DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da bi dionice koje nisi platio svojim novcem, pretvorio u svoj novac, svaka je cijena dobra, a posebito ako još i postoji bojazan da bi ti ih netko mogao blokirati ili čak i oduzeti…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Danas,
Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira
* Važeći podaci za uredovni dan 24.10.2011 .

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 228.876 7,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 200.248 6,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3. TELEGRA D.O.O. 164.753 5,75 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 129.687 4,52 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRUGI PARK D.O.O. 115.391 4,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PRVI PARK D.O.O. 90.259 3,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. PBZ D.D. 51.706 1,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 44.740 1,56 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,54 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,53 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 38,84


Da bi dionice koje nisi platio svojim novcem, pretvorio u svoj novac, svaka je cijena dobra, a posebito ako još i postoji bojazan da bi ti ih netko mogao blokirati ili čak i oduzeti…


-mislim da s nastankom obveze davanja ponude, oni koji su je obvezni dati ne bi trebali moći trgovati, ili sam ja u krivu?

…zna li netko kada je zadnji rok?…ili će se slučaj rastezati u bespućima hrvatske zbilje!…po meni je stvar izgledna i nije započeta bez razloga…čekamo finiš iako djeluje sve kao žabokrečina… [shocked]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum

142,03 10 1.420,30 26.10.2011 10:48:31

Udica bačena, riba ne grize……Ipak je to DLKV !!!

marcello

@marcello
los mamac?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://www.seebiz.eu/summit-eu-a-sve-oci-uprte-u-angelu-merkel/ar-16379/

…bolje njemačka nego bilo tko drugi, sposoban narod i političari… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

kako god da se riješi ova dinastija (aleksis je naša vrhuška)… ponuda ili bez nje

ove vrijednosti množim x2 to je moj subjektivni osjećaj jer:

možda su dugo u poslu možda znaju i razumiju a opet možda previše razumiju i predugo su u poslu

ne treba Dalekovodu još koji nikola T. imaju core business imaju tržište … samo polako i by the book
[pray]


…zna li netko kada je zadnji rok?…ili će se slučaj rastezati u bespućima hrvatske zbilje!…po meni je stvar izgledna i nije započeta bez razloga…čekamo finiš iako djeluje sve kao žabokrečina… [shocked]

šta se tiće preuzimanja ne zaleći se nema tu ništa , ko će im dati para??
šta se tiće poslovanja mislim da su smanjili dug ili u blagoj pozitivi
šta se tiće cjene ne boj se pa prije par mjeseci su mirovinci je kupili po 245
doći će do šminkanja portfelja budi uvjeren

tko je sad kupi
čeka ga božični poklon na raćunu
realno gledajući mogla bi završiti na kraju godine na 250-300 kuna
a sve poviše toga je preserans

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

nestade babaroga 🙂

e jeb…. vratila se babaroga 🙁

mi smo ipak zemlja slučaj



…zna li netko kada je zadnji rok?…ili će se slučaj rastezati u bespućima hrvatske zbilje!…po meni je stvar izgledna i nije započeta bez razloga…čekamo finiš iako djeluje sve kao žabokrečina… [shocked]

šta se tiće preuzimanja ne zaleći se nema tu ništa , ko će im dati para??
šta se tiće poslovanja mislim da su smanjili dug ili u blagoj pozitivi
šta se tiće cjene ne boj se pa prije par mjeseci su mirovinci je kupili po 245
doći će do šminkanja portfelja budi uvjeren

tko je sad kupi
čeka ga božični poklon na raćunu
realno gledajući mogla bi završiti na kraju godine na 250-300 kuna
a sve poviše toga je preserans
[/quote]
Inaće je dlkv jako značajan udio mirovincima u portfelju.Realno gledajući ti drukaš bez argumenata.

mali je obujam trgovanja, a značajan rast. koriste se standardni trikovi rasta. loptanje dionicom. rast sa 142,03 na 151,50 kn.vizuelni, svjetlosni i zvučni alarmi su se upalili. ipak bih pričekao izvješće.

New Report

Close