto iz članka što već znamo…


Vaš link

Nešto iz članka što već znamo…

Da odličan podatak, a po svemu se može očekivati i prodaja pola tornja koji je u vlasništvu dalekovoda 🙂

Tornjevi su popunjeni 70 posto, a cijene zakupa ovise o kvadraturi prostora koji se iznajmljuje, poziciji prostora u tornju, odnosno na kojem se katu poslovni prostori nalaze i razini uređenosti prostora, a iznose do 17 eura po kvadratu – rekli su iz Sky Office-a, koji iznajmljuju prizemlje i 21 etažu, a svaka etaža iznosi otprilike 750 četvornih metara.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Vaš link

Nešto iz članka što već znamo…

Da odličan podatak, a po svemu se može očekivati i prodaja pola tornja koji je u vlasništvu dalekovoda 🙂

Tornjevi su popunjeni 70 posto, a cijene zakupa ovise o kvadraturi prostora koji se iznajmljuje, poziciji prostora u tornju, odnosno na kojem se katu poslovni prostori nalaze i razini uređenosti prostora, a iznose do 17 eura po kvadratu – rekli su iz Sky Office-a, koji iznajmljuju prizemlje i 21 etažu, a svaka etaža iznosi otprilike 750 četvornih metara.
[/quote]
da vidimo šta kaže kalkulator 750x17x21 je 267 750 euro x 7.5 je 2 oo8 125
i to svaki mjesec a lipo lipo ,valjat će ova dionica kad počne diliti dividendu ne bi se čufio ni dogodine ,pa ćeš viditi strke

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

prihodi od 24 miliona godišnje nije malo, a još ako se prodaju neki ,to će povečati dobit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Max najam 24M kuna/god x 20 god = 480M kuna
Od toga treba oduzeti trosak odrzavanja, amortizaciju i kamate.
Ako je kostala cca 400M kuna, Onda i nije bas isplativo. Ako u konacnosti izvuku nulu bit ce dobro.
Dlkv-u je najbolje izaci iz nekretninskog biznisa (to je i Uprava shvatila), te ako je moguce prodati, cak i sa prihvatljivim gubitkom.


Max najam 24M kuna/god x 20 god = 480M kuna
Od toga treba oduzeti trosak odrzavanja, amortizaciju i kamate.
Ako je kostala cca 400M kuna, Onda i nije bas isplativo. Ako u konacnosti izvuku nulu bit ce dobro.
Dlkv-u je najbolje izaci iz nekretninskog biznisa (to je i Uprava shvatila), te ako je moguce prodati, cak i sa prihvatljivim gubitkom.

Prodati će taj cijeli svoj udjel, kako piše u izvješću svima je jasno da se traži potencijalni partner 🙂 za kupnju ili je već pronađen ? 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Trenutno je nekretninski biznis u kome[kao i sve ostalo,više ili manje] no kuća je kuća,stan je stan…uvjek će imati svoju vrijednost…i samo je pitanje vremena kada će opet postati “zavodljivo dobar biznis”…teška vremena[nekome]-što drugo reći!!?


Max najam 24M kuna/god x 20 god = 480M kuna
Od toga treba oduzeti trosak odrzavanja, amortizaciju i kamate.
Ako je kostala cca 400M kuna, Onda i nije bas isplativo. Ako u konacnosti izvuku nulu bit ce dobro.
Dlkv-u je najbolje izaci iz nekretninskog biznisa (to je i Uprava shvatila), te ako je moguce prodati, cak i sa prihvatljivim gubitkom.


ma kako da ne ,aj ti nađi poslovni prostor ispod 1500 eura po kvadratu s čistim papirima
a ovde sumljam ispod 2o00 3000 eura po kvadratu ako ne i više, sve zavisi od položaja i panorame;)
pa ti kontaj koliko je to

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close