DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Veliki problem je tu ogroman free float. Previše je tu dionica podjeljeno po političkom ključu. Ti isti sada bježe prodajući ovo u bescijenje. Trebat ce fondovi jos dobro zapet da se promijeni vl. struktura.


Auuu koja transakcija, kao jučer na Ingri, a onda rast.

Tko ovo misli kupovat po 50 komada na 193, nakon ovih skoro 5000, ovo je točno označeno dno.

izgleda da je danas na dnu odrađen prekrcaj i čim USA potvrdi sporazum o zaduživanju, krenut će sve burze gore pa ćemo i mi konačno imati odbijanac…pa DLKV je roknuo sa 253 na 193 kn, a dolazilo je dosta dobrih vijesti, nevjerojatno
posebna priča su glupavi mirovinci koji su dokapitalizirali po 245 kn desetke milijuna kuna, a sad gledaju kako im se portfelj topi kao led na suncu
nevjerojatno!

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

U fokusu ulagača je dionica Dalekovoda (DLKV-R-A) čiji promet tijekom prijepodneva 1,7 milijuna kuna. Dalekovod je jučer putem Burze izvjestio kako je kao član konzorcija Transmit Energy, sastavljenog od renomiranih engleskih tvrtki i partnera na projektima prošao predkvalifikacijski postupak u Velikoj Britaniji, za National Grid U.K., te je pozvan dati svoju ponudu za izgradnju dalekovoda, isporuku opreme i projektiranje. Okvirna vrijednost radova za prvi godišnji Okvirni ugovor je oko 150 milijuna GBP, s mogučnošću povećanja kasnijih ugovorenih vrijednosti poslova sukladno kvalitetom izvršenih radova. Zadnja cijena ipak u skladu sa raspoloženjem na tržištu bilježi pad od 0,71 posto na 195,50 kuna.

FIMA.info

a budalaši rasprodaju na burzi dionice ovakve firme koja dobija poslove po cijeloj EU ?!?

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Katastrofičari od jučer netragom nestali.


Katastrofičari od jučer netragom nestali.

Nestali? Pa zar nije ovo totalna katastrofa? [bye]

daleko je to od katastrofe.dokapitalizacija im je došla kao čamac za spašavanje, ali je pretrpan posadom pa ga more naliva.velika je to firma. nisu se u stanju reproducirati iz tekućeg poslovanja.jedu svoju akumulaciju. a katastrofa je stečaj.tada dionice ne vrijede ništa.


daleko je to od katastrofe.dokapitalizacija im je došla kao čamac za spašavanje, ali je pretrpan posadom pa ga more naliva.velika je to firma. nisu se u stanju reproducirati iz tekućeg poslovanja.jedu svoju akumulaciju. a katastrofa je stečaj.tada dionice ne vrijede ništa.

o kakvom stečaju stalno baljezgaš?!? dobivaju stalno nove poslove, a imaju solidne šanse ubost posao u Britaniji od 150 milijuna GBP, s mogučnošću povećanja!
drukanje bi trebalo imati nekakvu logiku, a ne lupetati samo da se nešto napiše protiv jer si prodao dionicu
ima pravo "plavi", kvaliteta ovog foruma drastično je opala

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.
Zato DLKV ne može propasti…. [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.
Zato DLKV ne može propasti…. [yawn]

Ja mislim da ti Kao i uvek pises gluposti. Sracunaj koliko su penzioni dosad ubacili para, koliki je to deo njihove sopstvene imovine i kakva su im ogranicenja kod ulaganja u akcije jedne kompanije.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.
Zato DLKV ne može propasti…. [yawn]

Ja mislim da ti Kao i uvek pises gluposti. Sracunaj koliko su penzioni dosad ubacili para, koliki je to deo njihove sopstvene imovine i kakva su im ogranicenja kod ulaganja u akcije jedne kompanije.
[/quote]

Ma samo ti laprdaj, na tvoje gluparije se više nitko ni ne obazire [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Ovdje su mirovinci preduboko ušli da bi DLKV propao. Ako bude još trebalo para, bit će novih dokapa jer ako propadne DLKV propale su mirovine i stotine milijuna kuna naših para u OMF-ovima.
Zato DLKV ne može propasti…. [yawn]

Ja mislim da ti Kao i uvek pises gluposti. Sracunaj koliko su penzioni dosad ubacili para, koliki je to deo njihove sopstvene imovine i kakva su im ogranicenja kod ulaganja u akcije jedne kompanije.
[/quote]

Ograničenja su jedno a ulaganje posrednim putem je drugo. postoje razni načini i dogovori npr. da OMF uplati cash u otvoreni fond, a onda taj isti otvoreni fond kupi dionice dlkv i drži ih za njihov račun. bre fotije pa bar kod vas ima stručnjaka za zaplotnjačke radnje. kako keva ??

današnji reversal pred kraj dana dugujemo objavi uspješnog certificiranja, te prolazu predkvalifikaciskog postupka za konzorci u čijem je satavu i DLKV, za poslove u UK

http://zse.hr/default.aspx?id=36822

http://zse.hr/default.aspx?id=36823

recimo da sam danas položio licencu za brokera, i otišao u brokersku kuću na razgovor za posao.
Osim mene bilo je još par kandidata, ali meni su rekli da sam prošao predkvalifikaciju.

Dali ću ja dobiti taj posao, dali ću ja biti uspješan broker, dali ću uspjeti zaraditi novce klijentima ???

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju

New Report

Close