DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.09.2024. u 09:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,41
15.725
4,614
3,40
3,44
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo polugodište možemo očekivati do 500 milijuna Kn prihoda, dobit oko 30 milijuna Kn možda čak i više jer su vjetroelektrane napravile višak prihoda od predviđanja dakle oko 10 milijuna Kn više i to je čista dobit……..

Izračun dobiti za 2q temelji se na temelju manjeg broja zaposlenih u odnosu na prošlu godinu, većim prihodima smanjenim plaćama, većem obujmu inozemnih poslova, ali i domaćih, drastično većim prihodima od vjetroelektrana, te ukupnim smanjenjem troškova.

Prošle godine prihodi su za 2q bili 347 milijuna Kn, gubitak je bio oko -17 milijuna, ovaj kvartal prihodi do 500 milijuna Kn, dobit oko 30 milijuna……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ovo polugodište možemo očekivati do 500 milijuna Kn prihoda, dobit oko 30 milijuna Kn možda čak i više jer su vjetroelektrane napravile višak prihoda od predviđanja dakle oko 10 milijuna Kn više i to je čista dobit……..

Izračun dobiti za 2q temelji se na temelju manjeg broja zaposlenih u odnosu na prošlu godinu, većim prihodima smanjenim plaćama, većem obujmu inozemnih poslova, ali i domaćih, drastično većim prihodima od vjetroelektrana, te ukupnim smanjenjem troškova.

Prošle godine prihodi su za 2q bili 347 milijuna Kn, gubitak je bio oko -17 milijuna, ovaj kvartal prihodi do 500 milijuna Kn, dobit oko 30 milijuna……


Neznam kolega čemu voliki pritisak na ask? [undecid]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evidentnija je sve jača kupnja, kako sam i ranije napisao mirovinski fondovi ovu dionicu mogu kupovati još mjesec dana i onda stand by do rezultata jer takav je pravilnik o trgovanju gdje su povezane osobe s povlaštenim informacijama, možemo očekivati pojačanu aktivnost u narednih mjesec dana, ali i kada se pojavi kupnja od strane trezora, te mogućnost ulaska strateškog partnera…. 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Za obnovljive izvore energije iz domaće pameti
Diana Međimorec iz tvrtke HEP obnovljivi izvori energije studentima je podvukla mogućnosti domaće industrije, koja proizvodi suvremenu opremu i tehnologiju u tom području energetike

Tome u prilog navela je da Europska unija u sljedećih dvadeset godina u istraživanje i razvoj obnovljivih izvora energije namjerava uložiti 50 milijardi eura. Koristi od tog zamaha morale bi imati naše proizvodne tvrtke poput – Končar koji proizvodi vjetroagregate, 3. maj, Brodosplit, Dalekovod i STS metal sa stupovima i mjernim stupovima, Đuro Đaković i Centrometal s kotlovima za elektrane na biomasu ili Solvis i Solaris, koji proizvode fotonaponske panele za iskorištavanje energije Sunca u proizvodnji struje.
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/196632/Za-obnovljive-izvore-energije-iz-domace-pameti.html

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Trebala bi danas cijela građevina potegnit 10-15 % na račun Iraka. Ona vijest od sinoć je bomba.


Trebala bi danas cijela građevina potegnit 10-15 % na račun Iraka. Ona vijest od sinoć je bomba.

milsiš da će ameri, englezići i francuzići dopustiti da im se netko petlja u irak poslovno. nakon što su spržili trilijardu dolara na armiju boraveći tamo? pa narednih 100 godina je irak njihov

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Baš me zanima ako DLKV bude u plusu 2q 20 milja kuna tko će odgovarati za ovako sustavno rušenje cijene sa malim prometom.

Jedva čekam osmi mjesec [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Baš me zanima ako DLKV bude u plusu 2q 20 milja kuna tko će odgovarati za ovako sustavno rušenje cijene sa malim prometom.

Jedva čekam osmi mjesec [pray]

zašto bi bilo tko odgovarao i po kojoj osnovi?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Trebala bi danas cijela građevina potegnit 10-15 % na račun Iraka. Ona vijest od sinoć je bomba.

stručna procjena

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Baš me zanima ako DLKV bude u plusu 2q 20 milja kuna tko će odgovarati za ovako sustavno rušenje cijene sa malim prometom.

Jedva čekam osmi mjesec [pray]

pa skupljaj polako što se žališ, ja svako malo dokupim ispod 120 po bidu kad imam casha slobodnog, a kad krene dobit od VE onda će ekipa shvatiti da je DLKV napravio sjajnu investiciju u budućnost.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@rekvijem
Bi drage volje al nemam slobodnog keša.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Baš me zanima ako DLKV bude u plusu 2q 20 milja kuna tko će odgovarati za ovako sustavno rušenje cijene sa malim prometom.

Jedva čekam osmi mjesec [pray]

zašto bi bilo tko odgovarao i po kojoj osnovi?
[/quote]
Zašto nebi odgovarali članovi uprave kad su se iskrcavali na 315 kn prije godinu dana.
Nakon iskrcaja stiglo izvješće 100 milja kn minusa….a zašto nebi odgovarali?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close