DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@sasha

sve su to politicke,a ne ekonomske odluke.

Za vrijeme Sanadera lagano,ali sad ipak malo teže.Zato sumnjam da Novoselac nije dvaput okrenuo svaku kunu od onih 245 po komadu koje je dao.A da je tobožnja katastrofa na vratima sumnjam da bi ovdje jedni te isti svaki dan imali dežurstva i omalovažavali i najmanju naznaku pozitivnog u cijelom procesu restrukturiranja [yawn]

dulcolax - vidi mi ruku

Da, samo pusta naklapanja, kao i što je bilo u 2. mjesecu o izlazku na Varšavsku burzu.
Po meni je to samo pumpanje cijene kako bi se netko dobro iskrcao po što boljoj cijeni.
Tako je bilo prije objave prošlogodišnjih rezultata kad je cijana bila 337 kuna a danas 198 što je pad skoro 50%.


…e,moj saša…a gdje su ti strani fondovi?

…kaj čekaju da to još padne pa da onda uđu…?

…što nisu ušli sad zajedno sa mirovincima?


Strani fondovi će ući na 150 kuna i braniti cijenu do tada mali troše i ono malo svojih kuna.

PETINA, 02.08.2011. u 18:43
@ sasha

Kako doznajemo, zanimanje za ulaganje u Dalekovod izrazili su i strani investitori, ali zbog kratkog roka iznos su upisali samo domaći institucionalni ulagači, u najvećem omjeru mirovinci, a potom investicijski fondovi.

Napisao sam prije dva mjeseca,da je postojao interes stranih fondova ,rok bi se prilagodio upravo njima.
Bez ljutnje ali to je ipak malo pre jeftin druk.



Što je Hanfa našla u Dalekovodu?

Pored nadzora u Ini, Hanfa je već mjesecima u nadzoru Dalekovoda. To nam je u telefonskom razgovoru potvrdio Ante Samodol. Međutim, nije htio govoriti koji je razlog tog nadzora, niti koje mjere je Hanfa poduzela. “Naši ljudi mjesecima su u Dalekovodu. Ovih dana trebalo bi biti objavljeno rješenje sa konkretnim mjerama. Javnost bi idućega tjedna trebala biti obaviještena o rezultatima tog nadzora”, kaže Samodol.

link???
[/quote]

pogledaj na :
http://bnd-dionica.blogspot.com

dan poslje sutra

…roso,jestel vi sigurni…pa nisu valjda našli kavu,brašno,rižu,zlato… [lol] [lol] [rolleyes]


…roso,jestel vi sigurni…pa nisu valjda našli kavu,brašno,rižu,zlato… [lol] [lol] [rolleyes]

sorry,jucer mi je lidl digao tlak,pa sam mu to na ovaj nacin vrati.
sorry svima.
zašto se nemozemo svi naci i napraviti party?

dan poslje sutra

…party za ekipu…? ajoj,pa da mi neki ovdje razljućeni kosu počupaju… [rolleyes]

…još ako bi i Upravu sa Nadzornim odborom pozvali… [cool] a ja ponesem oklagiju… [lol] [lol]

29.07.2011 > T: 26.07.11 Pros. cijena: 201,75
RB Dioničar Broj %
1. AZ OMF 207.992 7,25%
2. DRUGI PARK D.O.O. 205.650 7,17%
3. Erste Plavi OMF 200.248 6,98%
4. TELEGRA D.O.O. 164.753 5,75%
5. PBZ Croatia osiguranje OMF 110.454 3,85%
6. PBZ D.D. 63.852 2,23%
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 44.740 1,56%
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,54%
9. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,53%
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 28.106 0,98%
UKUPNO 1.113.800 38,84%

broj 10 konstantno prodaje, broj 5 se pojavio kao kupac

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 116.823 4,07 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
25.882 0,90 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA

… i evo novog No.10

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

to znači bi skrbnički societe generale-splitska banka koji je do sada bio na 10. mjestu uskoro mogao sve rasprodati? mislim da može imati još max 15.000 komada, a to OMF pobere u jednoj transakciji

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 120.687 4,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

… CO i dalje skuplja

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close