DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako zbrojimo sve ponude za kupnju dolazimo na cca. 320.000,00 kn niti 50 k EUR-a.
ovo je gore da nemoze biti gore. Nemozes prodati i da hoces.
[cry]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Na hrvatski nacin…

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&sl=no&u=http://www.tu.no/energi/article289791.ece&ei=IY9vTtb6K5La4QTVsqmVCQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CCQQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Ddalekovod%2Bstatnet%26hl%3Dhr%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DzWX%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26prmd%3Divns

Decki javite se, evo jedan link za potpunu anonimnost na netu: https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en


Na hrvatski nacin…

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&sl=no&u=http://www.tu.no/energi/article289791.ece&ei=IY9vTtb6K5La4QTVsqmVCQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CCQQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Ddalekovod%2Bstatnet%26hl%3Dhr%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DzWX%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26prmd%3Divns

Decki javite se, evo jedan link za potpunu anonimnost na netu: https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en

Prvo to je naslov od prije mjesec dana, drugo, vrlo je indikativno da takav jedan članak izađe taman kad su se predavale ponude za nove tendere. Dalekovod radi u Norveškoj već 6-7 godina i uvijek je ispunjavao rigorozne Norveške zakone što se tiče prava radnika i usklađivanja plaća sa Norveškim prosjekom.

Nema zime za Dalekovod, pa ipak su njegovu vrijednost prepoznali vrhunski investicijski gurui iz naša 4 OMF-a, koji će višestruko oploditi naše novce investicijom u Dalekovod, a pri tome su pridonijeli stabilnosti našeg financijskog sustava i novcem od dokapitalizacije po 245,00 kn pomogli bankama da očuvaju likvidnost i profitabilnost. jednim udarcem više muha. blago nama. veselim se odlasku u mirovinu, bit će love. Erste plavi je bio još pronicljiviji i na vrijeme je prepoznao priliku te je još ranije uložio naš novac po 275,00 i pri tome još i pomogao nekim investitiorima. [pray]

Alo Enigmus! Vidim da si ti jedan od onih koji igra soliter od 7:30 do 15:30 na zitnjaku i jedan od onih kojem ja sluzim placu. Ljudima u Norveskoj se ne placa TZV. Rezija, odbija im se 30min. dnevno zbog gableca, neki su morali sami placati avionske karte…

Na Grenlandu je situacija jos gora, pisni i letis nazad u lijepu nasu, da ne pricam o Sloveniji Crnoj.g, BiH, inozemnim dnevnicama, povredama na radu, ukinutoj beneficiji….

Da nema malo dobrih ljudi u onom raju nerada na zitnjaku ovog trena bi poljepio dva GB materijala po youtube-u face-u i naravno po poslovnom.

Osobno sam vlasnik nekog broja dionica dalekovoda koje sam nasljedio ali ne pada mi napamet drukati na gore jer osjecam na vlastitoj kozi kakva je trenutno situacija, nisam licemjer. Nadam se da ce dalekovod ponovno stajati onako kako bi svi mi to zeljeli ali ovaj put da to bude zasluzeno.

U koju god sobu udjes na zitnjaku pije se kavica, surfa se po netu, pricaju se vicevi a firma ide u krasan… Pa ljudi moji dalekovod ima najjace montere na svijetu, norvezani vrbuju nase ljude, nude im brda i doline za njih i njihove porodice, samo da predju u norvesku radit… Kada se ocistimo polovice zitnjaka, tada dalekovodu nece trebati ni hac ni holding ni ivo ni stipe, tada cemo vjerujem moci zaraditi sami za sebe.

…eto dobismo informacije iz prve ruke…ja samo znam da mi treba pol dana da nekog dobijem na telefon… [tongue]


Alo Enigmus! Vidim da si ti jedan od onih koji igra soliter od 7:30 do 15:30 na zitnjaku i jedan od onih kojem ja sluzim placu.

Prvo bih te ispravio. Oba moja posta su napravljena daleko nakon završenog radnog vremena, makar sada sam sebe demantiram pošto ovo pišem za vrijeme radnog vremena. Napravljena su u vremenu kada sam sa posla došao kući. Molio bih bez prejudiciranja na poslu sam svako jutro u 6:30 i odlazim sa posla u 18:00, nije mi problem eventualno i subota i nedjelja ukoliko posao to zahtjeva. Nigdje nisam spomenuo da nema jebivjetara i neradnika..dapače ima ih dosta, ali moji postovi su direktno usmjereni na demantiranje zlih komentara na ovom forumu, a tiču se primarno onih ljudi u Dalekovodu koji rade svoj posao. Samo zbog njih Dalekovod još uvijek pliva i ima izglednih šansi da se i oporavi. I kao zadnju napomenu, nemam dionice Dalekovoda i ovdje ne komentiram zbog drukanja već zbog zlonamjernih komentara u kojima se može isčitati hrvatski sindrom zadovoljstva kada netko ne uspije u nečemu ili mu u jednom trenutko krene loše. Bakici, a i ostalima bih rekao da je Dalekovod jedan od velikih izvoznika novo stvorenih vrijednosti, a bori se na tržištu gdje Turska daje poticaj 20% svojim proizvođačima ukoliko se radi o izvozu, Srbiji koja također ima isti poticaj na izvoz. Dakle nije samo jedan problem koji se javlja u Dalekovodu, problem je i u državi koja daje poticaj na hektar zemlje(bez obzira dali ste taj hektar obradili) i potpunom ignoriranju domaće proizvodnje ili domaćeg know-how-a.

LP

…gosn Enigmus vi glavom i malo dudom imate ukupno 3 posta zajedno sa demantijem…

…ja ne znam zbog čega vi nečije komentare a posebno moje etiketirate kao zlonamjerne…

…sumnjam da bi bilo koja dionica,a tako ni Dalekovodova padala zbog "zlonamjernih" komentara nekih forumaša…a posebno mojih…

…one u principu padaju a i rastu zbog određenih financijskih i poslovnih pokazatelja…

…prema tome radije dajte argumente za svoje tvrdnje a nemojte ulaziti u karakterne osobine osobito ako o toj osobi pojma nemate… [rolleyes]

Hvala Vam Bakice na tom vrlo intelektualnom odgovoru, gdje se nečije nepoznavanje ili eventualno neznanje etiketira brojem postova na forumu, a usto ih se još dodatno naziva infantilnima. Ne ja nisam Vas prozvao kao zlonamjernu, pošto se ta izjava nalazi u prethodnoj rečenici gdje se Vas niti ne spominje. Moje primarno personificiranje prema Vama je išlo na Vaše komentare nakon dobivenog posla za Eles, gdje u istoj rečenici spominjem konkurentnost na tržištu, a o čemu Vi očito neznate ama baš ništa.

…joj,joj,pa nije mi bila namjera da vas vrijeđam…( koji je to vrag,svi su tako osjetljivi ) [rolleyes]

…prelazim preko svega i sad vas lijepo pitam koliko su u grubo vrijednosno poslovi koje ste naveli u svom prvom postu…( Albanija,Norveška,Slovenija…) pa da i mi držimo palčeve… [thumbsup]

zašto DLKV ne provede pravo vlasničko restrukturiranje? reference imaju odlične, poslove redovito dobivaju i to vani što je veliki uspjeh…tako da ono što njima sada najnužnije treba je okrupnjavanje vlasništva i ulazak jednog jakog igrača s kešom (idealno iz branše) koji bi onda stvari unutar firme posložio i presložio po EU uzancama….a onda se zasigurno ni DLKV ne bi tržio po ovim smiješnim cijenama

jesus krist gdje ide ovaj dalekovod??

ja se ostavio burze oko nove godine i vidim da sam pametno napravio. ovdje je kao i svuda samo pušing i to debeli. drš te se ljudovi, sad ionako izav na ATL nema smisla kad ionako ne vrijedi nista a za 2-3 godine ce bit po 500 mozda i 1000. zato, ugasi gledalicu i vozdra

New Report

Close