DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 16:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ugovor potpisan a cijena pala za 60kn. Valjda zato kad je ja posjedujem, ne vidim drugi razlog.[smiley5]

Ma previše je malih došlo na tržište, pa kad padne dionica 3% kreće iskrcavanje.
I još se fondovi malo iskrcaju , i uz takav mix treba ostati smiren.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ugovor potpisan a cijena pala za 60kn. Valjda zato kad je ja posjedujem, ne vidim drugi razlog.[smiley5]

Kolega, razmišljaj pozitivno :
Nije pala za 60 kn već je porasla za 100kn !
[smiley2]

Ko pod drugim jamu kopa nos

ne kužim previše ima li šanse da ide iznad 2000

"dijanika"

Vraća li se danas Dalekovod na 1607 kn???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

tenkista o kakvom padu ti govoriš?
danas se desio skok od nekih 7% u jednom trenutku i sad se stvar malo hladi prema zatvaranju….
dakle, dionica je porasla za 3% danas, a nije pala za 3% kako ti pogrešni interpretiraš posljednjih sat-dva…
redovnim praćenjem k/p može se vidjeti da su svi nalozi za kupnju na višim razinama popapani i da se lagano krenulo prema nižim cjenama kako bi se prodalo ono što se jučer jeftinije kupilo… normalna pojava za dionicu koja ovako naglo skače… nema razloga za brigu, daytraderi kupe svoje vrhnje…
sutra ćemo opet prema gore, nadam se umjereno…

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


ne kužim previše ima li šanse da ide iznad 2000

Ima..ali treba proći nešto malo vremena…cca 3-6 mjeseci po gruboj procjeni

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Neka svaki tjedan ode po 2-3 % ja ću biti zadovoljan,a ne prenaglo.[smiley2]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Neka svaki tjedan ode po 2-3 % ja ću biti zadovoljan,a ne prenaglo.[smiley2]

To je 120% godisnje[smiley1]
Ali u praksi i puno vise, jer kad nesto naraste 10%, pa opet 10%, to je vise nego da je odmah naraslo 20%[smiley7]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

lovac:

Neka svaki tjedan ode po 2-3 % ja ću biti zadovoljan,a ne prenaglo.[smiley2]

To je 120% godisnje[smiley1]
Ali u praksi i puno vise, jer kad nesto naraste 10%, pa opet 10%, to je vise nego da je odmah naraslo 20%[smiley7]

Pa to bi bilo u redu i normalno. Ako nešto danas naraste 10 % i sutra 10 % prekosutra će toliko i dolje. Bolje polako,korak po korak.[smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

već sam objašnjavao i ponoviti ću

za dugoročne igrače je nevažno da li ide polako gore ili u skokovima pogotovo ako znaju vrijednost dionice i sigurni su u to…

za špekulante je puno bolje da ima skokove jer dodatno zaradjuju ako još k tome cijelo vrijeme ostaju u istoj dionici na kraju…

nema mi druge nego se zae..ti


već sam objašnjavao i ponoviti ću

za dugoročne igrače je nevažno da li ide polako gore ili u skokovima pogotovo ako znaju vrijednost dionice i sigurni su u to…

za špekulante je puno bolje da ima skokove jer dodatno zaradjuju ako još k tome cijelo vrijeme ostaju u istoj dionici na kraju…

Odlično napisano i suvišno je više pisati na ovoj temi, DLKV je dugoročno zlatna dionica
i to svi znaju koju ju imaju ili namjeravaju postati dionicar nevedene, a za dnevne oscilacije,
osobno me nije briga, i poradi moga osobnog mišljenja da od Aluminija Mostar neće biti
ništa, “rekla ptičica”, a možda se prevarila, TLM je siguran, ali i bez oboje DLKV, cini mi se
da će biti hit dionica druge godine.

P.S. Kažu da je Al Mostar bila samo “patka”, sve cemo vidjeti.

Lijepi pozdrav!

And God says let there be light and be light, and it was good...

veliki pritisak. nadam se da necemo dan zavrsit ispod 1400

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close