DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

&
PersJesus

Može biti, nisam stručnjak u tom području i neznam kako se formiraju marže kod izgradnje dalekovoda, ali ono što sam do sada pratio ovo bi uz one poslove u Ukrajini trebao biti jedan od boljih sa maržom ako stavimo u omjer broj kilometara dalekovoda i iznos za koji je posao ugovoren. 165 km dalekovoda za 81 mil. eur-a izgleda mi sasvim pristojno, posebice ako to poredimo sa nekim prijašnjim poslovima Dalekovoda (npr. Kazahstan 390 km dalekovoda i isto 81 mil. ali dolara), ili
npr. u istoj Norveško prošle godine Sima-Samnanger, cca 90 km dalekovoda za 26 mil. eura.
Onako kao laik rekao bih da stanje sa maržama ipak ide na bolje.


165 km dalekovoda za 81 mil. eur-a izgleda mi sasvim pristojno, posebice ako to poredimo sa nekim prijašnjim poslovima Dalekovoda (npr. Kazahstan 390 km dalekovoda i isto 81 mil. ali dolara)

Pretpostavljam da je cjenovna razina plaća, davanja, svakojakih troškova i svega ostalog u Novreškoj višestruko viša u usporedbi s Kazahstanom pa to (laički) ne bih uspoređivao 1 na 1.

Znam dečka koji je ovdje s VSS imao 5-6.000 kn osnovne plaće, a sada u Novreškoj ima 30.000-35.000 kn. za sličan posao i po visini plaće je ravnopravan svojim norveškim kolegama. Pojma nemam kolike su plaće (tamošnjih) djelatnika u Kazahsatnu…

Svi sve znaju, znaju se mane, znaju se prednosti, zarade , troškovi, ma patuljci opet, po tko zna koji put nemaju pojma, bezveze herete, tek onako da se nešto kaže,kao da ste na konvenciji neke stranke pred skore izbore,vrijeme će uskoro pokazati, novi , još obimniji poslovi , a vi i dalje samo se prepucavajte , bolje ovako nego sa susjedom. Ovo je Lega Shasa samo i isljučivo za strpljive,pozdrav iz Syrije. u Palmiry i okolici mirno jutro.

Iskrene čestitke dioničarima dlkv i dalekovodu!
Od uvijek tvrdim da je ovo najbolji građevinar (ako ga se tako može nazivati).

Držte se ekipa.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Iskrene čestitke dioničarima dlkv i dalekovodu!
Od uvijek tvrdim da je ovo najbolji građevinar (ako ga se tako može nazivati).

Držte se ekipa.


…a stvarno se može čestitati…dionica u kratkom periodu se sroza od 320 na skoro 160 i sad malo pomakne nosom i vi odmah u euforiju…

…očito da ništa niste naučili… [yawn]

bakicaa*
ja sam čestitao na dobivenom poslu, a ne to kaj raste dionica…
meni svejedno da li će gore ili dole…
no never mind..
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja tek sad vidim o tom poslu…
http://www.poslovni.hr/vijesti/dalekovodu-u-norveskoj–posao-vrijedan-81-milijun-eura-187257.aspx

Pa svaka čast!, zvuči jako lijepo, mislim da su to jako jako lijepe reference za budućnost, a vjerujem da će se i konkretno na tome poslu sada već kratkoročno nešto solidno zaraditi.



165 km dalekovoda za 81 mil. eur-a izgleda mi sasvim pristojno, posebice ako to poredimo sa nekim prijašnjim poslovima Dalekovoda (npr. Kazahstan 390 km dalekovoda i isto 81 mil. ali dolara)

Pretpostavljam da je cjenovna razina plaća, davanja, svakojakih troškova i svega ostalog u Novreškoj višestruko viša u usporedbi s Kazahstanom pa to (laički) ne bih uspoređivao 1 na 1.

Znam dečka koji je ovdje s VSS imao 5-6.000 kn osnovne plaće, a sada u Novreškoj ima 30.000-35.000 kn. za sličan posao i po visini plaće je ravnopravan svojim norveškim kolegama. Pojma nemam kolike su plaće (tamošnjih) djelatnika u Kazahsatnu…
[/quote]

Gospodo, ključna je naponska razina dalekovoda ili pojednostavljeno- imate automobila za 10 000 ali i za 100 000 EUR. U svakom slučaju gore su se već etablirali tako da sigurno ne rade s gubitkom.

"Naime, projekt će se izvoditi kroz dugo vremensko razdoblje u teškim klimatskim uvjetima. Valja znati da je građevinska sezona, zbog polarnih uvjeta koji tamo vladaju, vrlo kratka. ",kaže predsjednik Uprave…

…koliko dugo…nikako da nam odgovore,dal jednu ili deset godina…,pa podijelite te prihode onda po godinama,i stavite to onda u omjer koliki bi trebali biti prihodi Dalekovoda na godišnjoj razini…plus da pokriju trenutne dubioze…

…pa ćete biti manje euforični…


"Naime, projekt će se izvoditi kroz
player576, 27.09.2011. u 10:50
dugo
vremensko razdoblje u teškim klimatskim uvjetima. Valja znati da je građevinska sezona, zbog polarnih uvjeta koji tamo vladaju, vrlo kratka. ",kaže predsjednik Uprave…

…koliko dugo…nikako da nam odgovore,dal jednu ili deset godina…,pa podijelite te prihode onda po godinama,pa ćete biti manje euforični…
[/quote]

a šta sem ovoga neće biti više poslova???

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

bem mu miša. znao sam da sam trebo dlkv kupit jučer po 164

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


"Naime, projekt će se izvoditi kroz dugo vremensko razdoblje u teškim klimatskim uvjetima. Valja znati da je građevinska sezona, zbog polarnih uvjeta koji tamo vladaju, vrlo kratka. ",kaže predsjednik Uprave…

…koliko dugo…nikako da nam odgovore,dal jednu ili deset godina…,pa podijelite te prihode onda po godinama,i stavite to onda u omjer koliki bi trebali biti prihodi Dalekovoda na godišnjoj razini…plus da pokriju trenutne dubioze…

…pa ćete biti manje euforični…


tražim ali nikako naći makar jedan tvoj optimističan post…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close