DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 10:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bez riječi…

http://www.jutarnji.hr/slobodan-cimbur–ovaj-covjek-vidio-je-sve–i-sada-to-po-prvi-puta-otkriva/982578/


…ja kod takvog cinkaroša nikad ne bi ručala…to se apsolutno protivi kodeksu ugostitelja…takvo zadiranje u privatnost…tko je s kim jeo i tko je račun platio…

…sramota…

…uostalom najvjerojatnije se radilo o cesiji…ili poslovni ručak plaća onaj koji drugu stranu poziva…

…pa neće se vlada prodavati za ručak…pa nisu to gladni ljudi…


Bez riječi…

http://www.jutarnji.hr/slobodan-cimbur–ovaj-covjek-vidio-je-sve–i-sada-to-po-prvi-puta-otkriva/982578/


…ja kod takvog cinkaroša nikad ne bi ručala…to se apsolutno protivi kodeksu ugostitelja…takvo zadiranje u privatnost…tko je s kim jeo i tko je račun platio…

…sramota…

…uostalom najvjerojatnije se radilo o cesiji…ili poslovni ručak plaća onaj koji drugu stranu poziva…

…pa neće se vlada prodavati za ručak…pa nisu to gladni ljudi…
[/quote]

Možda se poplašio da mu DORH ne pošalje upravu prihoda te da mu procešljaju knjige i ustvrde da nije prijavio prijavio promet (ruckove) od 650 000 kn koje je "samo" Dalekovod napravio.


ima jedna dobra stvar u svemu tome, a to je da oni sve to rade jer znaju koliko DLKV vrijedi pa riskiraju i kazne samo da se dočepaju ove vrijedne firme.
nisam pratio, zna li se točno na koji iznos moraju dati javnu ponudu?
moglo bi tu postati vrlo zanimljivo jer ili će im upravljačka prava biti blokirana zbog nedavanja javne ponude (obveza im ostaje i dalje) ili će ipak morati izaći s javnom ponudom.
jedno od rješenja moglo bi biti da prodaju svoje udjele nekom trećem pa da ovaj izađe s javnom ponudom?
[/quote]

nažalost tu i leži najveći problem…što ne postoji tražena cijena koju oni moraju poniditi…nominalna cijena dlkv iznosi 100 kn…i toliko MOGu i vjerovatno ĆE ponuditi…al to više nije niti bitno…oni zajedno posjeduju preko 50 %, tj već su većinski vlasnici tvrtke…ako sam dobro zbrojio oni posjeduju cca 76% DLKV kao banda…tako je svejedno…oni su morali predati ponudu za preuzimanjem, prema zakonu, još dok su posjedovali 25 %…ali iskoristili su rupu u zakonu otvorili nekoliko tvrtki i kupovali dionice novcem DLKV kroz plačanje iz dobiti kroz usluge savjetovanja za te tvrtke čiji su ujedno i vlasnici i to je to…opljačkali dioničare…nema tu niceg dobrog…

OBAMA................SPASITELJ


ima jedna dobra stvar u svemu tome, a to je da oni sve to rade jer znaju koliko DLKV vrijedi pa riskiraju i kazne samo da se dočepaju ove vrijedne firme.
nisam pratio, zna li se točno na koji iznos moraju dati javnu ponudu?
moglo bi tu postati vrlo zanimljivo jer ili će im upravljačka prava biti blokirana zbog nedavanja javne ponude (obveza im ostaje i dalje) ili će ipak morati izaći s javnom ponudom.
jedno od rješenja moglo bi biti da prodaju svoje udjele nekom trećem pa da ovaj izađe s javnom ponudom?


nažalost tu i leži najveći problem…što ne postoji tražena cijena koju oni moraju poniditi…nominalna cijena dlkv iznosi 100 kn…i toliko MOGu i vjerovatno ĆE ponuditi…al to više nije niti bitno…oni zajedno posjeduju preko 50 %, tj već su većinski vlasnici tvrtke…ako sam dobro zbrojio oni posjeduju cca 76% DLKV kao banda…tako je svejedno…oni su morali predati ponudu za preuzimanjem, prema zakonu, još dok su posjedovali 25 %…ali iskoristili su rupu u zakonu otvorili nekoliko tvrtki i kupovali dionice novcem DLKV kroz plačanje iz dobiti kroz usluge savjetovanja za te tvrtke čiji su ujedno i vlasnici i to je to…opljačkali dioničare…nema tu niceg dobrog…
[/quote]

veliki "stručnjak" je to sve isplanirao kao i na još nekim dionicama.
Dakle skupi se grupica ortaka i unajme smeće da "legalno" i nadasve akademski popljačka sve dioničare … on na kraju dobije proviziju jer je to tradicionalni oblik "suradnje" u Hrvata

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

a što se tice same burze…vjerujem da razumijete koliko im je omogućena manipulacija cijena dionice kada vam dozvole da budete dioničar kao fizička osoba te kao pravna u nekoliko tvrtki…sam od sebe kupuješ i sam sebi prodaješ…a da ti nitko ništa nemože…i tako ti je svejedno po kojoj cijeni kada su dionice uvijek u tvojim rukama….sa računa na račun…i vjerovatno se sve to nemože dokazati…

OBAMA................SPASITELJ


a što se tice same burze…vjerujem da razumijete koliko im je omogućena manipulacija cijena dionice kada vam dozvole da budete dioničar kao fizička osoba te kao pravna u nekoliko tvrtki…sam od sebe kupuješ i sam sebi prodaješ…a da ti nitko ništa nemože…i tako ti je svejedno po kojoj cijeni kada su dionice uvijek u tvojim rukama….sa računa na račun…i vjerovatno se sve to nemože dokazati…

a šta misliš kako funkcionira zse posljednjih par godina … mislim da nema ni desetina svježeg casha u odnosu na ono šta je "protrgovano" … blesani su napravili karikaturu od burze i još se čude što svi jedan po jedan bankrotiraju

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

nitko od njih na žalost ne bankrotira…oni su svoj ulog isplatili već 10 puta…al na DLKV je napisan doktorat…onima sa sicilije i iz texsasa mogu biti profesori

OBAMA................SPASITELJ

ne brinem za dlkv, kako se vidi ovaj pad u zadnjih par dana se oštro korigira uoči objave izvješća, a i sutrašnja odluka o pomoći Europi gura stvari naprijed na svim burzama u EU

…evo kada nece nitko.
Dalekovod d.d. – Dalekovod d.d. dobio još jedan posao u Sloveniji
http://www.zse.hr/default.aspx?id=37771

Imaju oni toga još

rovadC, 25.10.2011. u 10:47
Trije večji daljnovodi
V petletnem načrtu so predvideni trije veliki daljnovodi: dvakrat 400-kilovoltni Beričevo-Krško, kjer pripravljalna dela potekajo že od pomladi, dvosistemski dvakrat 400-kilovoltni daljnovod Cirkovce-Pince, ki je v fazi umeščanja v prostor, in dvakrat 400-kilovoltni daljnovod Okroglo-Videm (Udine), našteje Marko Hren iz Elesa. Opozori, da je uresničitev projektov odvisna večinoma od umeščanja v prostor. »Pripravljamo se tudi na pomemben prehod z 220-kilovoltnega na 400-kilovoltni napetostni nivo. Za to bi do leta 2025 potrebovali od 200 do 250 milijonov evrov,« pravi. S tem bodo večkratno povečali prenosne zmogljivosti brez dodatnega poseganja v prostor. Načrtujejo tudi posodobitve vseh spremljajočih objektov daljnovodov (razdelilnih transformatorskih postaj, transformatorjev in drugih). Zaradi starosti potrebuje prenovo tudi nekaj daljnovodov na napetosti 110 kilovoltov. Eden takih je že 70 let star 110-kilovoltni daljnovod Divača-Pivka-Ilirska Bistrica.

Vaš link
, a kaže,
rovadC, 25.10.2011. u 10:47
Na vprašanje, koliko nas bo ta lepotna operacija stala, odgovarja, da ne veliko: »Medtem ko kilometer novega 400-kilovoltnega daljnovoda stane milijon evrov, za obnovo kilometra porabimo 100, morda 200 tisoč evrov.«

biti će lijepo izvješće, danas probijamo 150 do kraja tjedna smo na 180, još ako izvješće bude ok eto nas na 200…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

…„Na koju inozemnu bruzu ovisit će o stanju i potražnji za novim izdanjima uoči plasmana“. Dionice će izlistati „čim se vide prvi pozitivni efekti restrukturiranja kojeg kompanija upravo provodi kao i oporavak gospodarske aktivnosti, te naravno ukoliko sentiment na burzama bude pozitivan za nova izdanja“, navedeno je u e-mailu poslanom iz Dalekovoda….
[pray]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

New Report

Close