DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…ovdje su izgleda još svi na godišnjem odmoru… [rolleyes]

je, s obzirom na očite dogovorene transakcije zadnjih par trgovinskih dana, (ove tisučice), valjda je opet neki pretovar iz parka u park u dječjim kolicima, a ljudi prolaze i niš ne kuže [shocked]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


AZ obvezni, PBZ obvezni i AZ dobrovoljni kupuju u posljednjih mjesec dana.

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 228.876 7,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
2. DRUGI PARK D.O.O. 205.650 7,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 200.248 6,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. TELEGRA D.O.O. 164.753 5,75 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 120.687 4,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 64.272 2,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 44.740 1,56 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,54 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,53 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 27.408 0,96 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 39,92

ne vide se promjene od 24.8 … e sad, il su igre izvan top 10, il je netko iz top 10 prodao/kupio istu količinu … skoro 9 tis komada je prošlo u srijedu

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



AZ obvezni, PBZ obvezni i AZ dobrovoljni kupuju u posljednjih mjesec dana.

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 228.876 7,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
2. DRUGI PARK D.O.O. 205.650 7,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 200.248 6,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. TELEGRA D.O.O. 164.753 5,75 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 120.687 4,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 64.272 2,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 44.740 1,56 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,54 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,53 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 27.408 0,96 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 39,92

ne vide se promjene od 24.8 … e sad, il su igre izvan top 10, il je netko iz top 10 prodao/kupio istu količinu … skoro 9 tis komada je prošlo u srijedu

[/quote]

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
228.876 7,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
2.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND
200.248 6,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3.
TELEGRA D.O.O.
164.753 5,75 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
4.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND
124.687 4,35 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
DRUGI PARK D.O.O.
115.391 4,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
PRVI PARK D.O.O.
90.259 3,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
PBZ D.D.
60.272 2,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
44.740 1,56 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9.
HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D.
44.071 1,54 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
DALEKOVOD D.D. (1/1)
43.934 1,53 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 38,97

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



…ovdje su izgleda još svi na godišnjem odmoru… [rolleyes]

je, s obzirom na očite dogovorene transakcije zadnjih par trgovinskih dana, (ove tisučice), valjda je opet neki pretovar iz parka u park u dječjim kolicima, a ljudi prolaze i niš ne kuže [shocked]
[/quote]

fakat pretovar iz parka u park, ali mimo burze, 4 soma je prodao PBZ skrbnički a uzeo CO mirovinac

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Ovi parkovi sa Srednjaka koji se ovdje gomilaju pokazuju kakav je ovo mulj. Jos samo fali Zrinjevac da zasadi macuhice.

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

fakat pretovar iz parka u park, ali mimo burze, 4 soma je prodao PBZ skrbnički a uzeo CO mirovinac

ma nedavno sam isel to malo proanalizirat, u registru, tko su osnivaci, direktori, kako je nastao koji park.
izgubio min 4 sata, izgubil zivce, a sve se vrti oko 2-3 osobe.
Nazalost nakon toga povjerenje u DLKV j totalon nestalo, a dosla je ljutnje sto uopce radi unutra.
A nedavno sam iposlovno kontaktirao s par ljudi iz Dalekovod, ne da nekoga ogovoaram, ali to su nevaljasi prve klase, pa obicni fax nemogu poslati, 3 osobe zoves, na fixni na mobitel i nitko da se javi…. Pusiona teška. [sad]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


fakat pretovar iz parka u park, ali mimo burze, 4 soma je prodao PBZ skrbnički a uzeo CO mirovinac

ma nedavno sam isel to malo proanalizirat, u registru, tko su osnivaci, direktori, kako je nastao koji park.
izgubio min 4 sata, izgubil zivce, a sve se vrti oko 2-3 osobe.
Nazalost nakon toga povjerenje u DLKV j totalon nestalo, a dosla je ljutnje sto uopce radi unutra.
A nedavno sam iposlovno kontaktirao s par ljudi iz Dalekovod, ne da nekoga ogovoaram, ali to su nevaljasi prve klase, pa obicni fax nemogu poslati, 3 osobe zoves, na fixni na mobitel i nitko da se javi…. Pusiona teška. [sad]
[/quote]

to da je par igraca u igri oko prebacivanja dionica na razne parkove, to se znalo i reklo bi se da je to vec ukalkulirano u cijenu. Ono sto je utjesno je da fondovi ulaze unutra, fondovi koji ce stvari kontrolirati bolje nego sto se to radilo do sada, fondovi koji su povezani sa svojim maticnim tvrtkama koje mogu pomoci oko probijanja na strano trziste i povecanja prihoda sa te strane

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

O ovome sam pričao prije dva tjedna ali me moderator svaki put obrisao……..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37206

…..samo krivi tajming


O ovome sam pričao prije dva tjedna ali me moderator svaki put obrisao……..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37206

…..samo krivi tajming


To je u ovoj općoj rasprodaji dionica toliko bitno da će Dalekovod za " nagradu " na 150 kuna.


O ovome sam pričao prije dva tjedna ali me moderator svaki put obrisao……..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37206

…..samo krivi tajming


I uz tako super vijesti prometa 44.000 kn –
očito su ljudi naučili lekciju o DLKV-u i njegovim ugovorenim poslovima…
Totalo su uništili povjerenje u ovu dionicu – koja katastrofa.

A bit će barem rezultati bolji. Možda će onda porasti.

Točan odgovor je...

bravo dalekovod,
zašto bi to trebalo utjecati na cijenu dionice?
Ne razumijem takva očekivanja?
Da bi dlkv opravdao ovu današnju cijenu trebao bi barem godišnje zaraditi 50-60 milijuna ( to je minimum da vam vrati ulaganje za nekih 6-8 godina). Od toga posla bi mogao zaraditi uz 5% maržu ( a i toliko neće) 10-12 milijuna. Znači trebao bi takvih poslova jedno 4-5 godišnje, a taj je na dvije godine. Naravno radi on još trenutno i dosta drugih poslova i očekuju se i novi ugovori….
Evo samo malo raspravljam da zbog toga ne bi trebala rasti cijena, prije da ima opravdanja da tu ostane gdje je sada.

New Report

Close