DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 22:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
23.105
6,652
3,44
3,46
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na žalost stvari se ovdje dodatno dramatiziraju. S obzirom na aktere dodatne dramatizacije mislim da je ovdje svaki racionalan dogovor postao nemoguć. Ovo je sramota svih sramota šta su ove nakaze od ljudi napravili u ovoj firmi i ovoj državi. Baš me zanima kako je to doći kući i reći djeco danas tata časti od miliona eura koje sam ukrao. Ako ovo krene i stvarno po zlu niti neke velike banke, a niti budući penzioneri (dakle svi mi ) neće mirno spavati. Strašno šta su nam napravili.
Najveći nesretnici su oni koji kradu vlastiti narod, a takvih je Hrvatska prepuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Kolega,nažalost dosta nas smo toga svjesni ali nemožemo doć do izražaja….kada je na TV bila kvalitetna emisija o TK u HR….a ovi plaćeni drukeri po raznim forumima…pa samo oni i pišu

Ne bi se pohvalio, a HONDU smo uboli.
Čestitke!!!!
[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Od svih silnih milijardi koliko vrijede naša poduzeća na burzi trgujemo sa samo 4 milijuna kuna dnevno….

To vam govori o trenutnom stanju Hrvatskog gospodarstva, lovi kojom raspolažu Hrvatski mirovinski fondovi, Hrvatski građani itd…..

Našu burzu treba ukinuti, svi oni koji su plaćeni radi nje ne trebaju postojati jer su samo na trošak Hrvatskoj društva.
1. Zašto plaćamo ZSE?
2. Zašto uplaćujemo mirovinskim fondovima?
3. Zašto mirovinski fondovi rade dokapitalizaciju na 245 kuna, a sada ne mogu dobiti ni 120 kuna.
4. Tko je kontrolirao loše ugovaranje Dalekovodovih poslova u Norveškoj, Švedskoj….
5. Kad će ti fondovi konačno instalirati novog čovjeka u Dalekovod, jer ovaj je čini mi se poprilično nekompetentan otkako je Ivo Sanader u zatvoru?
6. Ako Ingra vrijedi u blokadi 6 kuna, onda Dalekovod u trenutnoj situaciji treba vrijediti najmanje 1000 kuna?
7. Odakle pravo nekom Maziji da napravi svojevoljno studiju o utjecaju na okoliš i kaže da ne zadovoljava i da se on malo iz dosade zaigrao i rekao da se ne smije raditi HE Ombla, i TE Plomin!
8. Zna li Mazija da se u Bosni radi jedna od najvećih Termoelektrana na ugljen u Stanarima i tko je radi i s čijim parama? Tko je tamo radio studiju o utjecaju na okoliš i na Hrvatsku?
9. Čačić ima viziju, a ovi plaćenici poput Mazije žele nam dokrajčiti Gospodarstvo!
10. Gdje su naše pare?

LP


…….100% se slažem………od mene čista stotka…živio…

Očito je neki pretovar što je signal za što, već viđena situacija na mnoštvu dionica pred jaki rast……….

Možda čak i trezor kupuje 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dobro izgleda otvaranje, a i istovar je izgleda posušen.

Ljudi više nisu budale, znaju vrijednosti koje dalekovod daje, samo vjetorelektrane koje ima u vlasništvu dalekovodu će generirati oko 400 milijuna dobiti, a prihodi preko 1,2 milijardi dok novi kapaciteti nisu ubrojani s novim kapacitetima možemo očekivati preko 1 milijardu kuna dobiti i oko 3 milijarde Kn prihoda zajedno s postojećim. Trenutna tržišna kapitalizacija dalekovoda je oko 300 milijuna Kn, sigurno je da će doći do ulaska strateškog partnera ali po drastično većoj cijeni :))………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ljudi više nisu budale, znaju vrijednosti koje dalekovod daje, samo vjetorelektrane koje ima u vlasništvu dalekovodu će generirati oko 400 milijuna dobiti, a prihodi preko 1,2 milijardi dok novi kapaciteti nisu ubrojani s novim kapacitetima možemo očekivati preko 1 milijardu kuna dobiti i oko 3 milijarde Kn prihoda zajedno s postojećim. Trenutna tržišna kapitalizacija dalekovoda je oko 300 milijuna Kn, sigurno je da će doći do ulaska strateškog partnera ali po drastično većoj cijeni :))………..

Ma takav optimizam volim [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

…e,kad bi ti znao kako kamtice na kredite rastu…ne mogu toliko vjetroelektrane navrtit… [tongue]

Neka samo ima prodaje 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kamatna stopa 7,5 posto otplata 6 godina, na mjesečnoj razini, izađe ukupno na kredit od 400 milijuna Kn 94 milijuna Kn kamata iliti ukupna cijena kredita u 6 godina je 494 milijuna Kn, a prihod od vjetroelektrana je 120 milijuna Kn godišnje :), znači veliki plus 🙂
http://www.profitiraj.hr/kalkulatori/otplata/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…ajde veliki šefe malo bolje baci svoj pogled na fin izvješće od Dalekovoda pa vidi koliko isti ima dugova,kredita,obveza,kako već hoćeš pa napravi novu računicu…


…e,kad bi ti znao kako kamtice na kredite rastu…ne mogu toliko vjetroelektrane navrtit… [tongue]

O kojem rastu kamate ti govoris kad kamata zadnje dvi godine pada i padat ce i dalje…….jesi ti kad sta pametno i argumentirano ovdje rekla odkad te citam svaki post ti je o kamati i obvezi i crnilu ako mislis sta napisat onda bar to napisi kako treba

Ignore : renči

New Report

Close