DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 19:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kakvo namjerno rušenje, o čemu vi laprdate…

Cijena pada jerbo je izvještaj gotov i oni koji znaju kakav je prodaju, a kada izađe kupit će za manje. Pa ispočetka. Tako je bilo već x puta sa dalekovodom i nema neke velike mudrosti. Što ne znači da ovo dugoročno ne valja, dapače…

Volio bih da sam u krivu jerbo imam i ja par sto komada sa solidnom pušionom. Jedino me tješi da je i Štimac za PBZ CO kupio 1000 komada, po većoj cijeni neg ja…
Doduše nisu njegove pare, i to su moje. Lako je tuđim k….m gloginje mlatit [proud]

…kraj patnji, onajtko je rušio je nadokupio sad opet nazad na 150…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


Cijena pada jerbo je izvještaj gotov i oni koji znaju kakav je prodaju, a kada izađe kupit će za manje. Pa ispočetka. Tako je bilo već x puta sa dalekovodom i nema neke velike mudrosti. Što ne znači da ovo dugoročno ne valja, dapače…

Volio bih da sam u krivu jerbo imam i ja par sto komada sa solidnom pušionom. Jedino me tješi da je i Štimac za PBZ CO kupio 1000 komada, po većoj cijeni neg ja…
Doduše nisu njegove pare, i to su moje. Lako je tuđim k….m gloginje mlatit [proud]

a zašto sad cijena raste? skužili su da se krivo izračunali i da je izvješće zapravo odlično? [lol]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

tržišna kapitalizacija je 380 mil kuna pri cjeni od 135

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ja jedino ne kužim naše mirovince koji su pred godinu dana kupovali ogromne količine na 275 kn, pa su pred par mjeseci radili dokap na 245 kn, a sad ne kupuju po 140 kn?! Na onoj kupnji po 275 kn već imaju -50% gubitka i to nikoga ne sekira?!? Nevjerojatno!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nisu oni u margin kreditu isisavaju male dioničare koji su se polebedili
kad ne mogu zaraditi rastom onda zarade rušenjem cjene priko 50% i to tti je cila pamet zse
špekulativna bila i ostala
nastradaju samo omi koji su u dionicama uvjek

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Br. dinica 2.293.812 zadnja cijena 135,01 MCAP 309.688 tis

Pad ispod 350 mil kn MCAPa ne dozvoljava kupnju fondovima.
Ipak oni fondovi koji su unutra još uvijek mogu kupovati jer nije palo ispod 300 mil

fondovska granica je 300 mil :2.293.812= 130,78

Svi ostali skupa IGH,INGR,VDKT,HDEL,LVCV imaju MCAP cca ukupno 450 mil kn i oni su odavno ušli
u nefondovske dionice,a što praktično znači da ih nema tko pumpati osim povremenih sindikalno-špekulativnih udruga.
Da li će i DLKV doživjeti istu sudbinu.Vrijeme je da fondovi počmu braniti na 131 ili se možda ide na rušenje na 100/nominala/ i ulazak strateškog partnera po toj cijeni što i nebi bilo loše za
kupce po ovim cijenama jer bi se popravila bilančna krvna slika .
Mali špekulanti… oprez….. naročito ako sklizne ispod 130 jer tek na tom terenu počima najveće klizište.
U DLKV će biti meda i mlijeka,ako Bog da.


[thumbsup]
jel to mozda netko skicnuo izvjesce?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

prije mislim da su rošade

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

vidim nitko ne komentira rješenje za preuzimanje dalekovoda…neznam jeste li ga primili…no jedno je sigurno, ovdje je izvršena jedna od većih prevara dioničara u zadnjih nekoliko godina…nevjerovatno je da gospodin tipurić sa početnih 7 posto sada ima udio u preko 50 posto vlasništva kupnjom dionica novcem dalekovoda osnivajući nekoliko tvrtki te manipulirajući cijenom…da smo u SAD-u dobio bi 20g zatvora za ovo…

vlasnici:

1. Milčetić
2.Belamarić
3.Kraljević
4.Skansi
5.Tipurić
6. BMK- navedeni od 1-5 and co
7. KLT- navedeni od 1-5 and co
8. CTG- Tipurć
9. Credos- Tipurić
10. Telegra- Tipurić

čestitke Tipuriću za protuzakonsko preuzimanje dalekovoda…čestitke državi koja je omogućila ovakvo tržišno stjecanje dionica…

OBAMA................SPASITELJ


vidim nitko ne komentira rješenje za preuzimanje dalekovoda…neznam jeste li ga primili…no jedno je sigurno, ovdje je izvršena jedna od većih prevara dioničara u zadnjih nekoliko godina…nevjerovatno je da gospodin tipurić sa početnih 7 posto sada ima udio u preko 50 posto vlasništva kupnjom dionica novcem dalekovoda osnivajući nekoliko tvrtki te manipulirajući cijenom…da smo u SAD-u dobio bi 20g zatvora za ovo…

vlasnici:

1. Milčetić
2.Belamarić
3.Kraljević
4.Skansi
5.Tipurić
6. BMK- navedeni od 1-5 and co
7. KLT- navedeni od 1-5 and co
8. CTG- Tipurć
9. Credos- Tipurić
10. Telegra- Tipurić

čestitke Tipuriću za protuzakonsko preuzimanje dalekovoda…čestitke državi koja je omogućila ovakvo tržišno stjecanje dionica…

ima jedna dobra stvar u svemu tome, a to je da oni sve to rade jer znaju koliko DLKV vrijedi pa riskiraju i kazne samo da se dočepaju ove vrijedne firme.
nisam pratio, zna li se točno na koji iznos moraju dati javnu ponudu?
moglo bi tu postati vrlo zanimljivo jer ili će im upravljačka prava biti blokirana zbog nedavanja javne ponude (obveza im ostaje i dalje) ili će ipak morati izaći s javnom ponudom.
jedno od rješenja moglo bi biti da prodaju svoje udjele nekom trećem pa da ovaj izađe s javnom ponudom?


vidim nitko ne komentira rješenje za preuzimanje dalekovoda…neznam jeste li ga primili…no jedno je sigurno, ovdje je izvršena jedna od većih prevara dioničara u zadnjih nekoliko godina…nevjerovatno je da gospodin tipurić sa početnih 7 posto sada ima udio u preko 50 posto vlasništva kupnjom dionica novcem dalekovoda osnivajući nekoliko tvrtki te manipulirajući cijenom…da smo u SAD-u dobio bi 20g zatvora za ovo…

vlasnici:

1. Milčetić
2.Belamarić
3.Kraljević
4.Skansi
5.Tipurić
6. BMK- navedeni od 1-5 and co
7. KLT- navedeni od 1-5 and co
8. CTG- Tipurć
9. Credos- Tipurić
10. Telegra- Tipurić

čestitke Tipuriću za protuzakonsko preuzimanje dalekovoda…čestitke državi koja je omogućila ovakvo tržišno stjecanje dionica…

Ma puno toga kod nas ne štima, ovo je čak manji problem, ovdje je sve regulirano tako da on skupa s ostalima mora ponudit dioničarima cijenu po kojoj je sticao te dionice. I ok. Druga stvar bi bila ako oni to namjerno ne žele, a imaju lovu, onda bi morali postojat neki drugi mehanizmi odštete prevarenima. Ne znam da baš to zatvor rješava. Samo problem je šta ovi lovu nemaju.

Mislim da ako nemaju za platit da bi dioničari više profitirali da se jednostavno prenesu njihove dionice u vlasništvo oštećenih dioničara il još bolje da se ponište navedene dionice. Kako god, bolje bilo kako nego da se vuku po sudu iako unaprijed znaju da neće ništa dobit. Da su zakoni drugačije napisani i da se predvidi i ovakav rasplet to bi se lako dalo izvest. Al kako nisu, i kako kažem na početku da puno toga kod nas ne štima, ja mislim da su mali dioničari izvisili, a da od hanfinog rješenja nitko neće imat koristi. Zapravo nisu mali dioničari tu ništa izgubili, samo neće ni dobit kako im se serviralo. A kao da sve to skupa nije bilo dovoljno još je u međuvremenu i cijena otišla u debelu korekciju nakon ove vijesti, tako da su mnogi koji su špekulativno uletili zapravo navučeni na tanak led i sad su u žešćem minusu ..Ovi u belju se možda uspiju i naplatit na neki način, ako ništa drugo onda kroz špekulativne rastove cijene, al ovdje, čak suprotno…

never surrender

Bez riječi…

http://www.jutarnji.hr/slobodan-cimbur–ovaj-covjek-vidio-je-sve–i-sada-to-po-prvi-puta-otkriva/982578/

New Report

Close