DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 23:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisi mi odgovorila na pitanje pa bi te to molio.ovo drugo s prepucavanjima mi je manje bitno

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

…gosn general,meni nije nikakva satisfakcija,a vjerujem niti drugim dioničarima Dalekovoda, da je Dalekovod malo manje pao od Luke Ploče,Tiska ili Atlantske plovidbe…( niti pratim te dionice,niti me trenutno zanimaju )

…ono što ja cijelo vrijeme želim reći da je smiješno i od vas i nekolicine multinickova,od kojih se mnogi ovdje više niti ne pojavljuju, da ste stalno pilili zašto dionica pada,jer eto posao sad ovaj,sad onaj,pa to je miliona eura,samo tako,…te ga kupuje ovaj fond,te onaj fond…

…a da te poslove niste uopće stavljali u određene koleracije sa drugim pokazateljima…

Ti po svom šumom a ja drumom valjda po sistemu napad je najbolja obrana.dobro onda nek ti bude ali je valjda i slijepcu jasno da vrijednost dionice nije pala ni manje ni više u zadnje dvije godine od onih nabrojanih koji osim šta su na zagrebačkoj burzi malo šćim se mogu povezati.i vidi se fino da te nema nema dugo kad je sve samo po sebi navodno crno dok čim se razvedri da ovi malo eksponirani nikovi više ne mogu trenirat depresiju odmah dolazi stariji sumislitelj u pomoć.baš se super to uvijek pogodi [lol]

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

…gosn general ak je vama ovo razvedravanje,onda uživajte…

…ovdje će još dugo biti oblačno… [rolleyes] [tongue]


…gosn general,meni nije nikakva satisfakcija,a vjerujem niti drugim dioničarima Dalekovoda, da je Dalekovod malo manje pao od Luke Ploče,Tiska ili Atlantske plovidbe…( niti pratim te dionice,niti me trenutno zanimaju )

…ono što ja cijelo vrijeme želim reći da je smiješno i od vas i nekolicine multinickova,od kojih se mnogi ovdje više niti ne pojavljuju, da ste stalno pilili zašto dionica pada,jer eto posao sad ovaj,sad onaj,pa to je miliona eura,samo tako,…te ga kupuje ovaj fond,te onaj fond…

…a da te poslove niste uopće stavljali u određene koleracije sa drugim pokazateljima…

evo kao dioničar, s povelikim prosjekom … moram reći da bakicino pisanje ne shvaćam kao zlurado i negativno, nego kao korisno. Žena upozorava na neke stvari i … jednako su loši i neargumentirana pozitiva i neargumentirana negativa … čak i kada bi bakica pisala neargumentirano … a čini mi se da natukne argumente za ono na što upozorava. Ne bih dao bakicu niti za 5 pozitivaca ovdje

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Sve se zeleni samo DLKV ostao na 131 kunu… Hm, čudno a toliko najava i poslova…

i što sad, i nakon rasta i zelenila kod nas prošlih dana cijena se povečala za 2 kune, a danas je pala za 4 kune.


i što sad, i nakon rasta i zelenila kod nas prošlih dana cijena se povečala za 2 kune, a danas je pala za 4 kune.

Naravno kad nisu kupovali špekulanti nego fondovi,ovo je sada poprilično sigurno.
Svako tko sada proda je u minusu ali vjerovatno će biti onih koji će prodavati da bi pokušali zaraditi na nekoj dionici koja je više pala,ali mislim da će se takvi prorijediti ubrzo ,naravno ako fondovi budu dosljedni u dosadašnjoj kupovini.Mislim da ćemo morati pričekati iduće izviješće koje bi moglo potaknuti veči rast, ako bude pozitivno.

bit će bolje................


ako fondovi budu dosljedni u dosadašnjoj kupovini

245 im je bila fer cijena koju su u ekspresnom roku ispregovarali i iskeširali našim novcima a sad samo pet šest mjeseci kasnije im je na ovoj prepolovljenoj vrijednosti i 50 lipa bitno pa samo sjede na bidu i propuštaju velike naloge koji se tako sa mirom sunčaju na asku.U ovom času im treba samo 116.73 kune rasta da se miljuni uloženi iz hrvatskih mirovina počnu oplođivati

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.



ako fondovi budu dosljedni u dosadašnjoj kupovini

245 im je bila fer cijena koju su u ekspresnom roku ispregovarali i iskeširali našim novcima a sad samo pet šest mjeseci kasnije im je na ovoj prepolovljenoj vrijednosti i 50 lipa bitno pa samo sjede na bidu i propuštaju velike naloge koji se tako sa mirom sunčaju na asku.U ovom času im treba samo 116.73 kune rasta da se miljuni uloženi iz hrvatskih mirovina počnu oplođivati
[/quote]

Meni Vi ljudi niste jasni, nije dobro kada kupe preskupo nije dobro da kupuju kad je jeftino.
Znam šta bi Vi,da svi kupite pa da je oni lansiraju na 5000 kuna,mislim da neće ići.Boli Vas .urac za penzije i umirovljenike samo bi punili svoje đepove a druge ko hebe.Zaprovo ovo sve šta pričate je čista demagogija, tako pričaju i oni na vlasti i trpaju u svoje đepove.

bit će bolje................

Ko je rekao da nije dobro kad kupuju jeftino??Upravo suprotno samo neka oni kupuju ali stoji i kako su ekspresno radili dubinske slike i uzimali ogromne količine na 245 i više i proglašavali to fer cijenama a sad na ovim polu-vrijednostima puštaju ove h-naloge da im se na dnevnoj bazi sunčaju na asku.Sad gledaju u kunu i nisu široke ruke na prometima od 50-100 hiljada kuna a onda su samo tako izbacivali stotine milijuna.Pilaju granu na kojoj sjede sebi a ne meni ja se lako maknem oni malo teže i ne trebaš se ti pjeniti zbog toga.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Ko je rekao da nije dobro kad kupuju jeftino??Upravo suprotno samo neka oni kupuju ali stoji i kako su ekspresno radili dubinske slike i uzimali ogromne količine na 245 i više i proglašavali to fer cijenama a sad na ovim polu-vrijednostima puštaju ove h-naloge da im se na dnevnoj bazi sunčaju na asku.Sad gledaju u kunu i nisu široke ruke na prometima od 50-100 hiljada kuna a onda su samo tako izbacivali stotine milijuna.Pilaju granu na kojoj sjede sebi a ne meni ja se lako maknem oni malo teže i ne trebaš se ti pjeniti zbog toga.

Pa bolje da stoje nego da lupaju,vise ce im upasti u mrezu.Samo bi vjerovatno ti htio utopiti sta si sada kupio i ja bi ali nece ici i zato ih necu prozivati jer mislim da je ovo dugorocno dobar posao za njih.

bit će bolje................

New Report

Close