DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,56
194.624
54,679
3,54
3,56
1,71%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…evo,da ljudi znaju zbog cega je takvo rspoloženje.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2011-3Q-NotREV-K-HR.xls

Od gubitka od 110 milijuna kuna u trećem kvartalu, jednokratni trošak je 73 milijuna.
Čak kad se to i oduzme, i uz blagi plus od poslovnih prihoda vs. poslovnih rashoda (7 milijuna), financijski rashodi od 54 milijuna kuna (kamate i tečajne razlike) nikako nisu zanemarivi…


cijeli gubitak je jednokratni trošak restrukturiranja, radnici i otpremnine, imate u PDF izvjescu opširnije.

Ako se uzme u obzir da se prije par mjeseci tek naklapalo o restrukturiranju onda će se ovakvom brzinom ako nastave zajedno sa povećanjem poslova u inozemstvu ovdje uskoro stvarno gledati pozitivne novčane tokove.
Malo mi je sve to prebrzo i nevjerovatno ali ajde dobro treba vjerovati [lol] [thumbsup]

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Od gubitka od 110 milijuna kuna u trećem kvartalu, jednokratni trošak je 73 milijuna.
Čak kad se to i oduzme, i uz blagi plus od poslovnih prihoda vs. poslovnih rashoda (7 milijuna), financijski rashodi od 54 milijuna kuna (kamate i tečajne razlike) nikako nisu zanemarivi…

Pročitaj malo bolje. U trećem kvartalu je gubitak 71 mil. kn uglavnom posljedica troška otpremnina od 73. mil. kn. 110 miliona je kumulativan gubitak za prvih 9 mjeseci. Da nije bilo troška otpremnina rezultat za 3 Q bi bio blago pozitivan. LP

jos jedna ovakva poslovna godina i DLKV nece postojati…katastrofa u svim segmentima

OBAMA................SPASITELJ

Kao što rekoh zanimljiv je bio termin objave posla u Sloveniji, očekivani rezultat.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

kolega superhik, pročitao sam krivu vrijednost za financijske rashode, isprika.
Nisu 53 nego 23 milijuna kuna.
No svejedno, 3Q ne bi bio pozitivan:
Izvanredni prihodi – izv. rashodi = – 65 milijuna
Fin prihodi – rashodi = – 19 milijuna kuna
poslovni prihodi – rashodi = + 14 milijuna kuna

Dobro je da je samo poslovanje u pozitivi, ali financijski rashodi to poništavaju…

Isteklo je 30 dana od Rješenja. Što sad ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Uza sve ugovorene poslove izvješće ne izgleda baš optimistično.
Tim više što vas u Q4 očekuju slične rezervacije:

Antiša, 31.10.2011. u 19:29
Okoncanje procesa izdvajanja proizvodnje ocekuje se 01.11.2011. godine, dok ce se
smanjenje broja zaposlenika u skladu sa planom restrukturiranja provoditi do kraja 2011
godine. Sukladno opisanom, cetvrti kvartal biti opterecen dodatnim jednokratnim troškovima.

Gdje uđu mirovinci tu nema sreće…

Meni sve skupa, rezultati i objašnjenje uprave, izgleda odlično. Napravljen je rez i sad možemo ispočetka. [thumbsup]


Meni sve skupa, rezultati i objašnjenje uprave, izgleda odlično. Napravljen je rez i sad možemo ispočetka. [thumbsup]

da, da može ispočetka, isto kao što je Ingra napravila….kad je provela restrukturiranje bila je na 20 kn, sad je na 8 kn, uz očajno FI…DLKV kao da je prati u stopu,pad cijene dionice, a i Izvješća su vrlo loša. tebi može izgledati odlično samo ako si na nekim ludim gljivama [rolleyes]

meni je to sve sumljivo
mirovinci su znali u šta se upuštaju ,dubinski su snimili firmu
odlučili je dokapitalizirati po 245 kuna
sad se ne mogu sititi ispravite me ako grješim
prvu oko 250 mil kuna
drugu oko 150 mil kuna
ima nepuna tri mjeseca
znači da je ovo prolaznog karaktera i da bi dogodine mogla imati rekordnu dobit po mom sudu
poslovi su vanka ugovoreni preko 300mil eura a bit će toga još jer je energetika
ključan segment ulaganja
vidjeli ste da europa ulaže priko 30 biliona eura u dalekovode u narednom periodu
činjenica je da struja u deficitu
ovo ulaganje u vjetroelektrane mi se posebno dojmili kod dalekovoda

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close