DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kakav muk i tišina?!? pa gdje je FI ovog građevinca??? nije valjda loše da ga zato ne daju na burzu???? [undecid]

Upravo suprotno kolega…cuva se za pred kraj trgovanja jer mislim da bi dobit mogla biti super dobra,pa od Ponedjeljak idemo UP(cijeli crobi)

P.S. Debelo mi nešto smrdi!
lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



kakav muk i tišina?!? pa gdje je FI ovog građevinca??? nije valjda loše da ga zato ne daju na burzu???? [undecid]

Upravo suprotno kolega…cuva se za pred kraj trgovanja jer mislim da bi dobit mogla biti super dobra,pa od Ponedjeljak idemo UP(cijeli crobi)

P.S. Debelo mi nešto smrdi!
lp
[/quote]
pa to je bar jasno ko dan. ruši se pred finiš i objavu dobrog izvješća

Ovo ima samo kod nas da firma neobjavi izvješće ,a nas investitore ko jeb…

Sramota!…jedna li nam majka kad zivimo u ovom smradu [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

dlkv ima u blagajni 115 mil kuna a ne bi me čudilo da i trezor polako počne kupovati
veliki poslovi si ugovoreni većinom vanka
u slučaju da kuna delvarira mislim da su ulaaći osigurani

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

nego …. ovih dana ističe 30 dana od datuma onog hanfinog rješenja. Možda nas iznenade za božić pa artikuliraju neku ponudu … buahahahahahahah

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

ovo je jedna od rijetkih firmi koja još uvijek nija dostavila FI na burzu, sramota!

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


ovo je jedna od rijetkih firmi koja još uvijek nija dostavila FI na burzu, sramota!

Ja se slažem. Samo optimist sam, moj lijevi brk je zatitrao a to često znači da se nešto lijepo bude dogodilo!

A Mo will make you richer, beards are for beggers

73 milje kuna minusa…jadna li nam majka [cry]
Sad znamo zasto je pala dionica sa 300 na na današnju cijenu i nek mi netko kaže da nemaju povlaštene informacije [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

..pa gdje su ti veliki poslovi? [cry]
Ovo nije normalno da firma napravi gubitak za 9 mjeseci 113 milja kuna!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Jako gadno, srića da se sutra ne radi, dok se malo amortizira u glavama ova katastrofa.
Svako malo novi ugovor, a gubici vrlo zabrinjavajući i moglo bi se reć katastrofalnih razmjera.

Nije utjeha, ali izvanredni rashodi su 73 milijuna kuna, dakle većina ovog gubitka.
Pitanje je što stoji iza tog divnog eufemizma "ostali rashodi"…

Ingra i Dalekovod uvijek šalju izvješća odmah iza 16h, kad su loša, to ste vjerujem već primijetili…

No, malo optimizma (valjda) proizlazi iz objašnjenja ovih izv. rashoda:

shefsale, 31.10.2011. u 16:15
Nadalje, uslijed pritiska jednokratnih troškova restrukturiranja i diskontinuirane aktivnosti u
matici, a koji do treceg kvartala iznose 73,1 milijun kuna, ukupan gubitak nakon jednokratnih troškova
restrukturiranja Grupe u prva tri kvartala 2011. godine iznosio je 110,9 milijuna kuna, odnosno 113,1
milijuna kuna za Dalekovod d.d.1. Znacajni jednokratni troškovi restrukturiranja prvenstveno bi trebali
dugorocno osigurati generiranje stabilnijeg slobodnog novcanog toka te omoguciti kompaniji
ostvarivanje zacrtanih ciljeva koji ukljucuju održavanje EBITDA marže na razinama iznad 10% te
ostvarivanje ROE-a od preko 15%.

cijeli gubitak je jednokratni trošak restrukturiranja, radnici i otpremnine, imate u PDF izvjescu opširnije.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close