DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.06.2024. u 06:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,74
1.271
464
2,70
2,74
0,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




za 8 dana (28.09.2010.) navršit će se točno godina dana kad je onaj "pametni" OMF kupio oko 125.000 komada DLKV po 275 kn!
znači u godinu dana ostvario je čistih 100 kn gubitka po dionici DLKV što je izuzetno dostignuće i u svjetskim okvirima pa predlažem da se napravi jedan veliki intervju s čelnikom tog fonda da nam svima objasni paljenja našeg novca od mirovina!!!! [angry]

greška je napravljena, ali vratiti će se dalekovod na 275 i puno više ne sumnjam uopće u to…
[/quote]

Ispada da je najbolje raditi na crno i sam štedjeti jer su uplate miroviskom čista pljačka.

I na temelju čega mislite da će se dalekovod vratiti na 275? U kratkom, srednjem i dugom roku nema niti jedan pokazatelj koji tome ide u prilog.

kraktkom roku je posao u sloveniji, srednjem konkurira u poslovima u VB i drugim tržištima gdje mora bar jedan ili dva dobiti, e kad to sve krene ne brinem se za daljnju budućnost…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


kraktkom roku je posao u sloveniji, srednjem konkurira u poslovima u VB i drugim tržištima gdje mora bar jedan ili dva dobiti, e kad to sve krene ne brinem se za daljnju budućnost…

…hm..,možda se ne treba brinuti za njihovu budućnost,ali za sadašnjost svakako…

…ovaj konstantan pad ne izgleda blistavo…a i devetomjesečni izvještaj je blizu… [sealed]


…ovaj konstantan pad ne izgleda blistavo…a i devetomjesečni izvještaj je blizu… [sealed]

A iskustvo nam govori da niti sunce zauvijek sja, a niti kiša pada…a i devetomjesečni izvještaj je blizu… [sealed] [thumbsup]

Kad već argumentiramo… [wink]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Izgleda mi da smo dotakli dno na 158 kn .Eventualno jos par kn dole.
Kupnja na 180 kn…koja pusiona [cry]

Ponosni vlasnik ovih papirica [cry] [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Steta sto nemam bar jos 300 k…ovo su cijene [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dalekovod ima pogodjenih poslova za koje se "nezna". Zasto se to taji i kome je u interesu da dionica pada? Gade mi se vise ta spletkarenja.


Izgleda mi da smo dotakli dno na 158 kn .Eventualno jos par kn dole.
Kupnja na 180 kn…koja pusiona [cry]

Ponosni vlasnik ovih papirica [cry] [bye]

Nije to ništa. Pogledaj AZ fond, od 45 milja za dokap ostalo mu samo 29, 16 milja već otišlo u vjetar.
Tj. žrtvovano da banke i dalje mogu naplaćivati kredite dalekovodu. Tko je ono hvalio AZ [lol] ?


Dalekovod ima pogodjenih poslova za koje se "nezna". Zasto se to taji i kome je u interesu da dionica pada? Gade mi se vise ta spletkarenja.

Kažu da i Ingra ima toga… I tamo taje!?



Dalekovod ima pogodjenih poslova za koje se "nezna". Zasto se to taji i kome je u interesu da dionica pada? Gade mi se vise ta spletkarenja.

Kažu da i Ingra ima toga… I tamo taje!?
[/quote]
naravno da ima i tu i tamo …samo treba prvo nategnut lastik …prije objave inace nema ucinka…ipak je ovo ZSE
AES256@ "Gade mi se vise ta spletkarenja" ovaj tvoj komentar mi se ucinio kao da si zalutao na TK ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37423 [thumbsup]
[lol] [lol] Idemo UP

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

posao od 80 milja EUR u Norveškoj??? [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close