DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 10:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


šta ako pokreneš tužbu a u međuvremenu dlkv ode u stečaj, što je vrlo lako moguće ?

šta ako pokreneš tužbu a u međuvremenu BLJE ode u stečaj, što je vrlo lako moguće ?

Sjedni jedan!

bit će bolje................

…ajme da mi je znati o kakvim vi stečajevima pričate…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

može li netko normalan napisati što se dešava sa ovom dionicom u koju su pametni fond manageri utukli brdo naše love i još su pri tome rekli kako je 245 kn fer cijena. čemu služi ova sprdačina i rušenje od 5-6 % sa 100-injak tis. kn prometa, a OMF su spržili silne milione – erste na 175, a ostali na 245 kn.

Vama se živo fućka.

U Dalekovodu izgleda nema nikog – osim nas – par budala. S nama će se lako dogovoriti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


može li netko normalan napisati što se dešava sa ovom dionicom u koju su pametni fond manageri utukli brdo naše love i još su pri tome rekli kako je 245 kn fer cijena. čemu služi ova sprdačina i rušenje od 5-6 % sa 100-injak tis. kn prometa, a OMF su spržili silne milione – erste na 175, a ostali na 245 kn.

Ispravak erste plavi na 275 kn

…samo da 3. kvartal bude pozitivan, može biti i negativan s aktivnostima i krenuti će opet dlkv up… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Izvješće je onakvo kakvo će se dogovoriti. To je bar svima jasno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

… nakon ovih kontrola hanfe, ne vjerujem da se takvo nešto može desiti…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.





šta ako pokreneš tužbu a u međuvremenu dlkv ode u stečaj, što je vrlo lako moguće ?

Na dalekovodu za razliku od belja ne treba podizati nikakvu tužbu i ne treba si stvarati troškove oko toga (za razliku od belja gdje obavezno treba tužiti ako Toda neda ponudu).
Dalekovod je druga priča. Ako završi u stečaju (nemojte misliti da to nije opcija) onda đaba tužba – pušika. Ako preživi (nećete vjerovati ali i to je opcija) onda kroz dvije godine bude tak i onak 300. A držati dionice morate svo to vrijeme i u prvom i u drugom slučaju.
Ako pak niste u stanju držati dionice dvije godine onda zaboravite i prvu i drugu opciju [bye]
[/quote]

kakve veze ima stečaj Dalekovoda s tužbom? Pa ne tužiš Dalekvod
[/quote]

Ako Dalekovod ode u stečaj i kao takav nestane s burze što ćeš ti onda prodati Agrokoru.?? Mora doći do transakcije – ti njemu dionice on tebi lovu….nema dionica nema love…kužiš nee??

To ti je kao da ti od mene moraš kupiti kravu a meni krava u međuvremenu crkla.
[/quote]

kakve veze ima što je krava crkla, ak je sudac rekel da mi moraš za kravu dati 300 jezerač … kaj ima veze kaje krava crkla. Kužiš? Sudac je rekel da Luka mora Joži dati za kravu 300 jezerač i amen.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....






šta ako pokreneš tužbu a u međuvremenu dlkv ode u stečaj, što je vrlo lako moguće ?

Na dalekovodu za razliku od belja ne treba podizati nikakvu tužbu i ne treba si stvarati troškove oko toga (za razliku od belja gdje obavezno treba tužiti ako Toda neda ponudu).
Dalekovod je druga priča. Ako završi u stečaju (nemojte misliti da to nije opcija) onda đaba tužba – pušika. Ako preživi (nećete vjerovati ali i to je opcija) onda kroz dvije godine bude tak i onak 300. A držati dionice morate svo to vrijeme i u prvom i u drugom slučaju.
Ako pak niste u stanju držati dionice dvije godine onda zaboravite i prvu i drugu opciju [bye]
[/quote]

kakve veze ima stečaj Dalekovoda s tužbom? Pa ne tužiš Dalekvod
[/quote]

Ako Dalekovod ode u stečaj i kao takav nestane s burze što ćeš ti onda prodati Agrokoru.?? Mora doći do transakcije – ti njemu dionice on tebi lovu….nema dionica nema love…kužiš nee??

To ti je kao da ti od mene moraš kupiti kravu a meni krava u međuvremenu crkla.
[/quote]

kakve veze ima što je krava crkla, ak je sudac rekel da mi moraš za kravu dati 300 jezerač … kaj ima veze kaje krava crkla. Kužiš? Sudac je rekel da Luka mora Joži dati za kravu 300 jezerač i amen.
[/quote]

Nebu išlo…nebu išlo. Sudac je rekel da za kravu moraš dati 300 jezer ,to je točno,al sudac je rekel i to da ja tebi moram dati živu i zdravu kravu. A krava je crknuta,kužiš? A ti buš rekel – nema krave nema transakcije….amen. Buš se zvlekel,kužiš…. [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!







šta ako pokreneš tužbu a u međuvremenu dlkv ode u stečaj, što je vrlo lako moguće ?

Na dalekovodu za razliku od belja ne treba podizati nikakvu tužbu i ne treba si stvarati troškove oko toga (za razliku od belja gdje obavezno treba tužiti ako Toda neda ponudu).
Dalekovod je druga priča. Ako završi u stečaju (nemojte misliti da to nije opcija) onda đaba tužba – pušika. Ako preživi (nećete vjerovati ali i to je opcija) onda kroz dvije godine bude tak i onak 300. A držati dionice morate svo to vrijeme i u prvom i u drugom slučaju.
Ako pak niste u stanju držati dionice dvije godine onda zaboravite i prvu i drugu opciju [bye]
[/quote]

kakve veze ima stečaj Dalekovoda s tužbom? Pa ne tužiš Dalekvod
[/quote]

Ako Dalekovod ode u stečaj i kao takav nestane s burze što ćeš ti onda prodati Agrokoru.?? Mora doći do transakcije – ti njemu dionice on tebi lovu….nema dionica nema love…kužiš nee??

To ti je kao da ti od mene moraš kupiti kravu a meni krava u međuvremenu crkla.
[/quote]

kakve veze ima što je krava crkla, ak je sudac rekel da mi moraš za kravu dati 300 jezerač … kaj ima veze kaje krava crkla. Kužiš? Sudac je rekel da Luka mora Joži dati za kravu 300 jezerač i amen.
[/quote]

Nebu išlo…nebu išlo. Sudac je rekel da za kravu moraš dati 300 jezer ,to je točno,al sudac je rekel i to da ja tebi moram dati živu i zdravu kravu. A krava je crknuta,kužiš? A ti buš rekel – nema krave nema transakcije….amen. Buš se zvlekel,kužiš…. [proud]
[/quote]

al sudec nije rekela da krava mora biti živa. Sudac je rekel da mi moraš dat lovu za dionice, al ne i da firma mora bit živa. Ako firma nije živa, dionice jesu … samo niš ne vrede, al postoje … ak se ne varam

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

opa, DAX na 5900 – toliko je bio početkom kolovoza zadnji put…hvataju se pozicije prije 23. [lol]

New Report

Close