DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 16:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izvešča i bilance su ionako najčešće pogrešne,lažne ili namještene,a kad bi čak i bile poštene i točne,one su “tempi pasati”.Papiri ne dobivaju i ne gube na vrijednosti zato što su dobri ili loši,nego zato što bi,prema određenim pretpostavkama ili konstelacijama,mogli biti dobri ili loši.Često treba kupiti dionicu loše bilance ,ako postoje pretpostavke da bi razvoj mogao poči u dobrom smijeru.

Andre Kostolany

Dalekovod definitivno ide u dobrom smijeru. smiley2][smiley2]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kad tržište krene gore idemo na 2500 kn. Toliko bi bio Dlkv da su sve ove nove vijesti došle prije korekcije.

Hvala sasha, zaboravio upisati vjetroelektrane. Ima li tko jači? [smiley11]

No respect

Sve je to super samo da je sada para kad je rasprodaja.


Kad tržište krene gore idemo na 2500 kn. Toliko bi bio Dlkv da su sve ove nove vijesti došle prije korekcije.

tenkista spusti cijev malo niže .inaće sve 5 za optimizam [smiley2][smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

nije mi jasan pad dlkv. zar netko zaista misli da vrijednost ove firme ovisi o rezultatima izbora?

Pročitaj knjigu “Psihologija gomila”-(Gustave Le Bon),pa če ti biti jasnije.[smiley2]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Hvala na savjetu. Naslov je obećavajući. Možda mi pomogne više nego proučavanje fundamentalnih, tehničkih i sličnih analiza.


Pročitaj knjigu “Psihologija gomila”-(Gustave Le Bon),pa če ti biti jasnije.[smiley2]

prle693Hvala na savjetu. Naslov je obećavajući. Možda mi pomogne više nego proučavanje fundamentalnih, tehničkih i sličnih analiza.

E sad, ako stvarno želiš shvatiti osnovna pravila burze,kupi knjigu IZAZOV BURZE -napisao Andre Kostolany,pročitaj je više puta ili kao što pisac savjetuje,nauči je na pamet.Nečeš požaliti ,sigurno.Ja je držim na pisačem stolu.[smiley2][smiley2]
Inače ,koliko se sad crveni,toliko če se više zeleniti[smiley2]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


nije mi jasan pad dlkv. zar netko zaista misli da vrijednost ove firme ovisi o rezultatima izbora?


Pročitaj knjigu “Psihologija gomila”-(Gustave Le Bon),pa če ti biti jasnije.

I u poznatom djelu Masa i moć (Elias Canetti) možemo naći gomilu uzroka trenutnih poremećaja na burzama.
No, ne zaboravite da su i kod nas radikalni gubitnici prepuni destruktivne energije i najčešće pokušavaju vladati (masama) po principu: ‘Što je bezizlazniji moj projekt s većim ga se fanatizmom držim.’
Budimo strpljivi dok čekamo kraj ovih igara…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Vaš link

jedna slika govori vise od milion rijeci
evo gledajte majstora na djelu

Postanite Eu-robovi

Hoće li nam se opet dogoditi ovo?

http://www.poslovni.hr/error/error.aspx?aspxerrorpath=/Forum/Thread.aspx

New Report

Close