DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.
Zato DLKV ne može propasti…. [yawn]

Ja mislim da ti Kao i uvek pises gluposti. Sracunaj koliko su penzioni dosad ubacili para, koliki je to deo njihove sopstvene imovine i kakva su im ogranicenja kod ulaganja u akcije jedne kompanije.
[/quote]

Ma samo ti laprdaj, na tvoje gluparije se više nitko ni ne obazire [bye]
[/quote]
Mozda si u pravu, no kod mene vec i deca u obdanistu na pomen dalekovoda vicu…buuu, buuu, djubje, djubje…sell, sell! Ako ti sopstvenu investiciju u ovu hartiju vezes uz spas umireceg od penzionih, a ne uz rast poslovanja i odgovarajuci povrat na kapital onda ti je bolje da burgijas o smislu zivota i uzgoju bostana na za to primerenom mestu. Verovatno ce negde da se desi turnaraund, no isti nece spreciti istinu da izadje na videlo, a ta je: popusio si pare, a nisi trebao. Sad se zagledaj u se i zapitaj zasto? Prijatno.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

pripremi razgovor unaprijed.pročitaj pažljivo tekst.obrati pozornost na prvu rečenicu i prethodne postove.



Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.




Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.
Zato DLKV ne može propasti…. [yawn]

Ja mislim da ti Kao i uvek pises gluposti. Sracunaj koliko su penzioni dosad ubacili para, koliki je to deo njihove sopstvene imovine i kakva su im ogranicenja kod ulaganja u akcije jedne kompanije.
[/quote]

Ma samo ti laprdaj, na tvoje gluparije se više nitko ni ne obazire [bye]
[/quote]
Mozda si u pravu, no kod mene vec i deca u obdanistu na pomen dalekovoda vicu…buuu, buuu, djubje, djubje…sell, sell! Ako ti sopstvenu investiciju u ovu hartiju vezes uz spas umireceg od penzionih, a ne uz rast poslovanja i odgovarajuci povrat na kapital onda ti je bolje da burgijas o smislu zivota i uzgoju bostana na za to primerenom mestu. Verovatno ce negde da se desi turnaraund, no isti nece spreciti istinu da izadje na videlo, a ta je: popusio si pare, a nisi trebao. Sad se zagledaj u se i zapitaj zasto? Prijatno.
[/quote]

Eto fotija tamo di namiriše krv tj.novce.Ne vjerujem da ćeš ovde i sada pokolebati kupce ali dobro znam da ti je gužva na bidu.

bit će bolje................

Vezano uz vijest o izlasku na tržište Velike Britanije, evo jedan podsjetnik

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=679853&pojam=Dalekovod

Zatvorena tržišta Francuske, Italije i Engleske počela su nam se otvarati.

a pripremamo postavljanje poligona za pretkvalifikaciju za radove na održavanju elektroenergetskih postrojenja u Francuskoj. Zanimljivo je to da su nam se, do sada tradicionalno zatvorena tržišta Francuske, Engleske i Italije, u posljednje vrijeme počela otvarati i prihvaćati i naše proizvode i usluge projektiranja i, na veliko iznenađenje, radove. Razloge vidimo u činjenici da te zemlje dugo nisu ulagale u svoje elektroenergetske sustave, gotovo od obnove nakon Drugoga svjetskog rata, a da su potrebe nakon svjetske krize znatno porasle. Kako je u međuvremenu kod njih nastupilo prirodno napuštanje tih djelatnosti, tako se došlo do situacije da im nasušno trebaju i znanje i radna snaga.[/u]

Dakle, ovo je objavljeno u drugom mjesecu. Sada kada su objavili i detalje oko izlaska na tržište
Engleske, želio sam podsjetiti na ovo tek toliko da se vidi da nisu pričali u prazno prije par mjeseci.
Nadam se da će nešto slično prije ili kasnije objaviti i za tržišta Francuske i Italije.

Dobro jutro džezeri , hurve i pjesnici,…i svi oni dušebriznici , koji nemaju DLKV , a priželjkuju pad , pa njima je i 150 k previše, neka samo čekaju.Ovo je za strpljive.

Vlada je podržala daljnji planirani razvoj projekta Športsko-poslovni kompleks Spaladium centar, na lokaciji Lora u Splitu i prijenos Gradu Splitu dijela nekretnine u k.o. Split te predlaže Gradu Splitu da u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva, Ministarstvom obrane i Agencijom za upravljanje državnom imovinom i privatnim partnerom izradi detaljni program i dinamiku svih potrebnih aktivnosti za nastavak realizacije projekta.

Ovo se tiče i Dalekovoda.


Vezano uz vijest o izlasku na tržište Velike Britanije, evo jedan podsjetnik

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=679853&pojam=Dalekovod

Zatvorena tržišta Francuske, Italije i Engleske počela su nam se otvarati.

a pripremamo postavljanje poligona za pretkvalifikaciju za radove na održavanju elektroenergetskih postrojenja u Francuskoj. Zanimljivo je to da su nam se, do sada tradicionalno zatvorena tržišta Francuske, Engleske i Italije, u posljednje vrijeme počela otvarati i prihvaćati i naše proizvode i usluge projektiranja i, na veliko iznenađenje, radove. Razloge vidimo u činjenici da te zemlje dugo nisu ulagale u svoje elektroenergetske sustave, gotovo od obnove nakon Drugoga svjetskog rata, a da su potrebe nakon svjetske krize znatno porasle. Kako je u međuvremenu kod njih nastupilo prirodno napuštanje tih djelatnosti, tako se došlo do situacije da im nasušno trebaju i znanje i radna snaga.[/u]

Dakle, ovo je objavljeno u drugom mjesecu. Sada kada su objavili i detalje oko izlaska na tržište
Engleske, želio sam podsjetiti na ovo tek toliko da se vidi da nisu pričali u prazno prije par mjeseci.
Nadam se da će nešto slično prije ili kasnije objaviti i za tržišta Francuske i Italije.

Odlično @sasha,ali i uz sve te dobre najave i želje daj nekad budi potpuno informativan i objektivan ovdje i ne propusti objaviti podatak bitan poput ovoga, a to je da 10. iz TOP 10 zadnjih dana kratio poziciju za ni manje ni više već 3511 komada
10.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 32.617 1,14%
10.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 29.106 1,02%
, pa nek i potencijalni investitori i imaoci ove dionice svakako znaju i takvu "sitnicu".

Stanje dionice u vrijeme pisanja teksta:
Prethodni dan trgovanja 28.11.2011.
Zadnja cijena: 203,90kn
Prosječna cijena: 193,43kn

Lp

Da 150 kn – to je previše, nakon izvješća bit će DLKV-a i oko 80 – a tada možda budem hazarder (jer po prirodi sam kockar) pa uzmem malo…
Nema nam kolege APOKSIOMEN-a njega je uvijek trebalo saslušat, rijetko je kad bio u krivu vezano za DLKV

Kakav je ovo bojkot ajmo malo pa ovo ništa nevalja disu katastrofičari dosadno mi je aj malo da se smijem do čitam

Biti će ova cijena za koji sat vrlo niska, kada se Ameri dogovore.

A snove o 150 i 80, pustimo ljubiteljima SF-a. [cool]

????

mi smo ipak zemlja slučaj

…jel ja ovo dobro vidim ili još nema ni jedne transakcije na Dalekovodu…
…pa jest da je zahladilo,ali toliko… [rolleyes]

New Report

Close