DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 02:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Prodao sav DLKV, palo ispod “alarm-granice”. Morao da ostanem u plusu barem 10%. [smiley16]

I sam sam ti se pridružio….teška srca.[smiley16]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Prodao sav DLKV, palo ispod “alarm-granice”. Morao da ostanem u plusu barem 10%. [smiley16]

Kadj je kolega prodao, znači čekamo Trio Fantastikus, sam nam fali DLKV.
Kolega, zašto biti iskren u ovim trenucima? TO samo škodi.[smiley5]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

zbog takvih poput vas i pada…………stavili dionićari 20000,30000 tis kuna,pa bi se obogatili!!!!!,nejde to tako,svi drugi nedajte svoje dionice ispod tržišne vrijednosti!!!!!


SLK: ” Prodao sav DLKV, palo ispod “alarm-granice”. Morao da ostanem u plusu barem 10%. [smiley16] ” I sam sam ti se pridružio….teška srca.[smiley16]

Ja još trpim gubitak iako je žalosno za gledati. Dalekovod bi se prvi od svih građevinara trebao ispraviti, jer nije klasični građevinar, ne ovisi o stanovima, dvoranama i mostovima kao drugi. Za sada šta je tu je – takav je dioničarski kruh sa sedam kora. Jednog dana ćemo unucima pričati o ovim padavima, možda štogod i povjeruju. Živo Dalekovod![smiley2]

Dokupio na 1375,01 kn… al malu količinu nisam se usudio stavit neki veći nalog. Ajme gdje je ovome kraj…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

” Prodao sav DLKV, palo ispod “alarm-granice”. Morao da ostanem u plusu barem 10%.

I sam sam ti se pridružio….teška srca.

prodao ga jučer i danas ostatak.ako ovako nastavi bit će cijena kao prije IPO-a HT-a 1180-1200.tada sam
ga kupovao.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ko kupuje ako svi prodaju

lovac:

SLK: ” Prodao sav DLKV, palo ispod “alarm-granice”. Morao da ostanem u plusu barem 10%. [smiley16] ” I sam sam ti se pridružio….teška srca.[smiley16]

Ja još trpim gubitak iako je žalosno za gledati. Dalekovod bi se prvi od svih građevinara trebao ispraviti, jer nije klasični građevinar, ne ovisi o stanovima, dvoranama i mostovima kao drugi. Za sada šta je tu je – takav je dioničarski kruh sa sedam kora. Jednog dana ćemo unucima pričati o ovim padavima, možda štogod i povjeruju. Živo Dalekovod![smiley2]

Drži se,ja nisam uspio,ali mislim da kroz neko vrijeme evo mene opet unutra. Samo da prođu ti izbori,i političari se ne pojavljuju na TVu i ne spominju dionice.[smiley2]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Morao sam prodati, ne smijem odstupat od pravila. Da znam da neće pasti ispod 1350, moram prodat. Takvo je pravilo.

A vraćam se možda već za par dana, ako vidim da je vrijeme, pa makar i po 1.500 kuna!

No respect

Izbornik “Pregled dobiti” u Hiti bi se trebao zvati “Pregled gubitaka” zadnjih tjedana [smiley1] Minusa ko u prici

Dajte ljudi nemojte prodavati bezveze, panika je užasna stvar (nikome nije lijepo gledati kad se svakim refreshom gubi po 500 kn, ali trebamo zadržati hladne glave). Ajd…


ko kupuje ako svi prodaju

Ha, nitko ne kupuje ovo na prodaji… stoji vec dugo…

nismo usjeli stici hdel ali je ona uspjela stici nas!

nisam prodao, a nemam ni namjeru!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close