DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 11:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,48
82.106
23,590
3,44
3,48
1,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedno je navlačiti druge da kupe skupe stvari koje poslije ne mogu niti jeftino prodati, a drugo je ukazati na vrijednosti koja je trenutačno niska a moći će se kroz godinu dana prodati za više barem 60-80 posto….

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Jedno je navlačiti druge da kupe skupe stvari koje poslije ne mogu niti jeftino prodati, a drugo je ukazati na vrijednosti koja je trenutačno niska a moći će se kroz godinu dana prodati za više barem 60-80 posto….

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju…….

Ajde ti lijepo odtrolaj dalje. Procjene su legitimna stvar, al ovakvo parazitsko i dosadno drukanje, nije. Kad si već stručnjak za prihode, pozabavi se malo više dugovima, novčanim tijekom posebice iz operativnih aktivnosti i refinancrianjem dospjelih obveza. Što ti znače prihodi, ako apsolutno ništa ne znaš o marginalnoj profitabilnosti tih poslova.

Drugim riječima, nemoj lupat napamet, ako nemaš ideju kako ova kompanija uopće funkcionira. A iz aviona se vidi da ne znaš. lp.

trenutno je dionica u plusu 5,41% [sealed]



Jedno je navlačiti druge da kupe skupe stvari koje poslije ne mogu niti jeftino prodati, a drugo je ukazati na vrijednosti koja je trenutačno niska a moći će se kroz godinu dana prodati za više barem 60-80 posto….

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju…….

Ajde ti lijepo odtrolaj dalje. Procjene su legitimna stvar, al ovakvo parazitsko i dosadno drukanje, nije. Kad si već stručnjak za prihode, pozabavi se malo više dugovima, novčanim tijekom posebice iz operativnih aktivnosti i refinancrianjem dospjelih obveza. Što ti znače prihodi, ako apsolutno ništa ne znaš o marginalnoj profitabilnosti tih poslova.

Drugim riječima, nemoj lupat napamet, ako nemaš ideju kako ova kompanija uopće funkcionira. A iz aviona se vidi da ne znaš. lp.
[/quote]

Ma kakvo drukanje,čovjek je skroman,jako skroman, ja očekujem barem 400 k, A ti kao znaš, pa tako i ja ,kao znam.Ovaj tekst si prepisao iz starog uđbenika, tvoje razmišljane podsijeća me na cijenjenog ekon. Slavka Kulića, priča, priča li ga, ko navijen, kao i ti iz uđbenika-a on žut ko limun, ostario.

Ma možeš ti očekivati i da će sutra šarani padati s neba, no vjerojatnost za takvo što je infinitezimalno mala. Otprilike kao i to da će DLKV uskoro na 400. Optimizam je dobra stvar, al samo kada ima uporište u realnosti, a ne u snovima. lp.



Imaš li ti dalekovod, da stvari budu jasnije?

AZ fond je kupio dionice DLKV, i PTKM, ja sam korisnik AZ fonda, znači dio moga kapitala je u DLKV, PTKM i meni je u interesu da vrijednost dionice raste…..

Autor teksta je učlanjen u AZ fond stoga ovo nije poziv za ulaz u AZ, i ovo nije poziv na kupnju i prodaju dionica DLKV i PTKM……

Ovo je poziv za racionalno razmišljanje
[/quote]
To je drugo, s te strane uopće ne moraš pisati jer to se podrazumjeva kao da nemaš. No mene zanima da li ti osobno ili netko iz tvog bliskog kruga obitelji ima direktno kupljene dionice dlkv na burzi? Eto sorry ako gnjavim

Ovdje bi fondovi mogli uložit 5 -10 milijuna kapitala po cijenama ispod 200, ipak iskoristiti vijesti koje dolaze posebno od strane HEP-a ako su ulagali po 245 Kn mogu i i po 140-180 Kn, ako neće puno da ulažu, suma nije bitna, bitno je da ulaužu koliko toliko, svijet se oporavlja, ako sada neće kupovati, kada će kupovati? po 200,300 ili 400 Kn.
Ja bih ipak izabrao sada…..

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nitko ne piše da je danas Milanović dao zeleno svjetlo za Ikeu a kolko znam to radi Dlkv. Ako sam u krivu neka me netko ispravi.


Nitko ne piše da je danas Milanović dao zeleno svjetlo za Ikeu a kolko znam to radi Dlkv. Ako sam u krivu neka me netko ispravi.

Ako je tako onda očekijem 500 k za godinu .Možda i više………………………………..



Nitko ne piše da je danas Milanović dao zeleno svjetlo za Ikeu a kolko znam to radi Dlkv. Ako sam u krivu neka me netko ispravi.

Ako je tako onda očekijem 500 k za godinu .Možda i više………………………………..
[/quote]

Nigdje nisam pročitao da radi DLKV niti na njegovim stranicama, to nije bitno bitno je od HEP-a investicijski ciklus od 450 milijuna Eura ove godine koje je Čačić najavio a jedini pravi dobavljač je dalekovod…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

K/P 6470/11191
Dugo nije viđen ovakav omjer ovdje…
Ima li kakvih vijesti?


K/P 6470/11191
Dugo nije viđen ovakav omjer ovdje…
Ima li kakvih vijesti?

Možda ovo ima veze?
http://liderpress.hr/biznis_i_politika/hrvatska/-nijemci-na-peljescu-grade-vjetroelektranu–/

New Report

Close