DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/hep-se-zaduzuje-za-vise-od-dvije-milijarde-kuna/ar-10280/

Imali HE OMBLA veze sa DLKV


http://www.seebiz.eu/hep-se-zaduzuje-za-vise-od-dvije-milijarde-kuna/ar-10280/

Imali HE OMBLA veze sa DLKV


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Dakovic-Ingra-Koncar-i-Konstruktor-u-igri-za-Omblu


to znači bi skrbnički societe generale-splitska banka koji je do sada bio na 10. mjestu uskoro mogao sve rasprodati? mislim da može imati još max 15.000 komada, a to OMF pobere u jednoj transakciji

Da i sruši cijenu na 9 kuna .


10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 28.106 0,98%
broj 10 konstantno prodaje, broj 5 se pojavio kao kupac

Taj Societe skrbnički je uskočio u top 10 odjednom i sa prilično velikim količinama krajem siječnja mjeseca na cijenama 320-330.Otprilike onda kad se NO i ekipa iskrcavala.
Onda je skupljao u padu do 260 pa jedno vrijeme negdje od travnja do srpnja skoro ništa osim sitnih igra.Vidi ga sad.Prodaje ispod 200.Evo slika kako je toizlgedalo prije,za vrijeme i sad poslije njega u top 10.
Šestomjesečni ”ulagač” s gubitkom da se use*eš [yawn]
A raja bi kao trebala popušit tu priču [yawn]

dulcolax - vidi mi ruku

Po čemu se to razlikuje od investitora koji nisu išli preko skrbničkog računa i isto tako popušili lovu? Dok su vjerovali u bounce back su kupovali, kasnije nisu jer su pretpostavili da ide i niže.
Sorry ali ne kužim što insinuiraš?



10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 28.106 0,98%
broj 10 konstantno prodaje, broj 5 se pojavio kao kupac

Taj Societe skrbnički je uskočio u top 10 odjednom i sa prilično velikim količinama krajem siječnja mjeseca na cijenama 320-330.Otprilike onda kad se NO i ekipa iskrcavala.
Onda je skupljao u padu do 260 pa jedno vrijeme negdje od travnja do srpnja skoro ništa osim sitnih igra.Vidi ga sad.Prodaje ispod 200.Evo slika kako je toizlgedalo prije,za vrijeme i sad poslije njega u top 10.
Šestomjesečni ”ulagač” s gubitkom da se use*eš [yawn]
A raja bi kao trebala popušit tu priču [yawn]
[/quote]

Prije bih rekao da mirovinci spašavaju loš plasman banki …..
Spašava se što se spasit da pa i ovdje su neki kupovali po 1700 a sad bi bili sretni kad bi mogli prodat za 300-350 ….

Sve je moguće kolega, pa tako i pad do 175-180kn uskoro.
Tako barem graf pokazuje ili daje naznake.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Nego gdje je PLAVI? Ako se dobro sjećam njemu je po 230kn bilo povoljno kupovati!
A ako se dobro sjećam i kolega Delux je uzeo 1000kom ovih papirića.
GDJE SU SAD? ZAŠTO NE PRIZNAJU POGREŠKU?
Kolegica Ivana sedma je barem priznala da je u gubitku 21%,a to je ipak pošteno.
Jer nije lako reći da gubi 1milju kuna.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Prije bih rekao da mirovinci spašavaju loš plasman banki …..

Da sigurno,spašavaju loš plasman s desetak-dvadeset tisuća komada.Kupnja pa prodaja i to sve u oko pola godine.Daj prestani pričati gluposti.
S ovim iznosima mogu eventualno manipulirati tržištem i manje više ništa drugo.Ili je to ili se iza tog skrbničkog nalazi neki ”mali investitor” koji kupi na vrhu pa proda na dnu.

dulcolax - vidi mi ruku


Po čemu se to razlikuje od investitora koji nisu išli preko skrbničkog računa i isto tako popušili lovu? Dok su vjerovali u bounce back su kupovali, kasnije nisu jer su pretpostavili da ide i niže.
Sorry ali ne kužim što insinuiraš?

U dvije i pol godine imaš samo 17 poruka i odjednom se na spomen Societe Splitske javljaš da bi mi jeftino očitao bukvicu i pitao me šta insinuiram ?? [lol]
Nečeš neko pitanje postaviti ovim katastrofičarima koji su tu čak i na ljetnom dežurstvu ?? [lol]

Ja ne insinuiram ništa,samo navodim činjenice a ti,Ante Samodol i svi ostali si izaberite odgovor koji vam najviše odgovara.Mislim da sam ti pošteno odgovorio.

dulcolax - vidi mi ruku

možda nam je mala utjeha što uprava ovaj put ne prodaje…pa kad tonemo da onda skupa i tonemo…. [lol]


možda nam je mala utjeha što uprava ovaj put ne prodaje…pa kad tonemo da onda skupa i tonemo…. [lol]

izgleda da je ovome što je ispao iz top 10 ostalo još desetak tisuća komada za prodati, a onda bi trebali lagano UP
pad sa 250 na 190 kn je debelo pretjeran i iracionalan cijena bi se trebala vratiti barem na 220 kn

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close