DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 23:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
23.105
6,652
3,44
3,46
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Rezultat poslovanja će biti znatno bolji nego u prethodnom Q jer neće biti troška kamata na iznos koji je vraćen bankama nakon dokapa. isto tako u 3 Q su zbog vremenskih uslova izvršavani radovi na dalekom sjeveru pa će i tu kapnuti neka pinka za izvedene radove. sve u svemu treba biti strpljiv pomalo akumulirati i čekati bolje dane za dlkv.

pa baš zato što im je značajan portfelj mislim da ova dionica je osuđena na rast
uzmimo u obzir i potpisane ugovore a ne neke dobit će
energetika pokreće svijet pa će tako se pokrenuti i ova dionica
ja preferiram da će rast duplo za to sam spreman se kladiti po cjenu dionica ako je ko zainteresiran

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

…ma kakve to ima veze što su mirovinci unutra, i u nekim drugim su dionicama pa pogledaj gdje su… jednostavno kompanija ima svoj renome, ima značajno ime u svijetu energetike,dobivati će i poslove a to se teško ruši, sad samo je pitanje vremena kad će dionica u nebo… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

http://danas.net.hr/novac/page/2011/10/27/0025006.html?pos=n1


…ma kakve to ima veze što su mirovinci unutra, i u nekim drugim su dionicama pa pogledaj gdje su… jednostavno kompanija ima svoj renome, ima značajno ime u svijetu energetike,dobivati će i poslove a to se teško ruši, sad samo je pitanje vremena kad će dionica u nebo… [thumbsup]

pokoj joj duši [pray]


mali je obujam trgovanja, a značajan rast. koriste se standardni trikovi rasta. loptanje dionicom. rast sa 142,03 na 151,50 kn.vizuelni, svjetlosni i zvučni alarmi su se upalili. ipak bih pričekao izvješće.

u pravu si! navlakači pokušavaju na sve načine potaknuti rast DLKV, ali uzalud. treba sačekati da prođe rok za davanje obvezne javne ponude, pa gubitak upravljačkih prava pa onda vidjeti što će biti s ovom dionicom i tko će uopće upralvjati firmom. nije dobro nikako [embarass]
još ako izvješće bude loše [cry]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Iskrcavanje ili ukrcavanje.

pa nije baš mali promet,isto tako raste i prosječna cijena,tako da…. [sealed]

fajrunt očito misli da treba čekati dok on ne proda ingru i kupi dalekovod po što nižoj cijeni, a onda će savjetovati kupovinu. ne nasjedajte tom naivnom drukeru već postupajte po svom nahođenju i analizi.

Mislim da isti oni koji su drukali danima na pad sad jurišaju na kupnji i ne razmišljaju o mogućem gubitku.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Mislim da isti oni koji su drukali danima na pad sad jurišaju na kupnji i ne razmišljaju o mogućem gubitku.

oni koji su puni ingre sada drukaju na rast kako bi se istovarili dok istovremno drukaju za zadržavanjem rasta dalekovoda kako bi se stigli ukrcati. u dalekovodu su OMF koji su našim novcem dokapitalizirali i morati će vratiti cijenu na 245-275 kn ma što fajrunt i slični pisali i drukali.

kakav muk i tišina?!? pa gdje je FI ovog građevinca??? nije valjda loše da ga zato ne daju na burzu???? [undecid]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close