DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 10:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
13.319
4,820
2,70
2,76
1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…eto dobismo informacije iz prve ruke…ja samo znam da mi treba pol dana da nekog dobijem na telefon… [tongue]


Pa ljudi moji dalekovod ima najjace montere na svijetu, norvezani vrbuju nase ljude, nude im brda i doline za njih i njihove porodice, samo da predju u norvesku radit… Kada se ocistimo polovice zitnjaka, tada dalekovodu nece trebati ni hac ni holding ni ivo ni stipe, tada cemo vjerujem moci zaraditi sami za sebe.

Ma može imati najjače montere ali to ništa ne vrijedi kad su tipično hrvatsko poduzeće. Uz to im slabe političke veze za poslove.

Zovem ih već 2 dana za 13 tona odbojne ograde i nitko se ne javlja u cijeloj firmi!!! Treći dan mi je netko odgovorio (sa puno većom cijenom) i rekao sam im: Hvala, doviđenja, ima dovoljno drugih koji mogu odraditi posao.

ovi iz OMF-ova šta su došli,nisu došli bezveze.Došli su se pobrinut za svoja ulaganja.Sad je pitanje,na koji će to način napravit.Dvije su mogučnosti,jel rasprodajom imovine u svoju korist ili će nač nekoga da razvija tvrtku. [sealed]

koji je Q ?

mi smo ipak zemlja slučaj


ovi iz OMF-ova šta su došli,nisu došli bezveze.Došli su se pobrinut za svoja ulaganja.Sad je pitanje,na koji će to način napravit.Dvije su mogučnosti,jel rasprodajom imovine u svoju korist ili će nač nekoga da razvija tvrtku. [sealed]

Oni su došli samo iz jednog razloga a to je sa našim novcem vratiti bankama njihove loše plasmane. boli njih neka stvar za dlkv i razvijanje firme, oni samo postupaju po nalogu njihovih vlasnika – stranih banaka.


ovi iz OMF-ova šta su došli,nisu došli bezveze.Došli su se pobrinut za svoja ulaganja.Sad je pitanje,na koji će to način napravit.Dvije su mogučnosti,jel rasprodajom imovine u svoju korist ili će nač nekoga da razvija tvrtku. [sealed]

Pa šta je ovo bre, ovo pada ko padajuće sečivo kroz kuršumlijsku pavlaku i maslo…

Oni su već namirili sve bitne, keve, ćerke i sinovce i svu ostalu povezanu čeljad sa kevom u inostrastvu, a đubretaru ostavili u nasleđe budućim penzionerima. Šta je bitno kolko vredi ili ne vredi Dalekovod ako se keva banka namirila iz dokapa?
Možda jednog dana svi dobijete po jednu Zafalnicu,
na kojoj će štampanim kurzivom da piše,
da je lepo šta ste bili s njima kroz ova teška i tegobna vremena,
al da vas nažalost ne vole više…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


…prelazim preko svega i sad vas lijepo pitam koliko su u grubo vrijednosno poslovi koje ste naveli u svom prvom postu…( Albanija,Norveška,Slovenija…) pa da i mi držimo palčeve… [thumbsup]

U grubo.

1. Slovenija 400kV je 30 miliona eura + PDV
2. Slovenija 110kV 8 miliona eura + PDV
3. Norveška 400kV (2x) cca 140 miliona eura
4. Albanija 400kV+trafostanica je cca 75 miliona eura



ovi iz OMF-ova šta su došli,nisu došli bezveze.Došli su se pobrinut za svoja ulaganja.Sad je pitanje,na koji će to način napravit.Dvije su mogučnosti,jel rasprodajom imovine u svoju korist ili će nač nekoga da razvija tvrtku. [sealed]

Pa šta je ovo bre, ovo pada ko padajuće sečivo kroz kuršumlijsku pavlaku i maslo…

Oni su već namirili sve bitne, keve, ćerke i sinovce i svu ostalu povezanu čeljad sa kevom u inostrastvu, a đubretaru ostavili u nasleđe budućim penzionerima. Šta je bitno kolko vredi ili ne vredi Dalekovod ako se keva banka namirila iz dokapa?
Možda jednog dana svi dobijete po jednu Zafalnicu,
na kojoj će štampanim kurzivom da piše,
da je lepo šta ste bili s njima kroz ova teška i tegobna vremena,
al da vas nažalost ne vole više…
[/quote]

Probao sam ovo staviti u Google Translate i ništa – i dalje je nerazumljivo!?

1. Slovenija 400kV je 30 miliona eura + PDV
2. Slovenija 110kV 8 miliona eura + PDV
3. Norveška 400kV (2x) cca 140 miliona eura
4. Albanija 400kV+trafostanica je cca 75 miliona eura

Što ovaj PDV znači?
To Dalekovod zaračunava PDV na računu strancima?
Moram priznati da to još nisam vidio ni na jednom izvoznom računu.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!



ovi iz OMF-ova šta su došli,nisu došli bezveze.Došli su se pobrinut za svoja ulaganja.Sad je pitanje,na koji će to način napravit.Dvije su mogučnosti,jel rasprodajom imovine u svoju korist ili će nač nekoga da razvija tvrtku. [sealed]

Oni su došli samo iz jednog razloga a to je sa našim novcem vratiti bankama njihove loše plasmane. boli njih neka stvar za dlkv i razvijanje firme, oni samo postupaju po nalogu njihovih vlasnika – stranih banaka.
[/quote]

Upravo to. I nikom ništa. Dokap je bio na 240kn (45 milja) , sad je več 170, u vrlo kratkom razdoblju spušili 30 % ili 13,5 milja kuna. Nice omf, nice. Zakon nevalja, nitko ne kontrolira rad omf-ova, rade što oče.


1. Slovenija 400kV je 30 miliona eura + PDV
2. Slovenija 110kV 8 miliona eura + PDV
3. Norveška 400kV (2x) cca 140 miliona eura
4. Albanija 400kV+trafostanica je cca 75 miliona eura

Što ovaj PDV znači?
To Dalekovod zaračunava PDV na računu strancima?
Moram priznati da to još nisam vidio ni na jednom izvoznom računu.

[/quote]

vrlo jednostavna računica, kada ovi poslovi budu naplaćeni, dijonica će vrijediti xxx,xx + PDV [rolleyes]

x=1 ili x=2

za 8 dana (28.09.2010.) navršit će se točno godina dana kad je onaj "pametni" OMF kupio oko 125.000 komada DLKV po 275 kn!
znači u godinu dana ostvario je čistih 100 kn gubitka po dionici DLKV što je izuzetno dostignuće i u svjetskim okvirima pa predlažem da se napravi jedan veliki intervju s čelnikom tog fonda da nam svima objasni paljenja našeg novca od mirovina!!!! [angry]

New Report

Close