DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.960
2,366
3,36
3,38
0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



U Dalekovodu ni meda ni mlijeka,ali nade uvujek ima??????

Ako nema ni meda, ni mlijeka, od čega im predsjednik uprave ima takvu masu?
[/quote]

biti će on i teža kategorija od ove što je… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Duže vrijeme se povlači teza o cijeni od 150 kuna pa kad će vam ta cijena konačno?

[yawn]

Kakav promet…..
Ja ne znam što će im onoliki nalozi na 179, to bi ko nekog trebalo navet da kupi [rolleyes].
Koja tuga, pa zar ni Lojtra neće DLKV-a po 180 kn…


Duže vrijeme se povlači teza o cijeni od 1500 kuna pa kad će vam ta cijena konačno?

Bit će, bit će, uskoro! [thumbsup]



Duže vrijeme se povlači teza o cijeni od 15 kuna pa kad će vam ta cijena konačno?

Bit će, bit će, uskoro! [thumbsup]
[/quote]

nadam se da neće baš uskoro [embarass]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

Dlkv nakon dugo vremena ima poslovne rashode veće poslovnih prihoda i to nekih 20 ak milja kn, uh uh i uz veliku zaduženost uh uh treba puno puno novih poslova i to brzo.

Zapravo ovo mu je treći kvartal zaredom gdje su poslovni prihodi manji od poslovnih rashoda.

[/quote]

Neću kvariti raspoloženje, al situacija u DLKV je lošija nego što sam mislo!
Da ne pišem detalje, te da dužebrižnici ne kažu gle ga iskrco se pa sad čeka niže razine…

Uostalom, nažalost neće dugo potrajat da se ne čuje…

ps Sjećate li se kad je Erste kupio one ogromne pakete na 274,00!!! Jao Glavašu!

[bye]
[/quote]

Nažalost ovo je istina.

Neću kvariti raspoloženje, al situacija u DLKV je lošija nego što sam mislo!
Da ne pišem detalje, te da dužebrižnici ne kažu gle ga iskrco se pa sad čeka niže razine…

Uostalom, nažalost neće dugo potrajat da se ne čuje…

ps Sjećate li se kad je Erste kupio one ogromne pakete na 274,00!!! Jao Glavašu!

[bye]
[/quote]

Nažalost ovo je istina.

[/quote]

Ako će konačno neki od " poštenih " fond managerčića dolijati neka cijena Dalekovoda padne i na 5 kuna, nije me briga, samo da se počne odmotavati to klupko zloće i kriminala na ZSE.


Neću kvariti raspoloženje, al situacija u DLKV je lošija nego što sam mislo!
Da ne pišem detalje, te da dužebrižnici ne kažu gle ga iskrco se pa sad čeka niže razine…

Uostalom, nažalost neće dugo potrajat da se ne čuje…

ps Sjećate li se kad je Erste kupio one ogromne pakete na 274,00!!! Jao Glavašu!

[bye]
[/quote]

Nažalost ovo je istina.

[/quote]

Ako će konačno neki od " poštenih " fond managerčića dolijati neka cijena Dalekovoda padne i na 5 kuna, nije me briga, samo da se počne odmotavati to klupko zloće i kriminala na ZSE.
[/quote]

Zašto napadate fondmenađere mirovinskih fondova.Pa oni nisu samostalni pri donošenju bitnih odluka.
Mirovinski fondovi su poznati kao usisivači propalih investicija banaka.MGMA,INGR,DLKV su dokapitalizirali mirovinci.a ne banke.Zašto?Zato jer su na taj način banke uspjele namiriti neka
svoja potraživanja,a u protivnom je stečaj bio izglednija opcija.

Najveći problem je što su i mirovinski fondovi u rukama stranih okupatora,tj.banaka.I normalno da bi
hrvatska država morala vršiti strogu kontrolu u što ulažu mirovinci i preispitivati svaku ozbiljniju
investiciju.Ali tko bi to u hrvatskoj mogao raditi.Nema dovoljno pameti,i kroz tržište kapitala će
nas strani okupatori nastojati dodatno osiromašiti.
Jedino,pošteni i pametni i domoljubi,ali ne samo deklarativni nego stvarni domoljubi,bi mogli zaustaviti ovu pljačku.Imate li ideju koji su to ponaosob.Takve pameti u Hrvatskoj nema.Ovo je
neki drugi svijet.I Birtić je u pravu da bi osnove iz financija trebale postati jedan od bitnijih predmeta
u školovanju.Ali opet se posttavlja pitanje:Tko bi držao predavasnje.Možda profesori koji još uvijek
sanjaju o socijalizmu.
Puno će još puhati bura i juga dok Hrvati shvate trište kapitala i njegove prednosti,a naročito dok
nađu pravni okvir za njegovu zaštitu.
Veliki imaju veliko maslo na glavi,a ni mi mali nismo cvijeće.Svatko mulja sa onim što ima.Što je veći šestar i krug je veći.Svi smo mi muljatori/osim mene/.

Ipak na ZSE će teći med i mlijeko,a naročito onima koji shvate da je ovo sve igra nepoštenih igrača.

Popijač u Dnevniku 3 jučer:……i Elektrostrojarstvo, na šta je to mislila gdja Merkel na jučerašnjim razgovorima?

marcello

New Report

Close